-
Posts
1259 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puma1984
-
rottweiler Miki wielka stopa błaga o pomoc. za TM
Puma1984 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podniose chociaz... -
ostatnio na interi czytalam ze [SIZE=4][COLOR=Red]KOBIETA POGRYZŁA ASTA ALBO PITA . [SIZE=2][COLOR=Black]Linka znalezc nie moge, ale podobno ast przeskoczyl ogrodzenie i zatakował labradora, wlascielka labka w obronie swojego psa pogryzła asta. Jak znajde link to wkleje. edit, znalazłam [URL]http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,wid,9820589,wiadomosc.html?ticaid=15b10[/URL] :placz::placz::placz::placz::placz::placz:[URL]http://www.smog.pl/wideo/16359/pitbull_zaatakowal_wlascicieli/[/URL] :placz::placz::placz::placz: - jak ktos ma słabe nerwy niech nie ogląda [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]:placz:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=2][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
-
nie ma fotek :placz::placz::placz:
-
rottweiler Miki wielka stopa błaga o pomoc. za TM
Puma1984 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja zaglądam, ale cóż ja moge.... jedynie zaprosic na bazarek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9894119 -
[quote name='kiti7'][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7616/dsc00207ao6.jpg[/IMG] O Moja pani - rzuce sie jej w ramiona he he :)[/quote] Nietoperek :)
-
[quote name='Fundacja Medeor']taki sliczny astek jest w przytulisku w glownie zrobilam mu allegro jest łagodny tylko pani zosia sie go boi troche bo pierwszy raz ma takiego pieska [URL="http://www.imghost.pl/?id=2a34965596"][IMG]http://www.imghost.pl/thumbs/2a34965596.jpg[/IMG][/URL] mam prośbę można go dołożyć na 1 strone kontakt do pani zosi 501 420 548 [URL="http://www.przytulisko.glowno.pl"]www.przytulisko.glowno.pl[/URL][/quote] Ja mu wczoraj robilam allegro....... (??)
-
A gdzie nowe fotki Poli ? ? ?? ?:placz::placz:
-
[quote name='mala002'] [URL]http://poezenboot.be/inhoud/info.php[/URL] (drastyczne zdjecia z Grecji, niestety tylko po niderlandzku) Pozdrawiam[/quote] Po co weszłam na ten link :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='xxtruskawaxx'][I][FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Jeśli pieniądze zostały wpłacone na moje prywatne konto wpłacam je na AFN lub na CEL, który określiłam w aukcji. Umieszczam na forum rozliczenie" [/SIZE][/FONT][/I][FONT=Times New Roman][SIZE=3]O co chodzi z umieszczaniem tego rozliczenia? [/SIZE][/FONT][/quote] Ja tez tak robie ale nie umieszczam tego zapisu. Kupujacy wpłacaja na moje konto za bazarki, a pozniej ja robie jeden przelew do fundacji. Wiem od razu kto wplacil ile itp. itp,,
-
[quote name='kiti7'][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6416/dsc00196yv2.jpg[/IMG][/quote] Jaka pozycja :loveu: I ten wzrok :loveu:
-
Jaki on pikny ;-) I jak urósł juz :crazyeye::crazyeye: