Jump to content
Dogomania

Puma1984

Members
  • Posts

    1259
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Puma1984

  1. [quote name='Alicja']:shake:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo ten świat tak ułożony jest ...że Ci co by chcieli to nie mogą ....a ci co by mogli to nie chcą [/B][/COLOR][/FONT][/quote] dokładnie, ja bym chciala a nie moge :(
  2. Bazarek dla Noki - duze legowisko [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10329529#post10329529[/URL]
  3. [quote name='Tengusia']to moze bys ja przygarnela na DT :diabloti:[/quote] Moja puma sciga wszystko co jest na 4 łapach, na ulicy to jeszcze male psy toleruje ale takiej samej wielkosci lub wieksze psy od razu sciga :-(
  4. doddy moze kolejnego czarnulka chcesz ? :cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112679[/url]
  5. Puma1984

    Amstaff Rico

    [quote name='kiti7'][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/97/dsc00502oz2.jpg[/IMG][/quote] Jaki poważny :loveu::loveu:
  6. Puma1984

    Amstaff Rico

    Na biezaco ogladam fotki i juz mi brak słow zeby opisac przystojniaczka :) Cudny :loveu:
  7. Ja jade do hajduszoboszlo (wegry), ale tylko na 5 dni ... lepsze to niz nic..:lol:
  8. ja jak wyjde do banku to wplace z bazarkow bo zawsze mi schodzi... do 10-tego wplace najpozniej
  9. [quote name='karitas']jeju bardzo biedny kot karitas jestem i dobrze temu kotu niech umiera tak bo psy lepsze[/quote] dziecko zal mi Cie...
  10. tez sie pod tym podpisze :evil_lol:
  11. Zrobiłam bazarek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10259085#post10259085
  12. [quote name='faza14']Hejka ;) macie jakieś wiadomości o tej suńce? [URL]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/tn_P1070286.jpg[/URL] wiem, że ją tu opisywaliście, ma koło 3-4 miesięcy, czy tak? W jakim schronisku się znajduje, jeśli wogóle? z góry dziękuję za odpowiedż:))[/quote] ta sunia ma juz domek.
  13. [quote name='WŁADCZYNI']a czy to jest legalne zdobycie dowodów? Czy on nie powinien wiedzieć że jest nagrywany? Nie wiem czy można tego użyć na policji.[/quote] Chyba w tym przypadku juz sa inne przepisy, zmienily sie chyba wtedy jak weszla ustwa o prowakacji ze jest dozwolona. Ale i tak doopa zbita bo nie mam na czym go nagrac...
  14. Zakaz biegania psa ok, ale na kompletnym odludziu?? Tylko ten facet chodzi zawsze do mojego ojca bo do mnie sie boji przyjsc ze wzgledu na pume. Ja jestem spokojna, az za bardzo, ale kiedys wybuchne... Dzieciaki jak jezdza na quadach to nie wiem jak to jest pod wzgledem czy moga czy nie,,, prawojazdy nie trzeba miec na takie małe quady, niby u nas jest ulica "osiedlowa" ale tylko w cudzysłowiu, przy pewnym zdarzeniu policjant mnie uswiadomil ze to jest normalna droga w terenie zabudowanym,,, ale nie osiedlowa... wiec jezdzic sobie moga. Ale jak dzieciak podjedzie pod pume i specjalnie gazuje zeby ja bardziej wkurzyc to sorry... Ona tylko szceka nie rzuca sie. Chyba ze nagle quad sie pojawi to wtedy moze sie rzucic, ale zawsze na smyczy.
  15. Nie trafily przypadkiem do was do schronu dwa psy , jeden w typie hasky bialo czarny, a drugi wilczuro podobny czarny?
  16. [quote name='WŁADCZYNI']Możesz zgłosić policji z zastrzeżeniem o tajności danych bo boisz się o swoje zdrowie/życie i psa. A oni pownni sprawdzić pozwolenie na broń, pogadają z nim, pewnie z sąsiadami. Chyba że sprawe w sądzie założysz - się da za groźby, ale to już otwarta wojna. Z SM też możesz pogadać - z tego co wiem kłamanie stróżom prawa też jakoś jest karane:diabloti:[/quote] SM wie ze on do konca prawdy nie mowi, ale powiedzielei mi ze oni do kazdego zgloszenia maja obowiazek przyjechac... No i tak sobie jezdza... Inny sasiad jak jego kundel mnie chwycil za spodnie (dzwonilam po sm) dzien pozniej jak sie go spytalam czy pies jest cały (bo gryzl sie z innym i wszedzie bylo pelno siersci) powiedzial mi ze wprost ze teraz on bedzie dzwonil ciagle. No i dzwoni... jakby policja przyjechala gadac z tym sasiadem o tej grozbie to wtedy to juz by sie wojna zaczeła, zycia bym nie miała. Ale jak jeszcze raz od niego to usłysze to przejde sie na policje,,,
  17. Wieczorkiem odpisze dokladniej, ale... znajomy co mu otruto beagle zglosil to na policje, co do kotow to nie bylo zgloszone, chociasz do konca nie wiem. Bo moze ktoras sasiadka zglosila ten fakt. Ja jak to zglosze ze on mnie straszy to juz w ogole chyba z psem z domu nie wyjde:( Co chwile bede wymyslac nowe bajeczki. A na tego quada tego goscia wnukow to on szczeka raz na dwa miesiace. Ale on jak dzwoni na sm to mowi same głupoty zawsze ze pies luzem biega po ulicy (a jeszcze mam tyle oleju w głowie zeby go luzem przy ludziach nie puszcac),nie tak dawno bylo ze pies sie rzucil na jego zone :crazyeye::crazyeye: A ja jej nie wdzialam chyba z pol roku... W lesie puma nie odchodzi ode mnie, maksymalnie oddali sie o jakies 20 metrow i dalje sama nie pojdzie. I takim oto to sposobem moj pies jak wazyl 29 kg to zrobil sie z niego kloc i wazy 35... :-(
  18. a doszlo ci wczoraj pw z allegro?
  19. Rozmowa z tym facetem nic nie da bo juz z nim gadalam,, on ma swoja wersje ze to pies mordercai koniec kropka. Teraz wychodze z puma 5 x dziennie po 5-10 minut:( Jedynie w weekend jade z nia na jakies odludzie i tam sobie biega... I dobrze ze napisalas bo chyba bede sie pilnowac zeby puma czegos nie zjadła... ostatnio na moim osiedlu potruto wszytskie koty jakie były. Znajomemu 3 beagle potruto, innemu bulteriera. Kocham to miasto i moich sasiadów. Co im ku...a przeszkadza pies co tylko na motorki szczeka :angryy::angryy:
  20. Nie wiem gdzie umiescic ten temat wiec pisze tu... mieszkam sobie na osiedlu domkow jednorodzinnych, mam amstaffa i sasiedzi mi zyc nie daja. Zawsze z nim chodze na smyczy, chyba ze ide do lasu to goni sobie luzem. Moj wspanialy sasiad juz kilka razy byl u mojego ojca i ciagle mu gada ze jak zobaczy jeszcze raz psa to go zastrzeli (jest mysliwym). Mi juz rece opadaja... Ten mysliwy ma wnuki, jak wychodze z domu z psem to te dzieciaki jezdza po ulicy na quadach, a ze puma moja nienawidzi quadow i motorow to szczeka na nich,,, Boje sie juz z psem wychodzic. jak wyjde z nia bez kaganca (na smyczy) to zaraz SM jest ze podobno pies luzem biega :angryy: Teraz na glowie mam nie 1 sasiada a chyba 6. Ostatnio puma miala cieczke , pod domem 6 psow dzien w dzien, strach bylo z psem wyjsc bo tamte sie gryzły jak tylko pume zobaczyły. Jeden mnie chwycil za noge wiec zadzwonilam po SM ( pomine fakt ze te psy normalnie do domu wchodzily i sikaly po całej klatce schodowejitp) i tylko wyjde z puma na spacer zaraz SM mnie wita:( Koszmar jakis, nie zglosze tej grozby bo juz całkowicie bym chyba z psem na spacer nie wyszła i nie wiem co zrobic. Pocieszam sie za jakies 5 lat wyprowadzam sie...
  21. to babsko bym zabila... [url]http://www.allegro.pl/item370669233_amstaff_piekna_suczka.html[/url] ten opis :angryy:
×
×
  • Create New...