Jump to content
Dogomania

Puma1984

Members
  • Posts

    1259
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Puma1984

  1. [quote name='rozi']Ja sądzę, że dziadek ściemnia, a kot jest bezdomny. Domu nie ma co mu szukać, skoro radzi sobie tam, gdzie jest, a wysterylizować trzeba :diabloti:[/quote] Tylko dziadek juz kilka dni z rzedu przychodzil po kota, bral go, a kot za chwile juz byl u mnie w kotlowni, a o 12 juz u mnie w pracy.... I kot u mnie w pracy siedziec nie moze bo jak sanepid mi wpadnie to masakra bedzie. Pojde do weta i spytam sie ile sterylizacja i pewnie na nic szczepiony nie byl.... Watek mam mu zakladac jakbym robila bazarek na nia ? w pracy u mnie stoji szklanka z napisem "zbieramy datki na barowe"-bo tak ja nazwalismy, w koncu kot barowy :):) Odpchlona juz jest bo pchly po niej skakaly,,, i w sumie ze szklanki biore kasiorke i kupuje jej karme,,,
  2. [quote name='HebaNova']Puma, jeśli to kot tymczasowy i szukasz mu domu to tak, jesli jest to kot własny, stały to nie. taki jest ten nowy regulamin[/quote] Sprawa sie skomplikowala.... kot siedzial u mnie w pracy okolo miesiaca,,, dalej siedzi ,,, ale wczoraj moj sasiad twierdzi ze to jego kot. Dziadek ma 88 lat , pije. Kot jak przyszedl do mnie to byl szkielet... wiec juz o sterylizacji mozna zapomniec bo kot nie moj :(
  3. Moge wystawic bazarek na sterylizacje kotki ktora sie do mnie przybłakała?? Kotka siedzi u mnie w pracy caly czas, w nocy spi w kotłowni... do domu nie moge jej wziasc bo moja puma nienawidzi kotów. Podobno kot jest pewnego mojego sasiada.... tylko jak sie przykał do mnie to byl chudy jak cholera, sam szkielet....
  4. Puma1984

    Amstaff Rico

    [CENTER][SIZE=4][I][B][COLOR=Blue]Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. Wszystkiego naj naj naj...:loveu: [/COLOR][/B][/I][/SIZE][/CENTER]
  5. Puma1984

    Amstaff Rico

    [quote name='kiti7'][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4525/dsc00582zq1.jpg[/IMG][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Puma1984

    Amstaff Rico

    [quote name='kiti7']A o to c.d małego rozrabiaki :)) i ciesze sie że moja mała kluseczka sie Wam spodobała :)[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3372/rivs1.jpg[/IMG][/quote] jaki on byl malutki....:loveu::loveu:
  7. [quote name='peate']a ja dziś dodatkowo wysłałam jeszcze z dwóch maili, ale jak było 39 tak dalej jest :angryy: nie wiem o co chodzi :shake:[/quote] wyniki sa aktualizowane raz dziennie.
  8. Ja mam tylko 5 @ :evil_lol: glosy oddane.
  9. Puma1984

    Amstaff Rico

    Ale on jest sliczny....:loveu:
  10. Puma1984

    Amstaff Rico

    [quote name='Bullila.nl'][URL]http://img257.imageshack.us/img257/3493/dsc00262ao1.jpg[/URL] mam patyczka:sweetCyb::sweetCyb: patyczka mam!! Slodziak:loveu:[/quote] I jaki dumny ze ma patyczka :evil_lol:
  11. druga fotka z pierwszego postu jakas znajoma :evil_lol:
  12. Puma1984

    Amstaff Rico

    Jaka dupeczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Zajeb.....ista ma mordke :loveu:
  14. Hund jade dzisiaj do zywca wiec jak zdaze do schronu to zawioze te paczki. nie mialam czasu tego dokladnie przegladnac wiec jak cos to wyrzuc jakies rzeczy. Jak dotre do jakiegos sklepu to jakas karme tez zawioze.
  15. Puma1984

    Amstaff Rico

    Ja tez bylam i widzialam :evil_lol:
  16. Puma1984

    Amstaff Rico

    Ja z ukrycia podziwiam codziennie pięknisia:)
  17. Moj glosik jest 13:)
  18. Puma1984

    Amstaff Rico

    łoooo kur..... fajny patyczek :evil_lol::evil_lol:
  19. Puma1984

    Amstaff Rico

    Kiti a on dalej ma takie "zapędy " seksualne ? :evil_lol: Z tym drzewem mi sie jakos tak skojarzyło.
  20. [quote name='rufusowa']aukcja się skończyła - dziękujemy Rampancasi i Gusi! podaję link do nowej aukcji: [URL]http://allegro.pl/item398713172_amstaff_miala_zostac_uspiona_potrzebna_pomoc.html[/URL] gdyby ktoś mógł pomóc finansowo, to zapraszamy! na poprzedniej aukcji sprzedało się tylko 15 cegiełek :([/quote] Takie moje małe spostrzezenie, tylko nie krzyczcie na mnie, warto by bylo dodac do tego cegiełkowego allegro inne zdjecie, te "gorsze". Bo na tym to ona wyglada na usmiechnieta sunie, a ludzie niestety sa wzrokowcami.
  21. doddy wystawiłam te szkice [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116220[/url] Na razie tylko z psami, reszte pewnie w poniedzialek bo nie wyrabiam.
  22. Jak nie bedzie edycji w bazarkach to bedzie jeden wielki BURDEL. Mi sie juz odechciewa bazarkow robic... I Chwała ze na dniach mi sie wszystkie koncza.
  23. [quote name='doddy']Jeżeli Mirabelka zostanie przez Was przywieziona do czwartku na piątek ma sterylkę. Nie pytajcie dlaczego ją zabieram... Wcale nie miałam takiego zamiaru... Po prostu nie lubie pisania dla pisania i nabijania postów gdy pies siedzi i czeka w takiej sytuacji. Wkurwiłam się faktem iż ma urodzic szczeniaczki, których w schronisku by nie uśpiono a sytuacja była by jaka jest. Tak więc wbrew sobie muszę ją zabrać. Szkoda Mirabelki i tyle.[/quote] Ciotka ubóstwiam Cie :loveu: Kasa na streylke na konto Fundacji ?
×
×
  • Create New...