-
Posts
1259 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puma1984
-
[quote name='rozi']Ja sądzę, że dziadek ściemnia, a kot jest bezdomny. Domu nie ma co mu szukać, skoro radzi sobie tam, gdzie jest, a wysterylizować trzeba :diabloti:[/quote] Tylko dziadek juz kilka dni z rzedu przychodzil po kota, bral go, a kot za chwile juz byl u mnie w kotlowni, a o 12 juz u mnie w pracy.... I kot u mnie w pracy siedziec nie moze bo jak sanepid mi wpadnie to masakra bedzie. Pojde do weta i spytam sie ile sterylizacja i pewnie na nic szczepiony nie byl.... Watek mam mu zakladac jakbym robila bazarek na nia ? w pracy u mnie stoji szklanka z napisem "zbieramy datki na barowe"-bo tak ja nazwalismy, w koncu kot barowy :):) Odpchlona juz jest bo pchly po niej skakaly,,, i w sumie ze szklanki biore kasiorke i kupuje jej karme,,,
-
[quote name='HebaNova']Puma, jeśli to kot tymczasowy i szukasz mu domu to tak, jesli jest to kot własny, stały to nie. taki jest ten nowy regulamin[/quote] Sprawa sie skomplikowala.... kot siedzial u mnie w pracy okolo miesiaca,,, dalej siedzi ,,, ale wczoraj moj sasiad twierdzi ze to jego kot. Dziadek ma 88 lat , pije. Kot jak przyszedl do mnie to byl szkielet... wiec juz o sterylizacji mozna zapomniec bo kot nie moj :(
-
Moge wystawic bazarek na sterylizacje kotki ktora sie do mnie przybłakała?? Kotka siedzi u mnie w pracy caly czas, w nocy spi w kotłowni... do domu nie moge jej wziasc bo moja puma nienawidzi kotów. Podobno kot jest pewnego mojego sasiada.... tylko jak sie przykał do mnie to byl chudy jak cholera, sam szkielet....
-
[CENTER][SIZE=4][I][B][COLOR=Blue]Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. Wszystkiego naj naj naj...:loveu: [/COLOR][/B][/I][/SIZE][/CENTER]
-
[quote name='kiti7'][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4525/dsc00582zq1.jpg[/IMG][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='kiti7']A o to c.d małego rozrabiaki :)) i ciesze sie że moja mała kluseczka sie Wam spodobała :)[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3372/rivs1.jpg[/IMG][/quote] jaki on byl malutki....:loveu::loveu:
-
Ale on jest sliczny....:loveu:
-
[quote name='Bullila.nl'][URL]http://img257.imageshack.us/img257/3493/dsc00262ao1.jpg[/URL] mam patyczka:sweetCyb::sweetCyb: patyczka mam!! Slodziak:loveu:[/quote] I jaki dumny ze ma patyczka :evil_lol:
-
druga fotka z pierwszego postu jakas znajoma :evil_lol:
-
Jaka dupeczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zajeb.....ista ma mordke :loveu:
-
Ja tez bylam i widzialam :evil_lol:
-
Ja z ukrycia podziwiam codziennie pięknisia:)
-
Moj glosik jest 13:)
-
łoooo kur..... fajny patyczek :evil_lol::evil_lol:
-
Kiti a on dalej ma takie "zapędy " seksualne ? :evil_lol: Z tym drzewem mi sie jakos tak skojarzyło.
-
[quote name='rufusowa']aukcja się skończyła - dziękujemy Rampancasi i Gusi! podaję link do nowej aukcji: [URL]http://allegro.pl/item398713172_amstaff_miala_zostac_uspiona_potrzebna_pomoc.html[/URL] gdyby ktoś mógł pomóc finansowo, to zapraszamy! na poprzedniej aukcji sprzedało się tylko 15 cegiełek :([/quote] Takie moje małe spostrzezenie, tylko nie krzyczcie na mnie, warto by bylo dodac do tego cegiełkowego allegro inne zdjecie, te "gorsze". Bo na tym to ona wyglada na usmiechnieta sunie, a ludzie niestety sa wzrokowcami.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
doddy wystawiłam te szkice [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116220[/url] Na razie tylko z psami, reszte pewnie w poniedzialek bo nie wyrabiam. -
Jak nie bedzie edycji w bazarkach to bedzie jeden wielki BURDEL. Mi sie juz odechciewa bazarkow robic... I Chwała ze na dniach mi sie wszystkie koncza.
-
[quote name='doddy']Jeżeli Mirabelka zostanie przez Was przywieziona do czwartku na piątek ma sterylkę. Nie pytajcie dlaczego ją zabieram... Wcale nie miałam takiego zamiaru... Po prostu nie lubie pisania dla pisania i nabijania postów gdy pies siedzi i czeka w takiej sytuacji. Wkurwiłam się faktem iż ma urodzic szczeniaczki, których w schronisku by nie uśpiono a sytuacja była by jaka jest. Tak więc wbrew sobie muszę ją zabrać. Szkoda Mirabelki i tyle.[/quote] Ciotka ubóstwiam Cie :loveu: Kasa na streylke na konto Fundacji ?