-
Posts
1259 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puma1984
-
ŁEZKA – malutka, cicha, niepotrzebna… Już potrzebna!! Już ma dom!!! :)
Puma1984 replied to rozi's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj od 12 jestem w pracy wiec sie wezme ostro do roboty :-) Linki z ogłoszeniami wstawie tu na forum. -
[quote name='D O R K A']W radomskim schronie mamy takie oto cudeńka;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9616526#post9616526[/URL][/quote] Kolejne bullki :placz::placz::placz: A ostatnio tak malo astow przybywalo a tu kolejne i kolejne .... I male pytanie.... Da sie suke jakos przerobic zeby zaczela tolerowac inne psy ??
-
ŁEZKA – malutka, cicha, niepotrzebna… Już potrzebna!! Już ma dom!!! :)
Puma1984 replied to rozi's topic in Już w nowym domu
[quote name='roz2']Bardzo dziękujemy. Przesłałam to, co ja mam, reszta w rękach Pań z Łodzi.[/quote] Przydalyby sie zdjecia nie zza krat i MUSZE dostac gotowy tekst do wklejenia na allegro i innych stronach. -
ŁEZKA – malutka, cicha, niepotrzebna… Już potrzebna!! Już ma dom!!! :)
Puma1984 replied to rozi's topic in Już w nowym domu
Ja moge jej porobic ogłoszenia ale jutro dopiero jak bede w pracy. Jak wam to odpowiada to potzrebuje tekst do ogłoszenia - najlepiej wyslijcie mi na maila [email][email protected][/email] tekst + zdjecia+ jakis kontakt do osoby. -
Tengusia dzieki za Pw. Jak cos to ja moge ogloszenia na neci porobic tylko potrzebuje gotowy tekst do wstawienia. jak cos to [email][email protected][/email]
-
[CENTER][SIZE=3][COLOR=Red]Moge dawac ogłoszenia w necie z astami... Zapiszcie sobie mojego maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i od razu mozecie mi wysylac fotki i tekst do ogloszenia z nr kontaktowym. siedze w pracy co drugi dzien po 12 h i mi sie nudzi jak cholera wiec moge sie pobawic i ogłoszenia wystawiac. [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
[quote name='Paulina87']Nie przeglądnełam wszystkich stron, więc nie wiem czy one już tu są. Dzisiaj byłam w poznańskim schronisku. Bullowatych było dużo, widziałam około 10. I wypatrzyłam takie 2 pitty. Ten pręgowany to suczka, ten jadny nie wiem, bo nie wychodził z budy. [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3008/pitt1kl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3268/pitt4uh1.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/9921/pit2vg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/1461/pitt3xa2.jpg[/IMG][/quote] Dody, ten pierwszy ma chyba złamana łape tylna, :placz::placz::placz: przyjrzyjcie sie
-
Ja sie nie moge doczekac az podrosnie :-) A tu jak mial troszke ponad miesiac [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6764/p1010133640x480xc7.jpg[/IMG]
-
[SIZE=1][B][COLOR=Black][SIZE=3]Kluseczka jest boska :-) [/SIZE][/COLOR][/B]:-([/SIZE]
-
Podniose galerie zeby wszyscy zobaczyli tego pieknisia i przy okazji wstawie fotke, kiti7 chyba sie nie obrazi na mnie :cool3: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9016/rikoooooooooooooo640x48ez6.jpg[/IMG]
-
Moj znajomy z wloch chce amstaffa,,, Znam go baaardzo długo, kiedys mieszkal w Polsce,, rok temu wyjechal na stale do wloch. Mieszka w bloku i maltretuje mnie zebym mu znalazla jakiegos piesia. O kastracji wie, i nie ma zadnego problemu. recze moja głowa ze psu sie zadna krzywda nie stanie. Tylko Koniecznie musi miec pies i bialo brazowy.... przegrzebalam pare watkow i strone fundacji ale nie znalazlam takiego... Ale jak czeka juz tyle na psa to jak poczeka jeszcze chwile to mu sie nic nie stanie, a przynajmniej bede wiedziec ze to nie jest chwilowe ze chce psa. On w maju przyjezdza do Polski, wiec mamnadzieje ze do tego czasu cos mu znajde. Przy okazji spytam bo nie mam czasu teraz szukac, amstaffy we wloszech nie sa zabronione?
-
:multi::multi: I doczekalam sie galerii małego mordercy :lol: Teraz tylko prosze o fotki, fotki i jeszcze raz fotki :loveu:
-
[quote name='andzia69']Kasia - kiedy zrobisz fundacje AST OPP????? Cholera - jak od tego roku mogę już przekazywać ten 1 % to teraz nie mam komu:placz::placz::placz: a byloby tego x 2...myślę, ze troszku by bylo...no i na pewno wielu innych ludzi by wpłacilo...a tak to dupa[/quote] Tez mnie to interesuje... ja z DG płace nia małe podatki... i tez nie wiem komu przekazac....
-
:multi::multi::multi: Ja zaraz moje bazarki przepisze :-)
-
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
Błękitny Amstaff Brutus - już w domu w Warszawie
Puma1984 replied to lukann's topic in Już w nowym domu
Podniose.... moze wpisz w tytule ze szukasz osoby z łodzi ... -
Tengusia ja mam z bazarkow 80 złotych, ale.... w inteligo są kody zdrapki, skonczyly mi sie wszystkie i czekam az mi nowe dosla, bo bez zdrapek nie zrobie przelewu.
-
I w końcu Ada tez bedzie miała domek :multi::multi: Zapraszam na bazarki z podpisu
-
Ada Ma Dom!!!! ... Ada odeszła ...
Puma1984 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Mysia poprawiam sie :cool3: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4934/gggggggggggggggggggggeu4.jpg[/IMG]