mam do wystawienie duzo ciuchow na bazarek,,,ale niestety wysiadam... wstaje rano pierwsze lece na kompa i koljene nieszczescie, to juz nie na moje nerwy, musze pewnego dystansu nabrac... Te wszytskie ciuchy i inne pierdołki mogłabym komus wysłac zeby wystawił na bazarek ( ale tylko na Asty :loveu:). Fajnie by bylo jakby ktos byl z krakowa wtedy bym nie musiala wysyłac, a paczka pewnei z 20 kg .