Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Ło matusiu moje kochane czarodziejskie oczęta, naprawde mogą zauroczyć
  2. LEON to około roczny piesek w typie jamnika długowłosego na dłuższych łapkach. Został znaleziony 3 mies. temu przez pewnego mężczyznę, który dziś już go nie chce... Nigdy wcześniej nie miał psa i nie bardzo potrafił poradzić sobie z dokazującym młodym pieskiem. Zostawiał go czasem samego na osiedlu,próbował wcisnąć bezdomnym i na jeden dzień dał go starszej pani a następnego dnia zabrał. Leoś to młody, aktywny piesek, lubi ruch, zabawę, spacery, ładnie chodzi na smyczy, zgadza się z psami, zachowuje czystość. To przemiły przytulak ! wiecej tu > [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1389[/url] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1389/5.jpg[/IMG]
  3. [quote name='dagmara86']Rozliczam wątek na koncie Toffika zostało [B]+54,10zł [/B], postanowiłam, że tą kwotą rozdysponuje taks bo to od niej jako ostatniej dostałam pieniążki na psiaka i najwięcej, jeśli ktoś zgłasza sprzeciw proszę o uwagi ;)[/QUOTE] To bardzo dobry pomysł.
  4. Słodka Buba jest właśnie w drodze do domu. Na stałe zamieszka aż w Kanadzie. Dziękujemy Fundacji SOS dla Jamników za opublikowanie wizytówki suczki na swoich stronach, gdyż tam właśnie została wypatrzona. Powodzenia! [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1348[/URL] [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/1348/1.jpg[/IMG] Buba szczęśliwie wylądowała w Vancouver i w objęciach swojej pani Agnieszki. 5 czerwca odebrała suczkę od nas siostra Agnieszki pani Ilona. Buba najpierw przebywała z nią w Lublinie później wyleciała do swojej nowej pani do Kanady. Siostry zdecydowały się przeprowadzić kontrolę stanu zdrowia suczki, by upewnić się czy tak daleka podróż będzie dla niej bezpieczna. Liczymy na szerszą relację i zdjęcia z pierwszych dni pobytu Buby w nowym domu. [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9590/9lo5.jpg[/IMG] [SIZE=3]A tak przy okazji dwa inne jamniki adoptowane do kanady w odstępie kilku miesięcy w 2009 roku. Jestem w stałym kontakcie z domkiem. Widujemy się również gdy przejeżdżają do Polski[/SIZE] [URL="http://img580.imageshack.us/i/p82q.jpg/"][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7800/p82q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img5.imageshack.us/i/khlz.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5766/khlz.jpg[/IMG][/URL] Lucek został adoptowany ze schroniska we Wrocławiu (nie ma ogonka), a Alek z Gdyni. Felek rezydent niestety jest już za TM.
  5. Sopeluś co ty gadasz że ty pleciuga. Dorota zna takie dogopleciugi, że jak się komuś opowiada co wymyślają to włosy na głowie się jeżą. Najbardziej tandetny serial nie ma takiego scenariusza. Dorota mówi tak: wiocha, tandeta, kisz, dogopleciuga. Rambo zorientowany.
  6. To chyba Dorota strasznie skąpa i mało kupiła. U nas już nawet zapachu nie ma. Rambo zawiedziony.
  7. [quote name='magenka1']tylko Isadora nie wiem na kogo kontakt w sprawie tych suczek z Kozienic, tam działa mestudio[/QUOTE] Nie ma problemu myślę że na mestudio
  8. Rulon chopie to i tobie się robota trafiła. Co by Duzi zrobili bez nas. Rambo strażnik domu
  9. Sopelciu ja szykuje dla ciebie broń i bedziemy razem walczyć łapa w łapę. Rambo bojownik.
  10. Hej tam ziomale a większej kości nie było. Ale wcale wam sie nie dziwię, ja tez tylko takie duże lubię. Dzisiaj ja piszę a nie Dorota, na wątku Sopelusia napisałem dlaczego. Rambo.
  11. Siemka Sopeluś Ja bardzo ciebie przepraszam, że nie pisalnikowałem, ale ty wiesz dlaczego. A przez ostatnią dobę musiałem pilnować Doroty i Gangi. Gandzie ostatniej nocy dostała takiego szału i amoku ze chyba można porównać do moich ataków padaczki. Ona fruwała po pokoju z prędkością światła, odbijając się od ścian. W oczach miała takie przerażenie ze jej gałki wyszły na wierzch. Dopadała kanapy i usiłowała rozerwać tapicerke w szale co jej się po części udało. Tak na nią podziała potworna burza jaka była w nocy nad Warszawą. Po półtorej godzinie takiego armagedonu Dorota dała jej jedną moja porcję luminalu... po kwadransie spala. Ale Dorocie zostało pół godziny do pobudki i do pracy. Nie dała rady, mówiła zę jakby jej serce z orbit wyskakiwało i zawiadomiła szefa, że nie przyjdzie. Spaliśmy wszyscy do południa i nikt nie naszczał i kupy nie zwalił. nawet ja aczkolwiek miałem ochotę nie nasikałem. Żal mi było Doroty, niefajnie wyglądała. Pozdrawiam Sopeluś - twój wierny Fan - Rambo
  12. [SIZE=4]Kolejna porcyjka foteczek z DOMu Alexis. Sunia coraz bardziej się ośmiela.[/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945311_10200124662535521_1637713604_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942912_10200124662615523_1007425174_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014374_10200124662495520_1597280005_n.jpg[/IMG]
  13. [quote name='magenka1']przytulisko w Kozienicach gdzie co jakiś czas psiaki są wywożone do Radys a tam takie dwie sunie kopiuje z wątku: 11.Pelcia-Nesti, 8 kg, 4-5 lat, niziutka. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-kXhhs6Kz5IM/UchOCxQsytI/AAAAAAAAQOY/FlgoxKbaAQ4/s400/IMG_6589.JPG[/URL] [B]1.sunia z 4-ema szczeniakami, młodziutka, przyjazna[/B] [URL]http://2.bp.blogspot.com/-U1rIYbjq5WY/UbcTQqroDaI/AAAAAAAAOn4/ATxbLewqvqo/s400/IMG_6198.JPG[/URL] [URL]http://4.bp.blogspot.com/-TqgQbNw3d8Q/UbcTYwEzfnI/AAAAAAAAOoQ/O1InAYto1iM/s400/IMG_6204.JPG[/URL] linka do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-Kozienice-ZNOWU-OGROMNE-PRZEPEŁNIENIE[/URL]!!![/QUOTE] Nie każdy ma świadomość co to Radysy (albo ma wybiórczo), odczuliśmy to gdy szukaliśmy transportu. Mamy Zolinkę z Radys z krzywą łapką, o której pisaliśmy na wcześniejszych stronach (tutaj event [URL]https://www.facebook.com/events/582956475059744/[/URL]). Nie damy rady wziąć tych, ale umieścimy na stronie Fundacji SOS dla Jamników. Wprawdzie miał przyjść do nas ten sliczny jamniorek, ale wiemy ze idzie na DT w tak dobre miejsce że lepiej pomóc innym których nie brakuje i właśnie dopinamy temat. Tu na początku jego pobytu w schronie [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8615/ncne.jpg[/IMG] a tu aktualne z naszego spacerku :( [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/8494/od7n.jpg[/IMG]
  14. Świetnie ze tak się udało malej. Jutro zadzwonie do Paryska zobaczymy jak tam jego intymności :)
  15. [SIZE=4][FONT=arial black]ALEXIS - Malutka połamana sunia.[/FONT][/SIZE] [URL]https://www.facebook.com/events/376485685800179/[/URL] Usłyszeliśmy wołanie o pomoc gdy było tak: [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/7083/xltj.png[/IMG] [B]aż nadszedł dzień w którym Renata (Dom Tymczasowy) napisała:[/B] [QUOTE]"I pojechali ... . DT się jak zwykle w takich chwilach i smuci i cieszy, cieszy bo ludzie faktycznie wspaniali a smuci bo wiadomo Alexis była u mnie prawie trzy miesiące, to kochana sunia, i mam nadzieję że zrozumiała że nie porzucam ją ale że oddaję w ręce ludzie którzy będą ją kochać już na zawsze. Państwo byli u mnie tak jak sie umówiliśmy o 21ej. Kupili już śliczny kocyk dla małej, widziałam. Pytali o wiele rzeczy, podpisaliśmy umowe, dałam książeczkę, prosiłam o info o małej jak się miewa więc jutro będę czekała na telefon i dam tutaj znać co u niej. Alexis była troszkę smutnawa jakby rozumiała że czeka nas rozstanie ale jednocześnie chętnie szła do swojej nowej Pani . Zostałam też zaproszona przez Państwa do odwiedzin. I kto mnie teraz będzie całował na dobranoc ?! "[/QUOTE] [B]a potem...[/B] [QUOTE]Dzień dobry, Pani Doroto, przesyłam obiecane zdjęcia Alexsis, która radzi sobie coraz lepiej, bo walkę z lękiem wygrywa po prostu ciekawość. Zwiedza, obwąchuje, czasem wycofuje się na bezpieczną pozycję i oczywiście podbija serca wszystkich swoim urokiem. Pozdrawiamy serdecznie. Joanna.N. i spółka[/QUOTE] [B]Dla takich chwil warto żyć...[/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/996840_10200105439174949_1864941963_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1013002_10200105439214950_988773831_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1016666_10200105439134948_713262172_n.jpg[/IMG]
  16. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580160_10200109158187922_371417796_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1005254_10200109158307925_260910641_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942015_10200109158147921_313414785_n.jpg[/IMG]
  17. [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/988656_10200109158267924_148091382_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/19910_10200109158467929_1232099733_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1001779_10200109158427928_1597712519_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1004743_10200109158347926_1377750260_n.jpg[/IMG]
  18. [quote name='anica']... a awatarki Isadory są najlepsze na całym dogo:loveu: i jeszcze .. wszyscy zauważają;-)[/QUOTE] Ja po prostu jestem sobą i pokazuję siebie, żeby ludzie nie słuchali wieści dziwnych treści :loveu::loveu: [quote name='Sarunia-Niunia']Oj dawno mnie tu nie było, dawno:oops:... a tu takie łaaadne fotki:) Cała trójka prezentuje się pieknie i dostojnie: [URL]http://img69.imageshack.us/img69/7572/p5110361.jpg[/URL] Księzniczka Rudosława - urocza [URL]http://img854.imageshack.us/img854/2804/wkcq.jpg[/URL] Ale Ganga na tym zdjęciu [URL]http://img404.imageshack.us/img404/7766/v5a1.jpg[/URL] mnie... pokonała - przecudna jest!!!!!!!!!!![/QUOTE] Ganga tak przecudna, ale im dłuzęj u mnie tym bardziej jestem pewna ze to zę zostala było dobrym wyjsćiem. Ona ma tyle problemów (poza wypadającymi rzepkami - wada genetyczna) że albo byłby zwrtoy z adopcji, albo np zginełaby pod kołami. Musiała przejść coś bardzo złego. Jest lepiej owszem ale i tak burza to dla niej armagedon, jakikolwiek huk, strzał (nawet okatana w czasie jazdy samochodem). Dostaje takiej paniki, że po "imprezie" ja jestem spocona jak mysz kościelna. W sezonie burzowym gdy mnie nie ma wiele godzin (praca) zostaje w kenelu. Ona kenel traktuje prawidłowo, jest na stałe rozłożony i jest to jej garsoniera. I ona o tym wie. Rambo mieszka w szafie, czyli na półce gdzie miała stać wieża, kolumny, płyty, Ruda jak na matronę przystało mieszka na kanapie i tam znosi wszystko (również karmę), A Ganga mieszka w kenelu. Ma tam legowisko i swoje miseczki. [quote name='Gusiaczek']Co? ciasteczka nie smakowały? :oops: Nie mam odzewu, a następne będę czyniła Ovo czyniąca[/QUOTE] Ej tyyy nooo co za pytanie robić i nie gadać bo jak wkroczę w pełnym rynsztunku to wióry polecą. Rambo Bojownik [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2318/q80x.jpg[/IMG]
  19. [QUOTE][SIZE=3]Dzień dobry, przesyłam obiecane zdjęcia Alexsis, która radzi sobie coraz lepiej, bo walkę z lękiem wygrywa po prostu ciekawość. Zwiedza, obwąchuje, czasem wycofuje się na bezpieczną pozycję i oczywiście podbija serca wszystkich swoim urokiem. Pozdrawiamy serdecznie. J.N. i spółka[/SIZE][/QUOTE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1010782_10200105439094947_1120411415_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1017573_10200105439254951_580891795_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1016666_10200105439134948_713262172_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1013002_10200105439214950_988773831_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/996840_10200105439174949_1864941963_n.jpg[/IMG]
  20. Podpisuję się pod życzeniami wszystkimi kończynami a moja banda jamnicza też z życzeniami popiernicza [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzgyOTAxMjIsMzk1Mzc3,f,wiosenny_bukiet.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Secia']a ja bym dodała jeszcze do tego co pisze Isadora7 filmy, filmy. filmy. Robiłam dużo eventów dla piesków na FB i jak są foty brudnych psów, z guzami, zaniedbanych, rannych to to jest to co rusza wydarzenie a potem trzeba wstawić fotki po przemianach, z wizyt u wetów koniecznie. Przelane pay palem na fundacje jamniki 30 AUSD czyli jakies 90 PLN dla Funi, na lepsze :-)[/QUOTE] Wpłata jest na paypalu
  22. [quote name='Dogo07']Długa rozmowa z Panią Alex :) :) :). Cieszę się że Mała ma taki dobry domek. Podczas naszej rozmowy Alex spoczywała sobie na szezlongu :)![/QUOTE] Księżniczka Alexis :)
  23. [quote name='lika1771']Moze trzeba zrobic takie osobne....[/QUOTE] Tak ale potrzeba troche więcej danych, takich rzeczowych bo inaczej event zdechnie zanim sie rozkręci. Np opis jej stanu zdrowia od weta. Bo to że ona wiekowa i była brudna to za mało, już zwyczajnie ludzi nie weźmie. Podsumowujac - trzeba zapełnić scenariusz wydarzenia. Może zrób w pigulce w punktach opis to co już wiesz po paru dniach, poczawszy od srania, szczania, jedzenia a skończywszy na zachowaniach. No i co lekarz na to a najlepiej dziala jakby poprosić żeby dał opis wizyty ludzie na fejsie to lubią. No trzeba ogarnać wiedze o małej i bardzo ważne aby wydarzenie zyło: zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia
  24. Pierwsze godziny w nowym domu - zaliczona jedna wpadka siooo - trwa zwiedzanie, ale już wiadomo ze ulubionym miejscem jest pokój położony w najdalszej części domu - po wejściu do sypialni Alexis nawet się nie zastanawiała tylko natychmiast wparowała na środek łóżka (pierwsza noc tez głównie w łóżku) [B]- no i... Alexis nie będzie sama, wkrótce (może nawet jutro) będzie adoptowany jamnik :)[/B]
×
×
  • Create New...