Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. [URL=http://img716.imageshack.us/i/rrl5.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9155/rrl5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img571.imageshack.us/i/k5e4.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/5308/k5e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/xshx.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1294/xshx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/fx2b.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/305/fx2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img818.imageshack.us/i/gohn.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/738/gohn.jpg[/IMG][/URL]
  2. I jeszcze trochę Oli ode mnie [URL="http://img822.imageshack.us/i/msm0.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8766/msm0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img854.imageshack.us/i/rbr8.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6639/rbr8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img826.imageshack.us/i/bi3q.jpg/"][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1953/bi3q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img404.imageshack.us/i/ooyu.jpg/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4388/ooyu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/u8eh.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2945/u8eh.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL="http://img17.imageshack.us/i/wxxu.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6664/wxxu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img41.imageshack.us/i/d9xo.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/879/d9xo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img266.imageshack.us/i/xy05.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2199/xy05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img4.imageshack.us/i/zjl2.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7759/zjl2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img812.imageshack.us/i/d87w.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3443/d87w.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://img844.imageshack.us/i/58qv.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/305/58qv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img202.imageshack.us/i/knyy.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/833/knyy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img41.imageshack.us/i/42xx.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5607/42xx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img35.imageshack.us/i/4vrw.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5954/4vrw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img849.imageshack.us/i/64zk.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5238/64zk.jpg[/IMG][/URL]
  5. troche Fionki ode mnie, zrobie jej tez profil na stronie Fundacji SOS dla Jamników bo te krótkie łapiny... no za miksa jamnika długowłosego może robić. A i Cavaliera można się doszukać. [URL="http://img153.imageshack.us/i/xif7.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/7783/xif7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img6.imageshack.us/i/b33k.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5989/b33k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img819.imageshack.us/i/05kb.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/412/05kb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img706.imageshack.us/i/u2hq.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5461/u2hq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img94.imageshack.us/i/5m7v.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/703/5m7v.jpg[/IMG][/URL]
  6. Lineczka pozdrawia [video=youtube_share;7IVdQzliWg0]http://youtu.be/7IVdQzliWg0[/video]
  7. Zocha pilnuj i opierniczaj ja też tak robię Dorocie. Bo Hope sobie za dużo luzuje. Przyciśnij mocno i tyle. Rambo doradca
  8. Dzięki Wam za pomoc. Niestety upały bardzo spowalniają i nie dlatego że mi się nie chce ale również dlatego że delikatnie mówiąc nie jestem nazjdrowszą osobą. Na dodatek nie byłam, nie jestem i nie będę posiadaczka jakiegokolwiek niezależnego środka komunikacji poza korzystaniem z Zakładu Transportu Miejskiego. (dzisiaj cały dzień dochodziłam do siebie po wczorajszej akcji paluchowej i nie było fajnie)
  9. [quote name='Mattilu']Jedrek juz powiedzial, ze nie jedzie jej odwiezc ;) Dzis spali razem. Jak zajrzalam rano to Hopcia miala glowe na poduszce obok Jedrkowej i byla przykryta kocem...[/QUOTE] Czyli w najbardziej właściwej pozycji
  10. [quote name='Mika31']Teraz najnowszy komunikat o jamniczym sprycie . Mama wzięła psy na smycz i zawiązała o słupki , położyła kocyk i zabawki .Kiedy nikt nie patrzył Aleks postanowił uwolnić Maksia przegryzł jego smycz a potem zaczął gryźć swoją :diabloti: . Teraz są zamknięte z powrotem w domu a mama musi kupić Maksowi nową automatyczną smycz:p[/QUOTE] cwaniaczek :)
  11. I miej kolego baczenie a ja Rambo proszę ciebie dzisiaj o opiekę nad kolejną biedą którą przytaskała Dorota. Wiecej ona sama napisze jak odpocznie, nawet ja dzisiaj jej nie przeszkadzam tak zmęczona jest. Tradycyjna jazda do schronu, potem miała jechać do Linki, ale nastapiła zmiana planów bo trafiła sie okazja na wyciągnie tego biedaka, potem jazda pociągiem do hoteliku, powrót i Dorota padnieta i prawie nie mówi tylko chrypi (Ciotka Yun miała okazje usłyszeć). Ja tobie Sopciu pokazuję tylko ucho biedaka dzisiaj, ogonek tez ma taki łysy i łapiny. Prosże o twoja opiekę nad nim. Dostał na imię Leon i jest jak my jamnikiem oczywiście. Dorota ma jeszcze dwa inne ale w lepszym stanie.
  12. Oli ślicznoto gdzie twój domek?
  13. [quote name='Ewa Marta']Rozmawiałam dzisiaj z Panią Jadwigą. Sarenka zaklimatyzowała sie już i wczoraj nawet po raz pierwszy zaszczekała w ogródku:-) Jest słodkim przytulasem, wywija sie na wszystkie strony, żeby być bliżej człowieka i być głaskaną. Ma apetyt, choć zdecydowanie woli jeść karmę z puszki niż suchą. Musiała już wyczuć Panią i robi maślane oczy, kiedy dostaje samą suchą. W domu zachowuje czystość, a na dworze robi dużo Qoopek (na szczęście ładnych, więc nie ma stresu). Została Sarenką, bo Pani zdaniem dla tak miłej i dobrej suni Sara brzmi za twardo:-) Pani Jadwiga powiedziała, że jej zdaniem dogadały się już zupełnie i teraz będą sobie szczęśliwie żyły razem:-) W poniedziałek wyjeżdża już siostra Pani i zostaną tylko we dwie.[/QUOTE] Będzie im dobrze, jestem przekonana. Małgosia po 18 sierpnia zrobi sesyjkę zdjęciową. Pani Jadwiga i Sara (Sarenka) to rewelacyjnie dobrany duet.
  14. [quote name='Secia']dlatego też zadałam pytania powyżej zarówno do Fundacji jak i do DT oraz do prawnego opiekuna suczki[/QUOTE] Z ciekawości zapytam - kto jest prawnym opiekunem suni Marty?
  15. wsiąść do pociągu byle jakiego i jechać do Celinkowa Jamniczego lub do Jamnikowa Celinkowego
  16. [quote name='Mysia_']Rava niestety dzisiaj nad ranem umarła :-( Dzisiaj w nocy i wczoraj wciągu dnia czuła się dobrze. Podejrzewamy, że musiała mieć guz śledziony, który pękł - na co wskazywałby stan w jakim została znaleziona... Bidulka [*] :-(((([/QUOTE] [B]Smutno :( Rava do zobaczenia kiedys w Lepszym Świecie [/B] [FONT=monotype corsiva] [SIZE=5]"...Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, Na łańcuchu więziony przy budzie O głodzie, i o chłodzie, i w brudzie, A podczas lata, gdy szukasz ochłody, Często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, Odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady!..." [/SIZE] [/FONT] [SIZE=1]Artur Chojecki 1880-1951 HYMN ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU[/SIZE]
  17. [quote name='Celina12']Szczypioreczek Lukrowany.....:loveu::loveu:[/QUOTE] przybrała ciałka
  18. [quote name='Secia']a ja nie widzę finansów Marty. Wpłąciłam kaskę i dostałam potwierdzenie od Fundacji ale nic się nie dzieje z sunią. To po co był ten alarm? DT mówi, że czeka na pensję??????[/QUOTE] Zgadza sie Fundacja partycypowała w transporcie za który zapłaciła 300 zł. Sunia nie jest [COLOR=#ff0000][B](patrz post na pierwszej stronie)[/B][/COLOR] sunią Fundacyjną, pomogliśmy w transporcie za który i tak się nie zwróciło ale dla dobra suni odpuszczamy i jak widać My o kase nie wołamy na Martę.
  19. [quote name='Celina12']No Rambuś-nie dziwię się...tam była Wasza Lasencja...i Prezio jom zarywał był..... Nie szczaj tylko się nie odzywaj przez....5 minut.... Fokus doradca[/QUOTE] 3 minuty więcej nie dam rady.
×
×
  • Create New...