-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
[quote name='Mika31']pozdrawiamy dziś Maksio wymiotuję i nie chce jeść[/QUOTE] Maksiu prosze wyczerpany limit nieszczęść jest przez Pirka. Aniu przytulam do serducha.
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
A ja sie wybieram w tygodniu w odwiedziny. Wieczorem do Ani zadzwonie i uzgodnię -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Isadora7 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
sobie zapisuję wąteczek -
[quote name='yunona'][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=sans-serif][SIZE=4][B]"Tylko ten, kto sam jest nikczemny, może myśleć źle o innych" "[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Nie sądź innych według siebie"[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=sans-serif] . [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Z dedykacją .... do przemyśleń.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] [COLOR=#0000cd][B]„Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych”. [/B][I]Konfucjusz [/I][/COLOR][B][SIZE=3]Ala trzeba umieć myśleć by przemyśleć[/SIZE][/B]. [SIZE=3][B]A wiesz chłop ze wsi wyjdzie - wieś z chłopa nigdy.[/B][/SIZE]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Dzisiaj odszedł PIRAT jeden z jamników Celinki - Wielkiego Prawdziwego Przyjaciela Jamników[/B][/SIZE]. [SIZE=3][B]To już szósty starszy Jamniczek, którego Celinka pochowała. Wszystkie były adoptowane.[/B][/SIZE] [B] Tutaj wątek Celinki i jej Selinkowa Jamniczego:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/25114-Najukocha%C5%84sze-celinkowe-Muszkieterki-Atos%28*%29-D%C5%BCeku%C5%9B-%28*%29-Hektor%28*%29-Dumka-Pirat-i-Fokus/page995[/url] [SIZE=3][B]Celinko przytulam Kochana, tak bardzo mi przykro, a łzy lecą z oczu i nie pozwalają pisać.[/B] Pirat dlaczego? Do zobaczenia kochany w lepszym Świecie.[/SIZE] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/433/89ze.jpg[/IMG] -
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Isadora7 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
zapisuję sobie -
oj dzieje się u Ciebie dużo
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
Isadora7 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Mam wyrzuty sumienia, że nie zaglądam do maleńkiej, ale wiem, że jest pod doskonałą opieką i niczego jej nie brakuje:-) Wczoraj moja sąsiadka adoptowała z Palucha 7-letniego psiaczka:-) Zaprosiła mnie do nich i oczom moim ukazał sie wychudzony, zszokowany zmianą w zyciu psiaczek... Jeszcze przestraszony, ale szczęśliwy, że z klatki trafił na miękkie posłanko:-) Jak on się na nim rozkładał, jak przekręcał i wycierał o ranty... Kochany, chudziutki skarb, którego będę miała okazję widywać codziennie:-) A dzisiaj kolejny znajomy jedzie na Paluch adoptować sunię:-) Rok wcześniej adoptował stamtąd psiaczka, a teraz sunię... Kiedy docierają do mnie takie wieści, chce mi się żyć:-)[/QUOTE] Na Paluchu jest też takie cudo, zwrócony po świętach prezent gwiazdkowy (mam więcej fotek i danych) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2196/xupr.jpg[/IMG] -
[B]Kolejna jamnicza bezdomniaczka w "taksówce" - Jamniczka Klara[/B] Czekam z utęsknieniem na bazarek bo już w wyprawkach porozdawane. [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/6973/neqp.jpg[/IMG]
-
[quote name='keakea']Słuchajcie, pilna sprawa, Pajo został bez kocyków :( - ja mu wysyłam, ale mam tylko dwa - może ktoś jeszcze?[/QUOTE] Trzeba akcyjkę nagłośnić pewnie
-
[SIZE=3][B]Ganga z adoptowaną Jamniskarpetą Gangą[/B][/SIZE] z tego bazarku: [URL]https://www.facebook.com/events/541088022643143/[/URL] [URL="http://img593.imageshack.us/i/u8by.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5013/u8by.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img855.imageshack.us/i/xysl.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/807/xysl.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/a8yr.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5479/a8yr.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img826.imageshack.us/i/ljnd.jpg/"][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9871/ljnd.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9690/sod0.jpg[/IMG]
-
Co u Maksa? Szykuję kolejne bazarki, moze sie zwroci trochę.