Dopiero zaczynam wędrówki po dogomanii, ale z obserwacji tego wątku tez mi się wydaje, że już nie ma co czekać czy pan sie odezwie czy nie tylko jamolkiem powinna się zająć kiwi. Istotnie jakby pan podszedł pewnie do tego to nie byłoby przekładania terminu.
Nawet zakładając to że pójdzie do hoteliku, ale kiwi będzie miała nad tym kontrolę