Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Dzień dobry Hapiczko :loveu:
  2. Batmanku jesteś cały czas z nami, nadal nie sprzątnięte twoje posłanie. Nadal leży twoja ulubiona zabawka, która dostałeś od Rambiego.
  3. [SIZE=5]Witaj śliczna. To zdjęcie jest rozczulające.[/SIZE] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i651105.jpg[/IMG]
  4. Dzień dobry Krakersiku, życzę ci aby ten dzień przybliżył ciebie do domku
  5. [CENTER][SIZE=7]Newtonku!!! Czekam na wieści od ciebie[/SIZE] [/CENTER]
  6. Sliczna sunia, dołożyłam user-bara - mam nadzieję ze znajdzie domek
  7. Ten twój "facet" jest niesamowity, najnowsza porcja zdjęć to cudeńko, boskie. Heh a taki "skrzyk" jamnikarzy to dopiero impreza.
  8. I coś wiadomo co z tym biedactwem??
  9. Bardzo sie cieszę że kocykowa dobrze trafiła :):)
  10. Dokładnie tak, słodki, kochany no i łobuz. Batmanku pamiętam o tobie
  11. Hapiczko przyjechałam - jestem - pamiętam. Olu śliczne aniołki - fajny pomysł
  12. Pukpuk Newtonku co u ciebie, ja już wróciłam z wyjazdu a od ciebie nie ma żadnych wiadomości :(:(:(
  13. Stęskniłam się za tobą Krakersiku przez te kilka dni urlopu.
  14. Dopiero zaczynam wędrówki po dogomanii, ale z obserwacji tego wątku tez mi się wydaje, że już nie ma co czekać czy pan sie odezwie czy nie tylko jamolkiem powinna się zająć kiwi. Istotnie jakby pan podszedł pewnie do tego to nie byłoby przekładania terminu. Nawet zakładając to że pójdzie do hoteliku, ale kiwi będzie miała nad tym kontrolę
  15. [quote name='DIF']Według mnie ten pies nie może czekać do jutra!!! Jeśli gość tego nie rozumie i zostawił psa w schronie to nie jest go wart i nie powinien go dostać!!! :angryy::angryy::angryy: Takie jest moje zdanie!![/quote] Ja też myślę, że trzeba starać się aby psiaka jak najszybciej zabrać ze schroniska
  16. Tylko patrzeć jak Tobiasz zacznie autografy rozdawać :D
  17. Hapiczko odwiedzę ciebie po niedzieli bo wyjeżdam papa
  18. Marzenko podeślij mi to zdjęcie Batmanka bo fajne do przeróbki
  19. Newtonku odezwij się co u ciebie słychać
  20. Miejmy nadzieję ze jamolek dostanie dziś Walentynkę
  21. Batmanku - wyjeżdżam wieczorem na kilka dni, miałeś jechać z nami - pozostaje tylko myśleć o tobie. Jak mi sie uda dostać do internetu to zajrzę do ciebie w ciągu tych dni. A jak nie to zobaczymy się w poniedziałek.
  22. I jak tu nie kochać jamników :)
  23. Newtonku witaj. Jak się czujesz? Pozdrawiam cieplutko
×
×
  • Create New...