-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]No przepraszam, ale nie wierze w ten karabińczyk..:shake:[/QUOTE] Ja wstrzymuję z klasyfikacją, bo mam za sobą odpięty karabińczyk :) ale to mówię o sobie. Poza tym są Święta. Lovefigaro jesteś i tak moim guru :) -
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
Isadora7 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
O właśnie o imię Erazm też pytała wczoraj. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Lori trzymam kciuki wierzę że twój dom coraz bliżej[/B][/SIZE] [IMG]http://www.neeon.pl/ogloszenia/normalne/27029lori4.jpg[/IMG] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Piękne te zdjęcia, aczkowliek oddają mój nastrój jaki mam tak naprawdę w te Święta. -
Ja również Spokojnych i Pogodnych Świąt życzę [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9248/400ou0.jpg[/IMG]
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[B]Dziewczyny dajcie sobie spokój z ocenianiem czy karabińczyk czy inna cholera, z analizą merytoryczną tego co powiedziała lovefigaro etc.[/B] [SIZE=1]Powiem że z karabińczykiem osobiście przeżyłam historię która dla psiaka skończyła się tragicznie. Ale niestety psiak miał spaczoną psychikę i był nieprzewidywalny. Od 20 lat ludziska w okolicy znają mnie z tego ze nie spuszczam psiaków (tylko na zamkniętym terenie). Znaleźli się też mędrcy i filozofowie, ulepszacze Świata mający do mnie pretensje że trzyma psy jak ich idą luzem. Lotto mi takie gadanie. Zniszczenia jakie w ciągu niespełna godziny zrobił mi w mieszkaniu ww psiak są niewyobrażalne, biorąc jeszcze pod uwagę wielkość (jak minipinczerek).[/SIZE] [B]I nie poczułam się dotknięta tym co powiedziała lovefigaro. Bez przesady.[/B] Dla mnie, obserwującej ten wątek od początku postawa i to co zrobiła lovefigaro dla Lusi to powód (jak już pisałam) do [B]CZAPEK Z GŁÓW[/B]. Jazda w największą zawieruchę po psiaka, w nieznane miejsce, branie psiaka z niespodziankami, wyprowadzanie psiaka z potwornego syfu a potem jej poświęcenie przy szukaniu... O czym my gadamy? Że w zdenerwowaniu powiedziała coś co mogło kogoś urazić? Że nie mówiła językiem literackim i nie robiła opisów a'la Orzeszkowa (brrr osobiście nie przebrnęłabym). Toż to lovefigaro trzeba na wzór stawiać. Konia z rzędem dla tego kto zawsze mówi akuratnie, nigdy nikogo nie uraził bezwiednie czy celowo. Mamy Święta, podzielmy się jajkiem i uśmiechnijmy się. Bo Lusia cała i zdrowa, bo być może to łóżko ją przekupi (a o tym akurat coś wiem bo doświadczyłam) Proste jak budowa cepa. [CENTER][SIZE=3][B][COLOR=DarkGreen]Spokojnych[/COLOR] i [COLOR=DarkOrange]Pogodnych[/COLOR] [COLOR=Red]Świąt[/COLOR] [/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=Blue]Dogomaniakom[/COLOR] i [COLOR=DarkOrchid]Podopiecznym[/COLOR][/B][/SIZE] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9248/400ou0.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Sisulku wszystkiego najlepszego to twoje pierwsze święta w swoim domku. [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9248/400ou0.jpg[/IMG] -
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
Isadora7 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romek-Zamość']Dziewczyny dzisiaj zabiorę go do naszego weta, niestety nie przyjmuje u nas żaden specjalista od oczu. jak wrócę , to zaraz coś napiszę. czy dobrze rozumiem, że zaraz po świętach możecie zabrać go do Warszawy? Przepraszam, ale kim jest ten Garncarz :oops: Ps. W tej chwili jadę z dzieckiem na pogotowie, bo ma bardzo wys. gorączkę, ale jak wrócę , to zaraz pojadę do schronu.[/quote] DObrze bo musi być jakaś wstępna opinia od wetka na temat psa. Dowiedz sie najwiecej jak się uda. Dr Garncarz jest wybitnym weterynarzem specjalistą-okulistą. Możesz sobie poczytać na jego stronie [url]http://www.garncarz.pl/[/url] Erazm ostatnio wyadoptowała śliczną Sisi z tego wątku którą ja miałąm niewątpliwą przyjemność też poznać. Okupywała moje łożko przez 3 dni :loveu::loveu::loveu:. Ta dziewczyna w schronie w stanie jakim była nie miała szans. Po operacji znalazła świetny dom. Była operowana u dr Garncarza. -
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
Isadora7 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Pytanka: [SIZE=4][COLOR=Red] 1 Czy jest możliwa wstępna diagnoza? 2 Czy jest możliwy transport, jeśli nie do samej Warszawy, to chociaż do połowy drogi? [U] A teraz do roboty, bo maluch po świętach ma przyjechać do Warszawy[/U]:eviltong:[/COLOR][/SIZE][/quote] Pozwoliłam sobie zaadiustować twój tekst Erazm:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Szczeniak Misia. Po 3 miesiącach czekania MA DOM!
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=3][B]Normalnie leżę, jak ja ci zazdroszczę takiego widoku.[/B][/SIZE][/CENTER] [CENTER][/CENTER] [URL]http://images24.fotosik.pl/181/1ce15ea6213091d4.jpg[/URL] -
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
Isadora7 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Allegro i allegratka już jest: [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=333662125[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1108753_losie_zabrales_mi_wzrok_nie_odbieraj.html[/URL] Sprawdźcie czy jest OK. Jak jeszcze porobię inne to dam wtedy linki też. Allegro dałam na 4 dni wg mnie lepiej działa. Będę oczywiście przedłużać. [/SIZE][/FONT][CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B][FONT=Arial Narrow] Dzięki Erazm - kocham Ciebie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3] Dziewczyny jak najszybciej do wetka i dawać szczegóły, będzie się zmieniało w ogłoszeniach, dodawało. [/SIZE][/FONT] -
Losie - zabrałeś mi wzrok, nie odbieraj nadziei...Krecik ma dom!!!
Isadora7 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']Słuchaj koniecznie trzeba najpierw zdiagnozować psinkę - może się uda uratować oczka - nie wiemy co jest przyczyną ślepoty.Może sie okaże , ze piesek potrzebuje leczenia lub zabiegu i może normalnie widzieć.Więc koniecznie diagnoza i to dobrego weta!Czy masz takie możliwości ? Jak coś to pisz będziemy razem działać. Druga rzecz na cito to znalezc domek tymczasowy ! Koniecznie postaraj się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Bo takie informacje są konieczne w szukaniu domu , robieniu ogłoszeń. A tak w ogóle czy on ma jakies ogłoszenia czy jeszcze nic?[/quote] Boże jaka bieda, żal d... ściska. Faktycznie jak Iwonka piszę - konieczna jak najszybsza wizyta u wetka. Może sie okaże że coś sie da zrobić wtedy można myśleć o Garncarzu. Może jak będzie pojawi się tu Erazm zawiadomiłam ją. Ona "oczne" psiaki u Garncarza przerabiała. Ogłoszenia mogę robić, tylko muszę wiedzieć chociażby w przybliżeniu wiek. Coś więcej np jak wet powie że jest szansa na odzyskanie wzroku to zaznaczyć to. Kurcze sklecę może jakieś allegro na już, a będzie się zmieniało treść. Tylko jakiś namiar do kogo dzwonić. Jeszcze bym alegratkę dołożyła, a resztę jak już będzie trochę info o psiaku. [B]To co dajecie jakiegoś telefona do kogo ludziska mogą dzwonić, maila może też? Niech sobie już aukcja pracuje. Nieraz sie trafiają ludzie którzy psiaka nie wezmą ale wpłacą jakieś pieniążki. Może napiszę tez że na tymczas chociażby. Hmm to co będzie namiar? :):):)[/B] -
Szczeniak Misia. Po 3 miesiącach czekania MA DOM!
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9248/400ou0.jpg[/IMG] -
Podobno suczki są bardziej przywiązane. Nie mam porównania, bo zawsze miałam PanaPsa. Ale jeżeli sunia może być jeszcze bardziej przywiązana niż mój PanPies to po prostu jest to dla mnie niewyobrażalne. Ja myślę że to jest na zasadzie takich teorii jak "rude to wredne" czy "jamniki są wredne"
-
Co słychać u dzieciaczków? Na allegro mają obserwatora :)
-
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9248/400ou0.jpg[/IMG] -
Czy o tych telefonach to do mnie? Jak tak to napiszcie zmienię. Allegro już zrobiłam. Zrobiłam na 5 dni bo krótsze lepiej chodzą jak będziecie chciały przedłużę. [FONT=Arial Narrow][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=333547590[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1108514_lusia_kochana_1_5_roczna_sunka_szuka.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,29570,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/lusia_-_kochana_1_5_roczna_sunka_szuka_milosci[/URL] [FONT=Arial]Jak pasuje to jeszcze porobie ogłoszenia tylko w nocy. [/FONT] [/FONT]