-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
Isadora7 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
Coś pięknego. A jak patrze na tego w ręczniku to wymiękam -
czarny kudłaty piesek,Śląsk, JUZ W NOWYM, DOBRYM DOMKU!!!!!!
Isadora7 replied to ewa1977's topic in Już w nowym domu
@ [B]jotpeg[/B] - ja tez uwielbiam takie zakończenia @ [B]ewa1977[/B] - fajnie jakbyś sie dowiedziała z jakiego ogłoszenia. Robię sobie takie statystyki z którego serwisu najwięcej reakcji jest. A co do sprawdzenie domku masz rację, ale jak coś to będzie trzeba krzyknąć na dogo o dogomaniaka z tego terenu, chyba że sama pojedziesz. A swoją droga można się rozejrzeć za podobnym psiakiem. -
Brylanciku tyle się dzisiaj działo na dogo ze dopiero teraz dobiegłam do ciebie. Trzymaj się skarbie
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Lusinko błagam znajdź się :-([/SIZE]:-(:-(:-( -
czarny kudłaty piesek,Śląsk, JUZ W NOWYM, DOBRYM DOMKU!!!!!!
Isadora7 replied to ewa1977's topic in Już w nowym domu
[quote name='jotpeg']Wspaniala wiadomosc :multi: [...ciach...] Ewa1977 - wielkie brawa za determinacje i walke o psiaka! [COLOR=Red] Kazde znalezienie nowego domu to cud[/COLOR], i to jeszcze teraz, w przededniu swiat! Chyle czola! :p Maly-Czarny, powodzenia!!!! :loveu:[/quote] [SIZE=3]I tu trzeba dodać, że to był stosunkowo krótki czas poszukiwania. Brawo Ewa1977[/SIZE] -
czarny kudłaty piesek,Śląsk, JUZ W NOWYM, DOBRYM DOMKU!!!!!!
Isadora7 replied to ewa1977's topic in Już w nowym domu
O kurczątko jak ja się cieszę. Dzisiaj już 4 pozytywna dogowiadomość z tych w których maczałam palce. Aż się chce działać. -
[quote name='GrubbaRybba']Ulaa, wiem, napisałam taki tytuł, aby ludzie wchodzili chętnie na aukcję. Czasem taka odrobina szoku jest dobra. Wiem, pracuję od 4 lat w marketingu i reklamie. Jak bardzo was to razi, zmienię.[/quote] Zgadzam się z tobą GrubbaRybba, ale z pewną taką nie śmiałością i stażem ponad 20 letnim w marketingu lub reklamie, pozawalam sobie zauważyć iż ja bym na transportowym umieściła zdjęcie suni :) Aha i ja zrobiłam (jak pisałam na poprzedniej stronie) ALEGRATKĘ myślę, że dopóki sunia nie wyjedzie do ciotki Basi to niech sobie wisi ogłoszonko. Ale pozwolę sobie przypomnieć o jakimś telefonie, mailu. Bo póki co wisi mój mail. A lepiej bezpośredni.
-
[quote name='GameBoy']o geeeez, ze juz nie zacytuje :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Ależ nie ma problemu, ja zawsze bardzo chętnie odpowiem na każde pytanie, wyjaśnię wątpliwości :)
-
czarny kudłaty piesek,Śląsk, JUZ W NOWYM, DOBRYM DOMKU!!!!!!
Isadora7 replied to ewa1977's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B]Mało teraz jestem, zbyt dużo w terenie i nie mogę chłopaka podnosić. Ale puszcze linki po wątkach może to go rozreklamuje. [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/76/78/0c/1100995_1_d41d_s.jpeg[/IMG] [/B][/CENTER] -
[quote name='GameBoy']ciotka co to znaczy pyrgaj??:crazyeye::eviltong:[/quote] Już postaram się to jak najlepiej wytłumaczyć. [B][SIZE=3]pyrgać [/SIZE] [/B] [U][B]Wyjaśnienie z ambicjami naukowymi:[/B][/U] [B]znaczenie:[/B][I] brak [/I][B]dopuszczalność w grach:[/B] [I]tak [/I][B]występowanie:[/B] [I]Wielki słownik ortograf.-fleksyjny - Bertelsmann 2001, 2004 - J. Podracki[/I] [B]odmienność:[/B] [I]tak [/I][SIZE=1]pyrgali, pyrgaliby, pyrgalibyście, pyrgalibyśmy, pyrgaliście, pyrgaliśmy, pyrgał, pyrgała, pyrgałaby, pyrgałabym, pyrgałabyś, pyrgałam, pyrgałaś, pyrgałby, pyrgałbym, pyrgałbyś, pyrgałem, pyrgałeś, pyrgało, pyrgałoby, pyrgałobym, pyrgałobyś, pyrgałom, pyrgałoś, pyrgały, pyrgałyby, pyrgałybyście, pyrgałybyśmy, pyrgałyście, pyrgałyśmy itd [/SIZE][U][B]Wyjaśnienie z ambicjami motoryzacyjnymi: [/B][/U]to taki dźwięk jak wydaje z siebie Fiat 126p :))) [U][B]Wyjaśnienie gdzie ja się tego nauczyłam: [/B][/U]Na Gibalaku - to taka Brzeska tylko z drugiej strony Wisły. Na ogół cierpiarze po wskazaniu adresu pytają czy nie boję sie tu mieszkać. To typowe dosyć dla charakternych mniej lub bardziej kolesi z bramy na Gibalaku i okolicznych terenów (m.in. nieistniejący już Kercelak). Słowo to występuje również w w którejś z książek Grzesiuka jak i "Złym" Tyrmanda [U][B]Wyjaśnienie łopatologiczne: [/B][/U]pyrgaj = spieprzaj, biegnij, leć, też: pyrgnij = rzuć, ciśnij Jeżeli uznasz, że jeszcze zbyt niedokładnie wyjaśniłam, obiecuję - rozwinę temat :) Tymczasem pozdrawiam... i tak cie lubię:loveu::loveu::loveu: