Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Alez dzisiaj dzień, kolejna dobra informacja o podopiecznym z "moich" wątków
  2. Coś pięknego. A jak patrze na tego w ręczniku to wymiękam
  3. [B]Śliczna mam nadzieję że wytrzymasz jeszcze trochę:[/B] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5673/bieda2ns0.jpg[/IMG]
  4. @ [B]jotpeg[/B] - ja tez uwielbiam takie zakończenia @ [B]ewa1977[/B] - fajnie jakbyś sie dowiedziała z jakiego ogłoszenia. Robię sobie takie statystyki z którego serwisu najwięcej reakcji jest. A co do sprawdzenie domku masz rację, ale jak coś to będzie trzeba krzyknąć na dogo o dogomaniaka z tego terenu, chyba że sama pojedziesz. A swoją droga można się rozejrzeć za podobnym psiakiem.
  5. [quote name='DIF'][COLOR=Red][B][SIZE=5][COLOR=DarkRed]Czas Ciri się kończy!!!!![/COLOR] [SIZE=6]Pomóżcie!!!!![/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/quote] Ranyboskie, no nic podniosę może komu w oko wpadnie. Trzymaj się DIF
  6. Brylanciku tyle się dzisiaj działo na dogo ze dopiero teraz dobiegłam do ciebie. Trzymaj się skarbie
  7. [SIZE=3]Lusinko błagam znajdź się :-([/SIZE]:-(:-(:-(
  8. [quote name='jotpeg']Wspaniala wiadomosc :multi: [...ciach...] Ewa1977 - wielkie brawa za determinacje i walke o psiaka! [COLOR=Red] Kazde znalezienie nowego domu to cud[/COLOR], i to jeszcze teraz, w przededniu swiat! Chyle czola! :p Maly-Czarny, powodzenia!!!! :loveu:[/quote] [SIZE=3]I tu trzeba dodać, że to był stosunkowo krótki czas poszukiwania. Brawo Ewa1977[/SIZE]
  9. Bary cały czas myślę o tobie. Co teraz robisz? Gdzie jesteś? Biedny psiaku:-(:-(:-(
  10. O kurczątko jak ja się cieszę. Dzisiaj już 4 pozytywna dogowiadomość z tych w których maczałam palce. Aż się chce działać.
  11. [quote name='GrubbaRybba']Ulaa, wiem, napisałam taki tytuł, aby ludzie wchodzili chętnie na aukcję. Czasem taka odrobina szoku jest dobra. Wiem, pracuję od 4 lat w marketingu i reklamie. Jak bardzo was to razi, zmienię.[/quote] Zgadzam się z tobą GrubbaRybba, ale z pewną taką nie śmiałością i stażem ponad 20 letnim w marketingu lub reklamie, pozawalam sobie zauważyć iż ja bym na transportowym umieściła zdjęcie suni :) Aha i ja zrobiłam (jak pisałam na poprzedniej stronie) ALEGRATKĘ myślę, że dopóki sunia nie wyjedzie do ciotki Basi to niech sobie wisi ogłoszonko. Ale pozwolę sobie przypomnieć o jakimś telefonie, mailu. Bo póki co wisi mój mail. A lepiej bezpośredni.
  12. Koperek kocham ciebie za wiadomość że DYMEK nie jest do natychmiastowego odstrzału. Wiem, że zakapior. Ale jakoś polubiłam tego faceta. Jak wszystkie w dziejach których jakoś uczestniczę zresztą.
  13. Rany jak ja się cieszę. Kolejna pozytywna wiadomość. Ale się cieszę.
  14. Dzisiaj obserwuję już druga taką szybką akcję. To dodaje sił do następnego działania
  15. [quote name='GameBoy']o geeeez, ze juz nie zacytuje :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Ależ nie ma problemu, ja zawsze bardzo chętnie odpowiem na każde pytanie, wyjaśnię wątpliwości :)
  16. Napatrzeć się nie mogę. Rewelacyjne zdjęcie: [url]http://images32.fotosik.pl/185/56e693067d68b700med.jpg[/url]
  17. [CENTER][B]Mało teraz jestem, zbyt dużo w terenie i nie mogę chłopaka podnosić. Ale puszcze linki po wątkach może to go rozreklamuje. [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/76/78/0c/1100995_1_d41d_s.jpeg[/IMG] [/B][/CENTER]
  18. [CENTER][B]Ja jak jestem to odwiedzam Zenka. Muszę ci powiedzieć że sama nadal nie rozumiem, ma dużo wejść i... nadal cisza. [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/ce/0d/d1/1089601_1_d41d_s.jpeg[/IMG] [/B][/CENTER]
  19. [quote name='GameBoy']ciotka co to znaczy pyrgaj??:crazyeye::eviltong:[/quote] Już postaram się to jak najlepiej wytłumaczyć. [B][SIZE=3]pyrgać [/SIZE] [/B] [U][B]Wyjaśnienie z ambicjami naukowymi:[/B][/U] [B]znaczenie:[/B][I] brak [/I][B]dopuszczalność w grach:[/B] [I]tak [/I][B]występowanie:[/B] [I]Wielki słownik ortograf.-fleksyjny - Bertelsmann 2001, 2004 - J. Podracki[/I] [B]odmienność:[/B] [I]tak [/I][SIZE=1]pyrgali, pyrgaliby, pyrgalibyście, pyrgalibyśmy, pyrgaliście, pyrgaliśmy, pyrgał, pyrgała, pyrgałaby, pyrgałabym, pyrgałabyś, pyrgałam, pyrgałaś, pyrgałby, pyrgałbym, pyrgałbyś, pyrgałem, pyrgałeś, pyrgało, pyrgałoby, pyrgałobym, pyrgałobyś, pyrgałom, pyrgałoś, pyrgały, pyrgałyby, pyrgałybyście, pyrgałybyśmy, pyrgałyście, pyrgałyśmy itd [/SIZE][U][B]Wyjaśnienie z ambicjami motoryzacyjnymi: [/B][/U]to taki dźwięk jak wydaje z siebie Fiat 126p :))) [U][B]Wyjaśnienie gdzie ja się tego nauczyłam: [/B][/U]Na Gibalaku - to taka Brzeska tylko z drugiej strony Wisły. Na ogół cierpiarze po wskazaniu adresu pytają czy nie boję sie tu mieszkać. To typowe dosyć dla charakternych mniej lub bardziej kolesi z bramy na Gibalaku i okolicznych terenów (m.in. nieistniejący już Kercelak). Słowo to występuje również w w którejś z książek Grzesiuka jak i "Złym" Tyrmanda [U][B]Wyjaśnienie łopatologiczne: [/B][/U]pyrgaj = spieprzaj, biegnij, leć, też: pyrgnij = rzuć, ciśnij Jeżeli uznasz, że jeszcze zbyt niedokładnie wyjaśniłam, obiecuję - rozwinę temat :) Tymczasem pozdrawiam... i tak cie lubię:loveu::loveu::loveu:
  20. [CENTER][B]Zrobiłam suni alegratkę, tez czekam na dane kontaktowe to wstawię[/B] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1103712_malenstwo_gwalcone_przez_potwora.html[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3]:shake:[/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  21. [CENTER][B]Zrobiłam taki na szybko banerek, podlinkowany jest:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108018"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6416/aaavekbiedyqs3.jpg[/IMG][/URL] :-(:-(:-( [/CENTER]
  22. [B]rozumiem, że szczeniaczki tez są odebrane[/B]
  23. ufff najważniejsze że psiaki już bezpieczne.
  24. [quote name='monikab']w górę mój skarbie!!!!!!!!!!!!!!!wczoraj zostł zaszczepiony i otzrymał książeczkę zdrowia.Wkrótce nowe zdjęcia urwisa[/quote] To jak będą zdjęcia to podorzucam do aukcji, no chyba, że już będzie domek bo wejść przybywa.
  25. [quote name='GrubbaRybba']Isadora, dziękuję. :loveu:[/quote] [B][COLOR=Red] Może wyedytować i wstawić te fotki w pierwszym poscie. Nie każdy ma możliwość obejrzenia filmiku.[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...