Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Musze coś ułożyć o nim i wstawić te zdjęcia. Pomyślę, ale to już pewnie jutro. Na allegro ma najwięcej wejść z psiaków które wstawiałam w tym samym czasie.
  2. [quote name='danka1234']Zgadzam się z tym calkowicie.[/quote] Ja również :)
  3. [quote name='ewa1977']Wielkie Dzieki Za Allegro!!!!! Psiak Wlasnie Zajada Kosc I Chyba Czuje, Ze Cos Drgnelo W Dobrym Kierunku....[/quote] Mam nadzieję. I życzę mu tego.
  4. [SIZE=4]ranyboskie [SIZE=2] Agata coś więcej o tej suni, od kiedy w schronie? Czy rzeczywiscie jest taka malutka? Jaka jest możliwość sprawdzenia czy nie jest już w ciąży, czy ma ta cieczkę itd. Gdzieś tam myślę o tymczasie, ale muszę dużo wiedzieć mój pies ma padaczkę. Musze mieć informacje najdokładniejsze jak się da. Kiedy zauważono że jest gwałcona. Sorry ale mój psiak był gwałcony przez jednego z tymczasów (miał być na stałe). Stałam sie przewrażliwiona, gdyż skończyło się to dla niego serią ataków. Jak będą potrzebne ogłoszenia to tez mogę porobić tylko dane poproszę. Cholera trzeba tą dzieciaczynę jak najszybciej wyrwać.[/SIZE] [/SIZE]
  5. [quote name='Ambra']:placz::placz::placz:[/quote] Nie płacz może nie będzie tak źle i szybko kogoś znajdzie
  6. [quote name='Kar0la']Ja już kiedyś Celince powiedziałam, że niech się cieszy, że nie mieszkam blisko, bo bym ją często nawiedzała w porze obiadu. :evil_lol: U niej zawsze jakieś smakołyki.[/quote] Ja też niestety mam kawałek. Bo tez Celinka ode mnie by się nie opędziła
  7. [quote name='Celina12']Dalej prażuchy....hihihi Jutro robim łazanki..z kiszonej i słodkiej kapusty-dwa rodzaje....ja wolim ze słodkiej :evil_lol::evil_lol:[/quote] Celinko ja chyba pójdę na garnuszek u Ciebie. Kolejna potrawa która uwielbiam :)
  8. Olu potrafisz, znalazłaś się i to bardzo dobrze. Znalazłaś sobie chociażby robienie prześlicznych banerków. Wynajdujesz różne bidy i je reklamujesz.
  9. Śliczne kwiatuszki
  10. [CENTER][SIZE=3][FONT=Impact][SIZE=5][COLOR=Sienna]Ładniusia jesteś sunieczko[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/1483/43uu0.jpg[/IMG] [/SIZE][/CENTER]
  11. Jasne że nie chodzi o powiedzonka. To po prostu tez forma podnoszenia do góry wątku. Bary my tu wszyscy trzymamy za ciebie kciuki
  12. No to dzisiaj trzeci psiak ze śledzonych przeze mnie wątków poszedł do domu HURRRA
  13. [quote name='TYGRYS-ica.']no mowia ze musi to na Rusi a w Polsce to jak kto chce ale tym razem moze bedzie wyjatek :mdrmed: No to nie znasz całości, bo potem jest: A że Polska blisko Rusi to i w Polsce także musi Zachowajmy więc jednak szczyptę optymizmu i wiary że Baremu sie uda. Wiem że ciężko, mnie również. Ale do ostatniej chwili będę miała nadzieję, ona umiera ostatnia
  14. [quote name='Koperek']To ja go wezmę do "moich" dwóch potfornickich wariatów- dopiero byłby młyn :-o :-o :-o A tak na serio to jutro będę w schronie to zapytam konkretnie o niego i ile mamy mniej więcej czasu, żeby coś znaleźć... ...zresztą, czy DYMEK na serio gryzie inne psiaki (czyt. do krwi), czy tylko terroryzuje... :roll: To różnica! No to dowiedz się jak to wygląda, bo istotnie to jest różnica.
  15. Na razie to wyróżniłam ofertę na allegro (żółte+pogrubienie) [SIZE=2]i myśle dalej
  16. Ja już się zastanawiam jak jeszcze ubarwić ogłoszenie, powiem ze ma troche wejśc, jak wstawiłam to zdjęcie jako wiodące. Tylko gdzieś dalej się zacina. Szperam teraz po tym tekście, kurcze Bary - gdzie jesteś?
  17. No przed chwilą się dowiedziałam ze 12-letnia jamnisia i jeszcze taka śliczna lalunia z wątków które obserwują mają domki i grzeją już doopki. Wstąpiła we mnie nadzieja że tobie Bary tez sie uda.
  18. O kurcze jamnisia teraz lalunia. Ufff jednak warto coś robić :)
  19. No takie informacje podbudowują. Bo już dzisiaj zaczynałam mieć doła.
  20. [quote name='iwa77']Byłam dzisiaj u Brylancika siedzi nadal bidula i marznie :-([/quote] Ech ileż tych bid i co one komu zawiniły. Biedny Brylancik
  21. [quote name='Neris']Rupercik umarł 30 minut temu... [/quote] :-(:-(:-( biedulek
  22. [SIZE=3][B]O rany jaki słodziak. A to już powala na ziemię:[/B][/SIZE] [IMG]http://images32.fotosik.pl/74/6fb5a778f94a0c3f.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Erazm']To może Tobie też wydziergać na szydełeczku moherka, ale już wiosna, lato idzie... Za to na jesień cieplutki, mięciutki...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: yoorkowi zafunduję moherowy kubraczek, może Rambuś się załapie?[/quote] Dobra poproszę. Taki beżowy, albo na święta fiolecik. Ja już zbieram gazetki do wypchania i nadania kształtu.
  24. [quote name='majqa']No tym mnie powaliłaś!!! :-o Jestem przy parterze, że jeszcze ktoś to...eh, sama wiesz...:loveu:[/quote] Taaaa? :loveu: To pewnie wyczuwasz, że ten kawałek: [I]Ridi, Pagliaccio, sul tuo amore infranto! Ridi del duol, che t'avvelena il cor![/I] też tu w wielu miejscach pasuje. Bardzo pasuje.... I to właśnie idealnie np do DIF, która mi tu próbuje sie podłamać. tłumaczenie powyższego: [I]Śmiej się, pajacu, choć bolejesz niezmiernie. Śmiej się, choć ból przeszywa serce twe[/I]. Z całym szacunkiem zresztą, bo to moja ulubiona aria obok [I]E lucevan le stelle[/I] – (aria Cavaradossiego z III aktu opery Tosca)
  25. [B]Jesteś moim panem....[/B] [url]http://img237.imageshack.us/img237/5233/img9357op5.jpg[/url] [B]I co? Kupiłem ciebie:loveu:[/B] [url]http://img186.imageshack.us/img186/5258/img9365ay9.jpg[/url]
×
×
  • Create New...