-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Zgadzam się z tym calkowicie.[/quote] Ja również :) -
czarny kudłaty piesek,Śląsk, JUZ W NOWYM, DOBRYM DOMKU!!!!!!
Isadora7 replied to ewa1977's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa1977']Wielkie Dzieki Za Allegro!!!!! Psiak Wlasnie Zajada Kosc I Chyba Czuje, Ze Cos Drgnelo W Dobrym Kierunku....[/quote] Mam nadzieję. I życzę mu tego. -
[SIZE=4]ranyboskie [SIZE=2] Agata coś więcej o tej suni, od kiedy w schronie? Czy rzeczywiscie jest taka malutka? Jaka jest możliwość sprawdzenia czy nie jest już w ciąży, czy ma ta cieczkę itd. Gdzieś tam myślę o tymczasie, ale muszę dużo wiedzieć mój pies ma padaczkę. Musze mieć informacje najdokładniejsze jak się da. Kiedy zauważono że jest gwałcona. Sorry ale mój psiak był gwałcony przez jednego z tymczasów (miał być na stałe). Stałam sie przewrażliwiona, gdyż skończyło się to dla niego serią ataków. Jak będą potrzebne ogłoszenia to tez mogę porobić tylko dane poproszę. Cholera trzeba tą dzieciaczynę jak najszybciej wyrwać.[/SIZE] [/SIZE]
-
40cm - sunia - wróciła za kraty - łagodna! całuśna! POMOCY !!!
Isadora7 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ambra']:placz::placz::placz:[/quote] Nie płacz może nie będzie tak źle i szybko kogoś znajdzie -
Hapiczko, na zawsze pozostaniesz w moim sercu...
Isadora7 replied to Ola164's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Olu potrafisz, znalazłaś się i to bardzo dobrze. Znalazłaś sobie chociażby robienie prześlicznych banerków. Wynajdujesz różne bidy i je reklamujesz. -
Śliczne kwiatuszki
-
40cm - sunia - wróciła za kraty - łagodna! całuśna! POMOCY !!!
Isadora7 replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=3][FONT=Impact][SIZE=5][COLOR=Sienna]Ładniusia jesteś sunieczko[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/1483/43uu0.jpg[/IMG] [/SIZE][/CENTER] -
Szczęśliwa Lunka (zwana wcześniej Lenką) już w nowym domu.
Isadora7 replied to Rawa's topic in Już w nowym domu
No to dzisiaj trzeci psiak ze śledzonych przeze mnie wątków poszedł do domu HURRRA -
[quote name='TYGRYS-ica.']no mowia ze musi to na Rusi a w Polsce to jak kto chce ale tym razem moze bedzie wyjatek :mdrmed: No to nie znasz całości, bo potem jest: A że Polska blisko Rusi to i w Polsce także musi Zachowajmy więc jednak szczyptę optymizmu i wiary że Baremu sie uda. Wiem że ciężko, mnie również. Ale do ostatniej chwili będę miała nadzieję, ona umiera ostatnia
-
[quote name='Koperek']To ja go wezmę do "moich" dwóch potfornickich wariatów- dopiero byłby młyn :-o :-o :-o A tak na serio to jutro będę w schronie to zapytam konkretnie o niego i ile mamy mniej więcej czasu, żeby coś znaleźć... ...zresztą, czy DYMEK na serio gryzie inne psiaki (czyt. do krwi), czy tylko terroryzuje... :roll: To różnica! No to dowiedz się jak to wygląda, bo istotnie to jest różnica.
-
Dwie urocze wrocławianki poszukują ... i znalazły.OBIE W DOMACH!!!
Isadora7 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
O kurcze jamnisia teraz lalunia. Ufff jednak warto coś robić :) -
No takie informacje podbudowują. Bo już dzisiaj zaczynałam mieć doła.
-
[quote name='iwa77']Byłam dzisiaj u Brylancika siedzi nadal bidula i marznie :-([/quote] Ech ileż tych bid i co one komu zawiniły. Biedny Brylancik
-
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]O rany jaki słodziak. A to już powala na ziemię:[/B][/SIZE] [IMG]http://images32.fotosik.pl/74/6fb5a778f94a0c3f.jpg[/IMG] -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']To może Tobie też wydziergać na szydełeczku moherka, ale już wiosna, lato idzie... Za to na jesień cieplutki, mięciutki...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: yoorkowi zafunduję moherowy kubraczek, może Rambuś się załapie?[/quote] Dobra poproszę. Taki beżowy, albo na święta fiolecik. Ja już zbieram gazetki do wypchania i nadania kształtu. -
[quote name='majqa']No tym mnie powaliłaś!!! :-o Jestem przy parterze, że jeszcze ktoś to...eh, sama wiesz...:loveu:[/quote] Taaaa? :loveu: To pewnie wyczuwasz, że ten kawałek: [I]Ridi, Pagliaccio, sul tuo amore infranto! Ridi del duol, che t'avvelena il cor![/I] też tu w wielu miejscach pasuje. Bardzo pasuje.... I to właśnie idealnie np do DIF, która mi tu próbuje sie podłamać. tłumaczenie powyższego: [I]Śmiej się, pajacu, choć bolejesz niezmiernie. Śmiej się, choć ból przeszywa serce twe[/I]. Z całym szacunkiem zresztą, bo to moja ulubiona aria obok [I]E lucevan le stelle[/I] – (aria Cavaradossiego z III aktu opery Tosca)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[B]Jesteś moim panem....[/B] [url]http://img237.imageshack.us/img237/5233/img9357op5.jpg[/url] [B]I co? Kupiłem ciebie:loveu:[/B] [url]http://img186.imageshack.us/img186/5258/img9365ay9.jpg[/url]