-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Lovefigaro! Jeśli sunia kręci się w tym miejscu-zostaw tam swój zapach! Może poczeka i nie będzie uciekać? A czy miała jakiś ulubiony przysmak? Też bym go dała obok czegoś co Tobą pachnie![/quote] No właśnie już wcześniej była taka propozycja. Może gdzieś tam położyć jakiś kocyk na którym spała, coś twojego do przytulenia. I obserwować dyskretnie. -
[quote name='GrubbaRybba']Dziekuję. :loveu: Szczególnie z tego drugiego filmiku, ten piękny nosek przez kraty przeciśnięty.[/quote] Wyciągnęłam tak jak najlepiej się udało. Jakość taka jest bo inaczej się nie da z tego filmiku (drugi brałam jest lepszy). I tak trochę te zdjęcia podrasowałam. Jak będę miała więcej czasu (ciężko) to jak nie będzie innych to jeszcze popracuję nad filmikiem, ale wiele się nie da. No to KLAPS: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3407/bieda7zk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6272/bieda6jx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5673/bieda2ns0.jpg[/IMG] [COLOR=Red][B][SIZE=3]a teraz dozwolone od lat 18 [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/372/bieda5xt1.jpg[/IMG] zobaczcie na jej buźkę :-(:-(:-( [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7339/bieda3dh3.jpg[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR]
-
[quote name='DIF']I jeszcze: Pisząc te słowa nie kłamałam...... :placz: Kończy się czas Barego, ale mój czas na dogomanii chyba też :placz:!!! Dzisiaj będąc na zakupach w Realu zasłabłam i padłam na glebę.... Trwało to chwilkę.. ludzie mnie podnieśli...dali wody. Chyba pikawa mi wysiada :-( W ogóle dzisiaj się czuję do d..... DIF kurde, młoda kobita jesteś. Jezusmaria, może jestem w stanie ci jakoś pomóc. W końcu mieszkamy w jednym mieście. Może zwolnij istotnie, ale na Boga nie wycofuj się z dogo. ps. powstawiałam na allegro i gratce te zdjęcia a tą zaśnieżoną mordkę wystawiłam na główną.
-
Genialne ujęcie: [url]http://images30.fotosik.pl/180/e1aa7037ffb3a47c.png[/url]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Ola164']Jakie cuuudo :loveu: I te oczy: [URL]http://img301.imageshack.us/img301/5386/img9401tv6.jpg[/URL] jak u Hapiczki :([/quote] i u Rambiego:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/../pics/2008/2/26/1204021609-5162222.jpg"]http://www.dogomania.pl/pics/2008/2/26/1204021609-5162222.jpg[/URL] -
Cholera, niech to :(:(:( Hmmm może jednego malucha na święta bym wzięła, jak coś to dam znać, ale tez jakbym się decydowała nie mam możliwości przyjazdu z Warszawy i... tylko na swieta bo mnie nie ma całe dnie w domu, a to maluch. [SIZE=1] hmm tak sobie też kombinuję wybaczcie jak ten jamnirkowaty dostał się do dobki :)[/SIZE]
-
JUŻ W SWOIM DOMKU :) Wrocław.8 letni jamnik. JUŻ W SWOIM DOMKU :)
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Witaj chłopaki :) Witaj Danusiu -
[quote name='Margo05']A ja mam wrażenie, że ludzie kompletnie nie wiedzą nic o zwierzakach. Dla nich to tylko "o patrz, bzykają się:evil_lol:" "robią sobie dobrze" i inne :-(Tak samo jak z kotkami. Jak ma rujkę to ma "chcice" i "trzeba jej kota dać, żeby jej dobrze zrobił". Ludzie odnoszą zachowania zwierząt do zachowań ludzi. A to przecież inna bajka... Dlatego wydaje mi się, że w tym schronie pracują nieodpowiedni ludzie, da których przecież "nic się nie stało". Koszmar...[/quote] Też tak uważam. Ja natomiast mam przed oczami cały czas tą biedną kruszynę czepiającą się krat. Nóż w kieszeni się otwiera
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Tylko częśc ogłoszen zrobiłam ja, pozostałe Lovefigaro. Błagam niech Ona się znajdzie...[/quote] [SIZE=4]Błagamy wszyscy, ta kruszyna musi się znaleźć:placz::placz::placz:[/SIZE] -
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Isadora7 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm'][...ciach...] Dla takich wiadomości jestem gotowa poświęcić prawie wszystko.[/quote] Dokładnie to co napisałam ci na priv tylko nieco inaczej ujęte. Dla takich wiadomości, ludzi a przede wszystkim psiaków istotnie warto. -
[B]Teee śliczny nie obijaj sie tylko pyrgaj na spacerek[/B]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]ale każdemu chyba powinno zależeć na doskonaleniu wzorca i prawidłowej budowie(bez wad etc) ale to dyskusja nie w tym temacie.bo można pisać i pisać. u Twojego Rambo nie wiem, musiałbym zobaczyć w postawie a tak na marginesie to ja nie wiem, czemu Twój Rambo nie ma jeszcze FB ??:mad:[/B][/COLOR][/quote] Heh z tym wzorcem się zgodzę. Z tym że ja i tak pokochałam mojego Rambo z "ułomnościami" jakie ma dla niego samego. Zresztą ty Tobiasza też. No jak tu nie wielbić faceta który robi takie miny: [URL]http://img149.imageshack.us/img149/9434/img9380sf6.jpg[/URL] A FB Rambiego będzie lada chwila. [SIZE=1] ps. jeżeli uda mi się utrwalić postawę Rambiego to ci wyśle na priv zdj ecia i mi powiesz. Z czystej ciekawości i tak jest dla mnie NAJ[/SIZE] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] ja napisałem jak jest.[/B][/COLOR][/quote] Ja też :). Dla mnie jamnik jest piękny, bo mi się podoba, bo uwielbiam jamniki, bo jestem z nimi od 20 lat i czy ma nóżki w iksa czy w pałączki to są to giczałki jamolka. Proste [SIZE=4] No dobra to u mojego jak się nazywa? [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9619/12040216163288121fm5.jpg[/IMG] [/SIZE] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Tobiasz ma zbieżne łapy w nadgarstkach:p tzw. francuska postawa.[/B][/COLOR][/quote] francuskie, niefrancuskie mi to lotto ważne że są piękne -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Isadora7 replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Tutaj widać ten urok jamniczych platfusików, nóżek w stanie szczątkowym. Tak krótkich, platfusowatych, że aż pięknych i zgrabnych. [url]http://img156.imageshack.us/img156/946/img9387he8.jpg[/url] -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Isadora7 replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Rany - aż sie poryczałam. :-(:-(:-(:-(:-(:-( A jaką masz możliwość pojechania teraz jeszcze raz? Bez narażania siebie na niebezpieczeństwo. Kurcze sama nie wiem, ja bym chyba zrobiła jeszcze jeden kurs.