-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
boksiowata Mamusia przeprasza że żyje w przytulisku-ŻELKA juz w domu!
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
zapiszę się u mamusi... -
to jest dobijające, co byśmy nie robili chyba nie jesteśmy w stanie wyadoptowac tych psów :( nie dajemy rady się z nimi przebić w tej masie psiaków do adopcji :( ileż ja miałam puytań o Diankę, ale zawsze "jednak nie" bo to bo tamto... a suka super, wesoła, młoda... no właśnie... jakich pełno :( też mamy taką sukę, siedzi rok, dłużej niż Dianka, ale ma czas... ma czasu tyle ile trzeba... a te psy nie mają.
-
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
mru replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
i ja szukam kogoś na wizytę w Bydgoszczy :) -
słuchajcie, mam od malibo panią spod Wwy chętna na "młoda suczka lub dwie (1 rok, 1,5). Do mieszkania na zewnątrz, bez łańcucha. Przedwczoraj pogryzły sie jej suki. Jedna została zagryziona, drugą uspano" sprawa o tyle dziwna, że foxa ONka zagryzła a ONkę trzeba było uśpić. czy u nas w ogóle coś nadawałoby się? no i dom oczywiście trzeba by sprawdzić. [U][U] [/U][/U]
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ahahahahaa ale się uśmiałam :) on w przytulisku nie wyglądał mi na takiego super kontaktowego wobec innych psów :) wręcz wydawało się, że ich nie lubi! no proszę! :) naczekał się (już się bałam, że nie doczeka się a jak Beata zadzwoniła i myślała, czy aby Miś nie ma za dobrze, że może powinna adoptować innego, który ma gorzej - to drżałam), ale warto było... oj warto :) -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wrzuciłam :) na razie zrobiłam im [B][URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=167335373296172&set=a.109204829109227.12292.109191125777264&ref=nf#%21/event.php?eid=122159577844137&index=1"]event adopcyjny[/URL][/B]. no i powrzucam jeszcze. -
POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oh, trzymam kciuki, dajcie foty jak tylko beda i ogłaszamy! no a z sunią ktoś pomoże? -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a nie, tu jest! [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14462.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14461.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14460.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ali [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14467.jpg[/IMG] [LEFT]Pluto [/LEFT] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14465.jpg[/IMG] [LEFT]Lolka [/LEFT] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14464.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14463.jpg[/IMG] [LEFT]Diva się tak głęboko między resztę zakopała, że nie dało się jej uwiecznić ;) [/LEFT] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i pcia [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14459.jpg[/IMG] [LEFT]mamo, opowiedz bajkę [/LEFT] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14458.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14457.jpg[/IMG] [LEFT]a potem koniec spania, trzeba jeść ;) [/LEFT] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14469.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mama sprawdza, czy wszystko ok... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14456.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14455.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14453.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14452.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14450.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
(ps: eukanuba jest z darów;)) a po szaleństwach... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14449.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14447.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14446.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14442.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14444.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Diva solo... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14437.jpg[/IMG] [/CENTER] Ali:) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14436.jpg[/IMG] [/CENTER] żarcie przywieźli! [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14434.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14433.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pluto sam [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14429.jpg[/IMG] [/CENTER] jest i Lola... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14430.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14432.jpg[/IMG] [/CENTER] i Diva :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14431.jpg[/IMG] [LEFT]Ali tymczasem... [/LEFT] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14427.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Divunia i... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14418.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14420.jpg[/IMG] [/CENTER] Pluto :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14421.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14422.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/suka_gar/SDC14424.jpg[/IMG] [/CENTER] -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
z allegro odezwał się jeden dom, ale następnego dnia już miał psa... mimo, że niby czekał na wizytę... szkoda, ale widać tak im zależało na Lolci... -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ok, tak zrobimy. w srode pewnie pojedziemy. -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ma, je normalnie, kupa normalna a on chudy. zachowuje się normalnie, jest aktywny itp. odrobaczany był pół roku temu. zabieramy go do weta, może jakieś badanie krwi zleci. -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
damy :) ja się nie mogę doczekać aż go wyciągniemy. -
zapisze, zeby nie zgubic
-
rozmawiałam z panią doktor wczoraj, sterylki będą 30 listopada :) czekamy!
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no jest super, najgrzeczniejszy :) dziś biegaliśmy sobie i spacerowaliśmy. Pit chudnie, w tygodniu pojedzie do weta.