-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
kurcze, jestem w kropce. Leon przechodzi z rąk do rąk a ja nie mam nic lepszego :( Pani, która go znalazła oddała go dziś jakiemuś Panu, mówi że spoko. wzięłam dane i jutro dzwonię, zobaczymy co za Pan. fakt faktem, że ci ludzie są naprawdę przejęci i chcą uniknąć Palucha tylko kurde wiecie, nie chce żeby Leon znów źle trafił, nawet tymczasowo..
-
POSZUKIWANI DOGOMANIACY Z OKOLCY LECHOWA - 82 km od WARSZAWY!!
mru replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Adam dziś widział psa, jest tam ciągle... :( aha i Adam widział też wcześniej jakieś 25 km laba. lab z podkuloną nogą siedział przy drodze przy słupku siedział taki. Adam się zatrzymał, pies uciekł... w razie co my łapać pójdziemy, z Adamem. transport też się załatwi. coś robimy? -
POMOCY! suka i 8 szczeniaków w deszczu :( Wszyscy mają domy
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
luka jak zmienić pierwszy post? aha a może wolisz zebym oddała Ci wątek? czy ktoś mame jest w stanie złapac? lapać możemy pomóc! tylko nie wiem dokąd ją zabrac. -
[B]Leon teraz wygląda tak: [/B] [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00515.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00513.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00510.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00502.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00501.jpg[/IMG] [/CENTER] ma na sobie tę obrożę właśnie.
-
a to Leon właśnie to nie jest młody pies, ma jakieś 8 lat chyba już tyle przeszedł i jakoś dotąd trzeba powiedzieć nie udawało mu się... został oszukany, oddany, porzucony, za dziecka był niechciany... [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Leon/Oddam-psa_Owczarek-niemiecki_20100517131101.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Leon/Oddam-psa_Owczarek-niemiecki_20100517131050.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Leon/Oddam-psa_Owczarek-niemiecki_20100517130612.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][U]21 listopada: [/U][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]LEON ODNALEZIONY! :multi:[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][SIZE=2][COLOR=Black] To niesamowite, ale Leon się odnalazł. I to właśnie wtedy, kiedy urwał się nam trop i nie wiedzieliśmy już, co nowego możemy zrobić. Leon zaginął w poniedziałek 15 listopada w Wawrze kilka dni kręcił się po Dolnym Mokotowie żeby w końcu trafić niemal do Piaseczna, gdzie został cudem odnaleziony [B]sama trasa Wawer-Mokotów-Julianów to około 30 km... [SIZE=4]dziękuję wszystkim, którzy znaleźli choć chwilę i pomogli! :lol:[/SIZE] [/B] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00684-1.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][U] 19 listopada: [/U][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4]Leon był widziany [/SIZE][B][SIZE=4]WCZORAJ ok. 15:00 w na rogu Belwederskiej i Chełmskiej[/SIZE] [/B][B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][U] 18 listopada: [/U][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black]gdzie jesteś, piesku? [/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=SeaGreen] [SIZE=4][COLOR=Black]ostatnio widziany [B]17 listopada [/B]o godzinie 19 lub nawet później! [B]w okolicach ul. GAGARINA![/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][U] 17 listopada: [/U][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Black][COLOR=Red][B]Leona dziś TRZYKROTNIE widziano na Dolnym Mokotowie![/B][/COLOR] 1. [B]na Czerniakowskiej[/B] - widziała go dogomaniaczka 2. [B]przy śmietniku przy Gagarina/Czerskiej[/B] (dokładnie przy bloku, w którym kiedyś Leon mieszkał!) - [B]SM[/B] dostała dziś takie zgłoszenie dot "dużego wilczura", psa nie znaleźli. 3. [B]na wysokości ul. Iwickiej[/B] - Leon przecinał Gagarina idąc w stronę Łazienek! (widział go jakiś pan) [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/widziano.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][COLOR=Red][B]A[/B][/COLOR] - to dom Leona - były dom. Gagarina 10A [COLOR=Red][B]czerwona kropka[/B] [/COLOR]- śmietnik, pod którym siedział "duży wilczur" zgłoszony dziś na SM (nie znaleziono go) [COLOR=Red][B]ulica Iwicka[/B][/COLOR] - tam też widziano Leona: przecinał Gagarina kierując się w stronę Łazienek! [SIZE=4][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][B]Linki do plakatów![/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4][B] [SIZE=3][COLOR=Red]do wieszania na Gagarina:[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [URL]http://www.sendspace.com/file/jp611q[/URL] do wieszania w Wawrze: [URL]http://www.sendspace.com/file/6orvnw[/URL][/SIZE] [/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][U] 16 listopada:[/U][/COLOR][/SIZE] d[/B][B]ziś widziano psa podobnego do Leona na [SIZE=4][COLOR=Red]Czerniakowskiej/Chełmska[/COLOR][/SIZE] - szedł w stronę[SIZE=4] Gagarina[/SIZE] [COLOR=Red](mieszkał tam kilka lat!)[/COLOR] nie wiem[/B], czy to możliwe ale sprawdzić trzeba - [B]proszę jeśli ktoś jest z tych OKOLIC - HELP!!! [/B] [SIZE=4][COLOR=Blue][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196225-owczarek-Leon-ZAGIN%C4%84%C5%81-WAWER-ul.Mydlarska-Mirtowa-POMOCY%21-jest-da-niego-DOM-%28?p=15744908&viewfull=1#post15744908"]INFO [/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=SeaGreen][U][B]15 listopada:[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Red][B][SIZE=4]LEON ZAGINĄŁ :(:(:([/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=4][B]15 listopada RANO[/B] zaginął Leon![/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red][B]WAWER[/B] ul. Mydlarska/Mirtowa, okolice Zwoleńskiej![/COLOR][/SIZE] [B]uciekł z okolic Mydlarskiej 16! (ślepa "krótka Mydlarska") widziano go, jak biegł w stronę ulicy Zwoleńskiej![/B] [SIZE=3]Leon to 8 letni owczarek czarny podpalany jest przyjazny! może być jedynie wystraszony[/SIZE] [B][SIZE=3]ma na sobie niebieską obrożę![/SIZE][/B] [SIZE=4][B] MA CHIP![/B][/SIZE] [SIZE=3]chip jest zarejestrowany na imię LEON, na nazwisko ex-właścicielki - Pani Anny B. zarejestrowany na ulicę Gagarina w Warszawie![/SIZE] [SIZE=3][B]telefon nie odpowiada, więc nie ma co dzwonić! [/B][/SIZE] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00510.jpg[/IMG] [B][SIZE=4]PILNE - jest dla niego chętny DOM! :-([/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=Red]kontakt: [/COLOR] [/SIZE][B][SIZE=4]790 102 273 ; 790 102 272 604 129 008 ; 509 075 051 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][B]link do PLAKATU:[/B][/COLOR] [U][URL]http://www.sendspace.com/file/ozmnpi[/URL][/U][/SIZE] [/CENTER] [B] * Leon [/B]to biedny pies :( pewnie zastanawia się co jest na tym świcie grane trafił na Paluch jako szczenię z praskiej meliny przed laty adoptowała go z Palucha kobieta kobieta pół roku temu wyjechała i oddała psa jakimś ludziom z Koła nie wzięła nawet adresu, nawet psa potem nie odwiedziła nie spisała umowy, nic... [SIZE=4][B]dwa dni temu znaleziono Leona w Wawrze [/B][/SIZE] jest brudny, wychudzony, zmarznięty ten domowy pies bał się nawet ludzi, z trudem go złapano po łapaniu strach minął i znów jest domowym pluszakiem jednak [B]rodzina kobiety, która go znalazła nie chce go zatrzymać nawet chwilę[/B] wczoraj była wersja, że na pewno albo zostanie albo kolega weźmie... (dzwoniłam, gadałam z tymi ludźmi... zapewniali, że nie ma problemu...) dziś jest już wersja - [B]że Leon - pies typowo domowy! JUŻ DZIŚ jedzie na Paluch....[/B] :(:(:( Leon całe życie mieszkał w bloku, ma schroniskowe lęki... dzwoniłam do koleżanki byłej właścicielki Leona koleżanka jest za granicą, pracuje tam i wraca do PL tylko na parę dni w roku [CENTER]Leon akceptuje suki, jest czysty! [B]POMOCY! :([/B] zupełnie nie mam dokąd go zabrać, nie mam na nic pomysłu :( [/CENTER]
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
spróbujemy raz jeszcze, być może już za kilka dni... :) -
wlasnie rozpisuja sie o tym dobrze, ale w końcu i ja nie dotrałam do niej
-
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pani, która pomaga nam ogłaszać [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193280-urocza-7kg-Lenka-i-jej-cztery-2-miesi%C4%99czne-maluchy-czekaj%C4%85-na-DOMY%21-%29"][B]Lenkę i maluchy[/B][/URL] zrobiła allegro Sawie :) super, dziękujemy! :multi: [url]http://allegro.pl/przecudna-przyjacielska-sunia-adopcje-warszawa-i1315490140.html[/url] -
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Sawa, no kurcze blade :( aaaah boję się, ze ona nie ma więcej czasu jak do soboty... -
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
albo i nie ;) -
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hmmm 3-5? golf? -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no wlasnie dobrze tylko co z tego, kurde. fajny hotel, niestety hotel kosztuje. teraz zapłaciłam z bazarku, mam jeszcze 200 zł :) ale... zamawiam karmę dla niego, tak to jest wlasnie. -
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oh dzieki! -
kochana Sawa - wspaniała delikatna duża sunia... ma dom :) ma dom!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4]zapraszam na bazarek na nasze psiaki w potrzebie![/SIZE] [SIZE=4] bazarek nie byle jaki [/SIZE] [SIZE=4];-)[/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196122-naprawd%C4%99-DOBRA-LITERATURA%21-Jelinek-Zabu%C5%BCko-Coelho-and-more-%29na-nasze-bidy-do-23-11"]http://www.dogomania.pl/threads/196122-naprawd%C4%99-DOBRA-LITERATURA!-Jelinek-Zabu%C5%BCko-Coelho-and-more-%29na-nasze-bidy-do-23-11[/URL][/SIZE] [SIZE=4] m.[/SIZE][/CENTER] -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4]zapraszam na bazarek na [B]Pitka[/B] i inne nasze psiaki w potrzebie![/SIZE] [SIZE=4] bazarek nie byle jaki [/SIZE] [SIZE=4];-)[/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196122-naprawd%C4%99-DOBRA-LITERATURA%21-Jelinek-Zabu%C5%BCko-Coelho-and-more-%29na-nasze-bidy-do-23-11"]http://www.dogomania.pl/threads/196122-naprawd%C4%99-DOBRA-LITERATURA!-Jelinek-Zabu%C5%BCko-Coelho-and-more-%29na-nasze-bidy-do-23-11[/URL][/SIZE] [SIZE=4] m.[/SIZE][/CENTER]