Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='tanitka']ja jestem z tej okolicy, będę się rozglądać. Najlepiej zostawić wiadomość ze zdjeciem w lecznicy na ul. Zwoleńskiej 115, tam są rzyczliwi weci. Ja mogę to zrobić ale dopiero jutro.[/QUOTE] dzięki! my właśnie wróciliśmy... najpierw szukaliśmy w 4 osoby - dwa samochody - pieszo i jeżdżąc pytałam wszystkich, ktoś widział jakiegoś psa, ale jest ciemno i mgła :( reszta nie widziała, ale plakaty wzięli malibo, dzięki za drukowanie, wszystko poszło! wciąż mało :( teren ogromny! byliśmy w dwóch lecznicach, na Zwoleńskiej przy Północnej i przy Trakcie gdzieś na wysokości Mydlarskiej (jakaś lecznica 24h), zostawiliśmy plakaty... [quote name='Neris']Wysłałam do kilku znajomych osób z Wawra i Pragi. Jedna z nich porozwiesza ogłoszenia jeśli będzie wersja elektroniczna, może w pracy trochę wydrukować i powiesić.[/QUOTE] plakat jest tu: [url]http://www.sendspace.com/file/a45csg[/url] dodatkowo jak ktoś nie umie ściągnąć chętnie wyślę na maila!
  2. [B]Leon teraz wygląda tak: [/B] [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00515.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00513.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00510.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00502.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/DSC00501.jpg[/IMG] [/CENTER] ma na sobie tę obrożę właśnie.
  3. daj daj, Adam - do tej dziewczyny pisze i wychodze :( jak ktoś sie Wam przypomni to prosze podeslijcie im wątek!
  4. bokser, ja chyba nie kojarze, szkockie collie tez nie kojarze, a husky... jakis w typie na pewno... a co? beka moze ona bedzie wiedziała lepiej... a ja prosze o pomoc :( [B][SIZE=4]ZAGINĄŁ LEON :-(:-(:-([/SIZE][/B] [SIZE=4][B]15 listopada RANO[/B] zaginął Leon![/SIZE] [SIZE=4][B]WAWER[/B] ul. Mydlarska/Mirtowa, okolice Zwoleńskiej![/SIZE] [SIZE=3]Leon to 8 letni owczarek czarny podpalany jest przyjazny! może być jedynie wystraszony[/SIZE] [B][SIZE=3]ma na sobie niebieską obrożę![/SIZE][/B] [SIZE=4][B] MA CHIP![/B][/SIZE] [SIZE=3]chip jest zarejestrowany na imię LEON, na nazwisko ex-właścicielki - Pani Anny B. zarejestrowany na ulicę Gagarina w Warszawie![/SIZE] [SIZE=3][B]telefon nie odpowiada, więc nie ma co dzwonić! [/B][/SIZE] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Leon/Oddam-psa_Owczarek-niemiecki_20100517131050.jpg[/IMG] [B][SIZE=4]PILNE - jest dla niego chętny DOM! :-([/SIZE][/B] [SIZE=4]kontakt: [/SIZE][B][SIZE=4]790 102 273 ; 790 102 272 604 129 008 ; 509 075 051 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] watek: [/SIZE][/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196225-owczarek-Leon-ZAGIN%C4%84%C5%81-WAWER-ul.Mydlarska-Mirtowa-POMOCY%21-jest-da-niego-DOM-%28?p=15712171#post15712171"]http://www.dogomania.pl/threads/196225-owczarek-Leon-ZAGIN%C4%84%C5%81-WAWER-ul.Mydlarska-Mirtowa-POMOCY!-jest-da-niego-DOM-%28?p=15712171#post15712171[/URL][/B] [SIZE=4][B]link do PLAKATU:[/B] [URL]http://www.sendspace.com/file/a45csg[/URL][/SIZE]
  5. dowiedzielismy sie z godzine temu :( mimo ze zaginal rano....
  6. [CENTER][B][SIZE=4]ZAGINĄŁ LEON :-(:-(:-([/SIZE][/B] [SIZE=4][B]15 listopada RANO[/B] zaginął Leon![/SIZE] [SIZE=4][B]WAWER[/B] ul. Mydlarska/Mirtowa, okolice Zwoleńskiej![/SIZE] [SIZE=3]Leon to 8 letni owczarek[/SIZE] [SIZE=3] czarny podpalany[/SIZE] [SIZE=3] jest przyjazny! może być jedynie wystraszony[/SIZE] [SIZE=4][B] MA CHIP![/B][/SIZE] [SIZE=3]chip jest zarejestrowany na imię LEON, na nazwisko ex-właścicielki - Pani Anny B.[/SIZE] [SIZE=3] zarejestrowany na ulicę Gagarina w Warszawie![/SIZE] [SIZE=3][B]telefon nie odpowiada, więc nie ma co dzwonić! [/B][/SIZE] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Leon/Oddam-psa_Owczarek-niemiecki_20100517131050.jpg[/IMG] [B][SIZE=4]PILNE - jest dla niego chętny DOM! :-([/SIZE][/B] [SIZE=4]kontakt: [/SIZE] [SIZE=4] [/SIZE][B][SIZE=4]790 102 273 ; 790 102 272[/SIZE][/B] [B][SIZE=4] 604 129 008 ; 509 075 051[/SIZE][/B] [B][SIZE=4] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [B][SIZE=4] watek:[/SIZE][/B] [B][SIZE=4] [/SIZE][/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196225-owczarek-Leon-ZAGIN%C4%84%C5%81-WAWER-ul.Mydlarska-Mirtowa-POMOCY%21-jest-da-niego-DOM-%28?p=15712171#post15712171"]http://www.dogomania.pl/threads/196225-owczarek-Leon-ZAGIN%C4%84%C5%81-WAWER-ul.Mydlarska-Mirtowa-POMOCY!-jest-da-niego-DOM-%28?p=15712171#post15712171[/URL][/B] [SIZE=4][B]link do PLAKATU:[/B][/SIZE] [SIZE=4] [URL]http://www.sendspace.com/file/a45csg[/URL][/SIZE][/CENTER]
  7. pomóżcie proszę rozsyłać watek po ludziach z Warszawy :( znacie kogoś z tamtych okolic? ja zaraz jadę szukać!
  8. [CENTER][B][SIZE=4]LEON ZAGINĄŁ :-(:-(:-([/SIZE][/B] [SIZE=4][B]15 listopada RANO[/B] zaginął Leon![/SIZE] [SIZE=4][B]WAWER[/B] ul. Mydlarska/Mirtowa, okolice Zwoleńskiej![/SIZE] [SIZE=3]Leon to 8 letni owczarek[/SIZE] [SIZE=3] czarny podpalany[/SIZE] [SIZE=3] jest przyjazny! może być jedynie wystraszony[/SIZE] [SIZE=4][B] MA CHIP![/B][/SIZE] [SIZE=3]chip jest zarejestrowany na imię LEON na nazwisko ex-właścicielki - Pani Anny B.[/SIZE] [SIZE=3] zarejestrowany na ulicę Gagarina w Warszawie![/SIZE] [SIZE=3][B]telefon nie odpowiada, więc nie ma co dzwonić! [/B][/SIZE] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Leon/Oddam-psa_Owczarek-niemiecki_20100517131050.jpg[/IMG] [B][SIZE=4]PILNE - jest dla niego chętny DOM! :-([/SIZE][/B] [SIZE=4]kontakt: [/SIZE] [B][SIZE=4]790 102 273 ; 790 102 272[/SIZE][/B] [B][SIZE=4] 604 129 008 ; 509 075 051[/SIZE][/B] [/CENTER] [B][SIZE=4] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B]
  9. zaginął :( już pisze szczegóły z lepszych wiesci - ma szanse na super dom.... :(
  10. wieści z labradory.info! po wizycie poadopcyjnej: Byłam odwiedzić dzisiaj Tarpana. Tarpan to pikuś, najlepsze były fantastyczne ruskie pierogi, zaserwowane mi przy okazji przez Panią domu, mmmmm, z barszczykiem. Do rzeczy więc Tarpan jest wieeeeelgaśny. Nasze labki to takie....kurdupelki Jest wymiarów doga Nie zdawałam sobie sprawy, że jest taki duży Ma piękną obroże, kolczatka, w której został przywieziony, poszła za szafę. Apetyt labradora, nie da się ukryć, kradnie jedzenie zawsze i wszędzie, gdzie tylko to jest możliwe (przy mnie gwizdnął ze stołu surowego pieroga) Nakręca się błyskawicznie i jest dość ciężki do opanowania, aczkolwiek wzięcie go na smycz i próba wyciszenia daje dobre rezultaty, kładzie się na podłodze i udaje, że wszystko w porządku do następnej okazji. Jednakowoż w zabawie jest specjalistą od podszczypywania i wtedy jest mało delikatny. Ciągnik, to mało powiedziane - to jest czołg na smyczy No i szybko sie uczy, siad i waruj na smaczka i klikera opanował po kilku próbach. A więc podobieństw labkowych dużo, nie da się ukryć Poza tym, jest miziaty, wywala się kołami do góry, z najmłodszą panią domu - jak widać na zdjęciach A oto zapowiadane zdjęcia, przesłane mi przez właścicieli i moje z dziejszego spotkania [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9455c3e245c28c5b.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/377/9455c3e245c28c5b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc9828fe6e4b2399.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/372/cc9828fe6e4b2399.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d24b411cd4717c13.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/353/d24b411cd4717c13.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ded77625ab120a8e.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/213/ded77625ab120a8e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5159f7685906178e.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/353/5159f7685906178e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] No i najważniejsze, trafił do naprawdę fajnego domu i fajnej, ciepłej Rodzinki, która pozdrawiam, mając nadzieje, że się u nas zarejestrują (zarejestrowali się faktycznie, więc zapraszam do czytania)
  11. ona teraz jest pod naszą opieką, nic jej nie będzie. domu szukamy dalej, nie ma co się łamać... ogłoszenia ogłoszenia i jeszcze raz - ogłoszenia!
  12. sylwusia, nie szkodzi! ważne, że kolejny zwierzak będzie u Was bezpieczny i szczęśliwy :) fundację Emir znamy, tylko co z tego? żadna fundacja nie jest w stanie - fizycznie i finansowo - uratować wszystkich psów :( utrzymanie psa to kupa kasy miesięcznie :( [B]sam hotel 350-400 zł[/B], do tego [B]karma kilkadziesiąt zł..[/B]. i [B]ew leki[/B] (nie wiem jak to biodro Sawy, ona jest teraz na trocoxilu a to [B]100 zł. miesięcznie[/B])... wyciągnęliśmy Sawę do hotelu, czyli na łańcuch nie trafi tylko ile można ciągnąć płacenie ponad 500 zł miesięcznie :( na zaś nie mamy pieniędzy, musimy zbierać a ludzie mają słomiany zapał i Sawa za miesiąc może nie mieć w ogóle kasy a hotel za darmo psa trzymać nie będzie to jasne... dlatego nie ma wyjścia, muszę żebrać :( i szukamy domu [B]NA GWAŁT [/B]:(:(:( jeśli ktoś chce nas wspomóc pieniężnie: [CENTER][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B] Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa[/CENTER] [CENTER]z dopiskiem: [B]Sawa[/B] [B]Sawę można adoptować wirtualnie! nawet częściowo! [/B][/CENTER]
  13. no oczywiście, a czego... żenada.
  14. teraz grozi jej wieczna samotność :/
  15. aha, czy na FB jest event tego dotyczący? ktoś wie?
  16. malibo, jestem. wrzucam na FB. na profilu fundacji Viva! tez jest link do art w GW i dyskusja, polecam też tam pisać i szerować!
  17. Sawa jest strasznie kochana, ona wszystko zaakceptuje, na koty możemy sprawdzić u znajomych (mają 5) ona każdego psa czy sukę akceptuje, nie jest konfliktowa. Ludzi wszystkich kocha jak tylko zobaczy, nawet obcych. Ma jakieś 3 lata, z nogą jest coraz lepiej, była rehabilitowana i teraz już jej wystarczy dobrze dawkowany ruch. usunięto jej głowę kości udowej. tak jak widać na filmie - porusza się normalnie. pytaliśmy o ew. problemy na starość - może ich wcale nie być! aha, Sawa jest czysta, wychodzi na spacery i załatwia się na zewnątrz! wcale nie jest też duża, jest dość niska - taka ponad kolano, budowę ma trochę rottweilerowatą :) taką krępą (co jak mówi wet jest korzystne dla tej jej nogi) jest tak kochana, szkoda mi jej. rozsyłałam link z info o niej po ludziach i NIKT się nie odzywa :( u nas takich psów jest masa :( wszyscy je lubią, podobają się wszystkim... ale każdy już ma albo coś :(
  18. znaczy pan mówi, ze jak nic nie ma to pomoże, Leon już u niego jest i jest dobrze. ale nie sądzę, że ten pan chce Leona na stałe.
  19. Iza od labów dziś była, wszystko gra :) Iza najadła się pierogów, Tarpan ma się super, wieści [B]i zdjęcia![/B] będą tu: [url]http://labradory.info/viewtopic.php?p=816537#816537[/url]
  20. [quote name='luka1']Mru, dzięki, po co masz mi wątek oddawać? [/QUOTE] a nie wiem, czasem mam wyrzuty, ze tak słabo aktualizuję, ale jak nie to spoko :) mama śliczna, tylko czy z ogrodu nie ucieknie jak jest dzika? kurcze socjalizacja powinna być jakaś taka domowa, ale to w sumie zakrawa o marzenia.
  21. Leyla, dzieki! więc tak: pan jest bardzo fajny, znaczy tak brzmi. młody jakiś zdaje się. ma kota i Leon go NIE GONI! :) Pan nie chce koniecznie mieć psa, ale chce mu pomóc, żeby Leon nie trafił do schroniska. jesteśmy w kontakcie, na razie jest ok, bo leon jest niekłopotliwy :)
  22. ostatnio widziałam bardzo podobnego starszego też już z resztą psiaka. pierwsza myśl radosna - skądś go znam! na druga już mi było smutno.
  23. o rany, Taigerek ma wątek, jestem!
×
×
  • Create New...