Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no, to niedzielne :) tu byliśmy: Dym patrzy z miłością na Gacka :diabloti: chowanie się w trawce ah ta lśniąca sierść! leżakowanie:
  2. lepszego mi sie nie udało zrobic :D niz tamto wczoraj Gacus przysypiał obok mnie i cos mu sie chyba snilo bo ruszał wąsikami, mlaskał :D to było cudowne i ruszał łapką ale było już pozno, nie wiedziałam gdzie aparat :(
  3. niestety pomóc nie moge, ale powiedziec, ze sie ciesze, ze Lol znalazł dom to musze albiemu pytala czy nie mozemy pomoc w sprawie Lolka, a ja nie obczaiłam, ze on dom znalazł teraz zrobiłam rozkminę.... skoro o to zapytała to znaczy, że... aaaa Lolek ma dom! ;) wiem bystrzak ze mnie 4 godziny pozniej reaguję...
  4. piszcie jak kasa potrzebna cos tam wyskubię Franuś cudny :)
  5. musimy klub założyć ;) staruszki sa kochane my celowo wzielismy Mojzesza - starszego sznaucera olbrzyma (z mniejszych haha) był cudowny... chyba po tym, jak nasz Atosek sie u nas zestarzał po 18 latach :) kochany... no i teraz miał być tylko Gacek (3 lata) ale nie moglismy sie oprzeć Dymkowi (10 lat) no i mamy :diabloti::evil_lol: młyn :evil_lol: ale jaki fajny...
  6. o matko :P a wlasnie miałam pisac, ze jutro do niej wpadne... :D no no, wspaniałe zakonczenie! swoja droga smieszne, ze było ogłoszenie... w tej lecznicy...
  7. jak to nie? ;) Dziadziu nie-Dziadziu, jestes piekny! kap Danny dobre ;) haha
  8. Franiu! co u Ciebie? jak sie masz? :) matko, czemu ja nie moge robić za DT :shake: te oczka... [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4925/fr05zo6.jpg[/IMG]
  9. Czarusiu, ale Ty sie nie łam :) jeszcze bedziesz bardzo szczesliwy!
  10. [quote name='patch75'] tak, jak niektorzy zachwycaja sie szczeniakami, tak ja zachwycam sie staruszkami i jesli bede adoptowac jeszcze jakiegos psiaka ze schronu, wezme najstarszego, bo one szczegolnie zasluguja na opieke,[/quote] no mnie np szczeniaki mało kręca :) za to staruszki są super :D
  11. ojej :(:(:( biedactwo...
  12. u nas też nieźle - chociaż daje się padało :) teraz bardzo rześkie powietrze czuje je nawet w pracy.... u was tam pewnie takie zawsze za TM :)
  13. tez mysle, ze nie nisczy :) u nas nie probowała
  14. mru

    Zosioblog

    Zosia jest cudna :loveu: to zdjęcie z piłeczką... :D aaaa Secia to co orphie (czy jak to tam sie odmienia :S) robi? masaż? moje psy nie potrafią! :-o
  15. na pola Wilanowskie :) obok Parku Natolińskiego w samym Parku na wycieczce byłam w sobotę ale tam psów nie wpuszczają ;) Dym został panią wiosną a Gacek się czołgał w kółko wrzucę to zapodam linki tu u Ciebie
  16. ale fajne takie dwa :D dzis po pracy tez dodam foty do watkow moich chłopakow ;) wczoraj bylismy na fajnym spacerku
×
×
  • Create New...