Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no wszystko na to wyglada - taka popularność ;)
  2. [quote name='Charly']wiesz jak długo trwało zanim zajarzyłam:oops::evil_lol: [/quote] hihi a ja tak siedze i mysle, co ta Charly mnie ignoruje :mad: obraziła sie czy jak :D
  3. hahaha :D no, Chaplin to juz starszy pan, ale wiecie... jak się uśmiecha to jak szczeniak normalnie ;) chociaż, jak już ustaliliśmy, staruszki maja to "cos" co zdobywaja przez lata zycia ;) Chaplinek - mimo zycia w schronisku - ma swoj usmiech... :p ale dla kogos.... i gdzie ten ktos? :shake:
  4. trzeba sie dobrze maskować :diabloti:
  5. [quote name='Charly']tmoze nakarm je poza jej widokiem lub cos[/quote] haha ;) poza czym? ;) (jk)
  6. :loveu: Cza-rek! :cunao: Cza-rek!
  7. Chap juz ma dużo laseczek :loveu::loveu::loveu:
  8. :D:D:D na zbliżeniu widać wszystko jak na dłoni... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11240.jpg[/IMG]
  9. no, a z jakim wyrazem twarzy eee... mordki to robią! i jeszcze łapką pokazują, że za nic nas mają :shake:
  10. haha :) a Dziadzio cudny widać po minie, że nie dowierza ale jednak juz w sumie jak u siebie ;)
  11. obiecałam to i są :) [B]Gacek [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10670021&posted=1#post10670021[/URL] [B]Dymek[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10669655#post10669655[/URL]
  12. i jakże radosny powrót do domku :) :diabloti: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11240g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11241g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11247g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11248g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11249g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11250g.jpg[/IMG] koniec :)
  13. studium głowy [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11202g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11204g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11210g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11211g.jpg[/IMG]
  14. no co? [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11011g.jpg[/IMG] a tak wyglada Gacuś-kopacz [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11041g.jpg[/IMG] aha! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11055g.jpg[/IMG] kopanie :razz: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11070g.jpg[/IMG] i odpoczynek w szuwarach: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11195g.jpg[/IMG]
  15. radość [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10957g.jpg[/IMG] obserwacja [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10967g.jpg[/IMG] przystojniak [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10968g.jpg[/IMG] i znów zabawa - tym razem gryzienie jakiejś starej butelki (bleh) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10973g.jpg[/IMG]] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10974g.jpg[/IMG]
  16. z niedzieli :) tu byliśmy: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10982g.jpg[/IMG] odpoczynek w cieniu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10944g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10947g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10942g.jpg[/IMG] bardzo ważna terierkowa praca - polowanie na koniki polne [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10924g.jpg[/IMG]
  17. hihi ta woda należy do MNIE! a czego tam się tarza? biegnę! :loveu: uszy do góry :cool3:
  18. no nie! znów... czy już wyglądam wystarczająco głupio? jesteście zadowolone? jeśli tak to koniec tego dobrego! grrr :diabloti: a masz, zły wianku mru, ładnie pogryzłem? gdzie ten Gacek?
  19. co te baby znów wymyśliły... no, pięknie... robią ze mnie idiotę... eehhh, a ten dokąd znów?
×
×
  • Create New...