-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mru replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no naprawdę... :) niesamowitym -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no wszystko na to wyglada - taka popularność ;) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no co Ty? :D ale super! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']wiesz jak długo trwało zanim zajarzyłam:oops::evil_lol: [/quote] hihi a ja tak siedze i mysle, co ta Charly mnie ignoruje :mad: obraziła sie czy jak :D -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hahaha :D no, Chaplin to juz starszy pan, ale wiecie... jak się uśmiecha to jak szczeniak normalnie ;) chociaż, jak już ustaliliśmy, staruszki maja to "cos" co zdobywaja przez lata zycia ;) Chaplinek - mimo zycia w schronisku - ma swoj usmiech... :p ale dla kogos.... i gdzie ten ktos? :shake: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
trzeba sie dobrze maskować :diabloti: -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
właśnie :( dawac domek -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']tmoze nakarm je poza jej widokiem lub cos[/quote] haha ;) poza czym? ;) (jk) -
:loveu: Cza-rek! :cunao: Cza-rek!
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chap juz ma dużo laseczek :loveu::loveu::loveu: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:D:D:D na zbliżeniu widać wszystko jak na dłoni... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11240.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no, a z jakim wyrazem twarzy eee... mordki to robią! i jeszcze łapką pokazują, że za nic nas mają :shake: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
i jakże radosny powrót do domku :) :diabloti: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11240g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11241g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11247g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11248g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11249g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11250g.jpg[/IMG] koniec :) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
studium głowy [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11202g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11204g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11210g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11211g.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no co? [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11011g.jpg[/IMG] a tak wyglada Gacuś-kopacz [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11041g.jpg[/IMG] aha! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11055g.jpg[/IMG] kopanie :razz: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11070g.jpg[/IMG] i odpoczynek w szuwarach: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC11195g.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
radość [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10957g.jpg[/IMG] obserwacja [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10967g.jpg[/IMG] przystojniak [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10968g.jpg[/IMG] i znów zabawa - tym razem gryzienie jakiejś starej butelki (bleh) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10973g.jpg[/IMG]] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10974g.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
z niedzieli :) tu byliśmy: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10982g.jpg[/IMG] odpoczynek w cieniu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10944g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10947g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10942g.jpg[/IMG] bardzo ważna terierkowa praca - polowanie na koniki polne [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC10924g.jpg[/IMG]