Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='demi'] Tak mi się wydaje, ze trzyma. Bo wcześniej cały czas się z niego lało, kropelka za kropelką. A teraz jak wiecej łazi po pokoju bez pieluchy to nie ciągnie sie za nim mokra smuga non stop. A dzis sobie leżał, leżał a ja strugałam ziemniaki i tak na siebie patrzyliśmy. Za jakiś czas zaczął siusiać i to tak porządnie- wiec chyba lepiej, nie?:roll: :D oby oby! kur... wypycham to ze swiadomosci i staram sie o tym nie myslec, bo teraz wazny jest Czucz, ale jak można zrobic cos takiego psu :angryy: ze strachu? czemu go wyrzucili jadac, a nie zatrzymali sie chociaz (tak to wyglada) czy tacy ludzie serio mysla, ze wszystko z psem bedzie okej? ze wstanie i pojdzie? ze zaraz za rogiem bedzie stala rodzina z otwartymi ramionami na psa? czy nie wiem co mysla :shake: nic nie mysla... albo wlasnie celowo chca zrobic krzywde, nie wiem, co gorsze...
  2. to ciekawy pomysł z tymi domami spokojnej starości, są jakieś takie? Orzeszek zasługuje na najlepsze no :( już jest staruszkiem i no kurcze... czemu ma byc sam? [QUOTE]Ja gdybym mogła wybierać w życiu pozbierałabym tylko starocie [/QUOTE] haha, rybon :D starocie :D
  3. [quote name='sleepingbyday'] a NIK już był? nie? to pewnie będzie...:razz:[/quote] a u mnie US niedawno był:evil_lol: niezapowiedzianie ;)
  4. [quote name='Hund']Przepraszam że nie napisaŁam dostaŁam wpŁatę od Marty S. wraz z mężem oraz obiecany 1000 zŁ od Pani M. Bardzo bardzo dziękuję Wam za wpŁaty. :multi: wspaniale Maksiu, głaszcze Cie za uszkiem i mam nadzieje, ze Twoje oczka są już weselsze
  5. o tym samym pomyślałam - wątku zbiorczym dla starszych psiaków, tylko to dużo pracy i nie wiem czy podołam... bo staruszków jest tak dużo :( wszędzie... :( eeehh :shake: ale ja np. chcąc z Azylu adoptować od razu zaznaczyłam, że ma być staruszek ;) więc zdarza się, że ktoś starszego szuka chyba... i taki wątek by sie przydał. w Azylu jest tyle wspaniałych staruszków, które naprawdę nie muszą tam byc... (załóżmy chociaż wszystkim wątki może?) jak Dziadzia? :D:D:D Simba czy Kapitan? ;)
  6. zrobie mu jakieś, a jakie ma? szkoda, ze moja drukarka kolorowa w pracy poszła won na razie :( bysmy zrobiły moze jakis plakat taki zbiorczy Azylu - pare psiakow, moze by pomogło :roll:
  7. [quote name='Isadora7']Rety ten cukierek jeszcze nie ma domku?[/quote] no własnie :( nie ma [B] Aska, przygladajcie sie czy widzi i na ile[/B] bo jak slabo to sie nada do wątku ślepaczkow/slabowidzących ;) zawsze to wieksza szansa, ze ktos go wypatrzy [B]tu sam wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117212[/url] a tu można wklejać psiaki żeby na nim potem wylądowały: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117174[/url] [/B]:)
  8. jaki radosny teraz pysio! śliczny - w górę!
  9. fajne :D im wiecej zdjeć tym lepiej!
  10. hej, Chap :) czas wyruszyć na poszukiwania domu!
  11. [quote name='ania_sami']Jak bylam ost, z Brutusem to poszlam z nim do lasu :) I na chwile usiadlam na jakims pniu, Brytus podszedl do mnie usiadl obok mnie(opieral sie jedna lapka:P) i patrzyl w korony drzew na ptaki! Widac bylo ze sie rozmazyl:)[/quote] ahahaha :) ojej, myslalam, ze on raczej rozbójnik ;) a tu prosze...
  12. ale Mo miał fajna grzywę no... prześliczny pies... i taki spokojny, taki misiek rzadko sie cieszył, ale jak zaczynal machac ogonkiem to cała rodzina biegła... :D on chyba nie umiał za bardzo okazac radości ;) dobra - poryczałam sie, moge isc spać papa Mo...
  13. na tym zdjeciu Mo byl juz bardzo chory :( nie przestawal sie trzasc... :( ale wciaz taki piekny i mądre oczka nie spuszczały ze mnie wzroku.... leżał u mnie w pokoju i tyle razy w nocy wstawałam do niego :) przewrocic na drugi bok, dac pic, uspokoic, poczekac aż zasnie posprzatac, powycierac i cokolwiek robiłam on wodził za mna wzrokiem i tak mu sie trzasło tu wszystko, szczegolnie na główce... :placz::placz::placz: i zawsze mu obiecywałam, ze jeszcze bedzie dobrze ;/ to moje chłopaki :loveu: Dym http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107219 i Gacek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108295&highlight=gacek eeeh ide spac...
  14. ojej, dopiero tu wpadłam mala, w górę!
  15. trzeba tak samo wydelegować staruszków z Azylu :D
  16. cichaczem po nocy Atosku jeszcze sobie skoczymy!
  17. no, wielkie... Mojżeszku :( że też Cię wczesniej nie poznałam - jak tylko odszedł Atosik byśmy mieli rok razem więcej Ty bys nie musiał siedzieć sam w schronisku :(
  18. :roll: ja bym chciala zeby wiecej psiakow u nas bylo szczesliwych... ale Dym nie :evil_lol: hehe
  19. dobranoc, Lolka! podnoszę ;) papa Charly! Ciebie nie podnosze :eviltong: a RM śpi/śpią :)
  20. aaaaa gwiazdy! :bigcool::bigcool:
×
×
  • Create New...