-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
a ona sie w nim nie awanturuje? -
o kurcze, ale się szykuje... :D Bronek - ładnie!!!!
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Lola rzeczywiście waży więcej. Jakieś 6 kilo z kawałkiem. Źle ją zważyłam na wadze elektronicznej, nie postawiłam jej całej. Choć i tak z wagą jest różnie, bo widzicie, mój Gawinek, który jest mniejszy od Loli (Mru widziała go), ale tęższy (moja mama twierdzi, że za bardzo "stuczony":evil_lol:) waży bez mała 9 kilosków.[/quote] no, bo to klusek jest :D to Lola ile? 7? 8? -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
to niezła bzdura żeby normalny uzytkownik nie mógł dodać psa do adopcji chyba, żeby za duzo nie było czy coś... ;/ szkoda, bo tak to nie ma szans! Rybcia cos o tym mowila chyba nie? kiedys jak ja wam cytowałam te ceny za ogłoszenie (3 tys...) to ona powiedziała, że można na emetrze za darmo moze ona cos wie -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
mam: [quote]wow. calkiem sporo. nie rozumiem jak Wy dajecie ogloszenia na [B]eofertach[/B]. z tego co ja tam widzialam to trzeba wpisac nazwę jakiejs organizacji ochorny zwierzat, czy nie...? i co tam wpisujecie?[/quote] pytałaś o eoferty tam sie normalnie ogłoszenie daje :) a tu nie - i Ty myslalas, ze to to :) a ja nie wiedziałam o co Ci chodzi ;) wszystko jasne :D -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly'] Wtedy pytalam o przynaleznosc do klubu pamietasz?[/quote] to pamiętam -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']no wlasnie.tak ktos juz nie pamietam kto chyba Ra-dunia lub Orpha moze dodala Czarka na emetro. I tez nie wiem jak. A nie bylas to Ty czasem, bo mi sie juz wszystko miesza. Wtedy pytalam o przynaleznosc do klubu pamietasz?[/quote] tak samo jak ja? że nie jako schronisko tylko osoba/właściciel? tak to małe szanse :( nie no, Cahrly, to nie byłam ja ;) pamiętała bym ! :eviltong: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Angie :loveu: kurcze, kto umie dodac Lolke do tego emetra? tam jest takie cos jak [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] zalozyłam uzytkownika dodałam Lole jako swojego psa ale nie wiem jak ja przeniesc do adopcji/schroniska ([B]trzeba byc pewnie jako schronisko...? tak? [/B]a nie osoba prywatna, bo jak wiadomo tylko schroniska maja bezdomne psy i maja kupe czasu na to, zeby je w metrze ogłaszać...) głupie metro jak dobrze, ze nigdy go nie biorę :P nie moge zalozyc uzytkownika jako schronisko... bo tam trzeba dane wpisać... ale głupota... Lola nie jest w schronie już to nie może być ogłoszona... -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
damn :mad: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']RM napisz jutro ile pieniedzy zostalo malej po operacji. I zrobimy jej ogloszenie w super expresie warszawskim. slowo zdaje sie 3 zl, plus kilka zl za pogrubienie i wyroznienie. Maly psiak bez oczu znalazl tak domek w ostatnich dniach. Tylko bedzie to musial zrobic ktos z karta platnicza, ja nie posiadam.[/quote] a jakas konkretna karta platnicza? ja mam tylko mbank... -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
pani doktor w mojej lecznicy pytała do jakiej rasy jest Lola podobna :P (zawsze tam pytają czy Mała ma już dom) a moja mama nie umiała powiedzieć (była sama, z naszym kotkiem) powiedziała, że większa chihuahua :D z dłuższym włosem no, co? nie Lola? [url]http://www.puppyparadise.com/Breeds/chihuahua3.jpg[/url] mam też zanieść jej zdjęcie Lolki to pokaże znajomym ;) chyba cyforwe dam do wywołania, bo drukarke kolorowa mi w pracy zabrali :angryy: już ze 3 tygodnie temu do serwisu... -
dawać Czarka na górę! :)
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no popatrzcie na niego :loveu: -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Stinki? co u Ciebie? -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Atosku, gdzie domek? -
a ja myslałam, że Buziek to taki karakan :D a on ciut większy! skacz kochany, gdzieś jest ktoś kto nie będzie na Ciebie patrzył jak na niewidomego psa, ale jak na psa! :) świetna mina: :loveu: [IMG]http://images34.fotosik.pl/341/e171063384b60e83.jpg[/IMG] taka Buźka zrobi jak ktoś go wreszcie weźmie ;) czego mu bardzo bardzo życzę...
-
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
no, miłośnicy terierków, gdzie jesteście? :cool3: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no ba :) podnoszę Lolka i idę spać! :p -
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak też pomyślałam :)