-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
własnie dlatego, o czym piszesz mam wciąż nadzieje, że to wszystko jednak prawda... jakby było inaczej to przecież nikt by wątku nie urwał tak myślę. to nie jest taka sprawa, którą trzeba by ukrywać no i jest to jakas organizacja - podane jest konto TOZu więc chyba dość wiarygodnie... mimo wszystko trzeba się upewnić... :roll: pies troche jak kamień w wodę założycielki nie było na dogo od daty ostatniego jej postu (osoba jest na dogo nowa zdaje się więc może nie ma tak, jak my, że ciagle pisze tu i czyta i w ogole;) ) ciagle mysle o Franiu ;/
-
tak tez zrobie. na poczatek napisałam mejla, bo wtedy od razu widzą zdjęcia psa i daty co i kiedy szybciej by może skojarzyli no, ale nie odpisali. niepokoi mnie ta cała sprawa :shake: to wszystko dziwne... Franek na tamtych zdjęciach wyglada słabo edit: z tego, co widze pracuja dzis od 10 do 13 i potem dopiero w srode... hmm, mam nadzieje, ze uda mi sie z pracy zadzwonic ;/ i chociaz powiedziec, zeby odczytali mejla (ja go wysłałam chyba w sobote, a oni pracuja w pon., śr. i pt. - wiec dzis odczytaja mam nadzieje!) jesli nie to Ra_dunia podała mi numer do prezeski TOZu... moze ona cos wie!
-
Andrew, trzymaj się :( uszka do góry... będzie dobrze i już tylko lepiej
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
byłoby c u d o w n i e jakby maluszek znalazł domek :D należy mu się po tylu latach :) mysle, ze z psiakami nie byloby problemu :) i z mądrym dzieckiem też :D Chaplinku, trzymam mocno kciuki... -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
kochany :loveu: i dobrze mu tak! -
nie wiem :( Ralf jest śliczny...
-
nie zapominajmy o Pysiaku! on bardzo potrzebuje DT jak najszybciej...:shake::shake:
-
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
popularny ;) Stink skacze na gore. -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
skaczemy. na noc, ale zawsze. -
Abi 15 letnia sunia porzucona w lesie!! ;( MA DOM! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
podnosze staruszke... :( -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
kochana Lola bez domku ciągle :(:(:( a to taka cudna psina :shake: co jest...? -
ojej ale fajni panowie! uuu, jestem pierwsza ;) ale mi się trafiło! Tofik śliczny słodki kocopyrz :D a Ciapek - ojej :loveu: kochane są takie nisko skanalizowane wszystkim polecam mieć dwa psy :D i jeszcze jak są tak zgrane... no po prostu nie bać się - brać póki są... (dziś widziałam panią z trzema :D i każdy z innej parafii, wszystkie kundelki - i wszystkie razem tak ślicznie szły sobie... cudownie...) biedaki, smutne są takie historie jak pani umiera potem psami się nikt w ogóle nie interesuje ;/
-
[quote name='malagos']ta przypadłość nie jest uciażliwa i niebezpieczna! [/quote] no właśnie :( psiak jak każdy inny wesoły terierek...
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no spracował się, że hej! a wiecie, nie napisałam najlepszego wyszłyśmy dziś z chłopakami na osiedle na polankę bo pomyślałam, że może Gacuś się z kimś pobawi ;) no i postanowiłam go spuścić (nieśmiało, bo Gacuś zgubił kapsułę z adresem...) bawiliśmy się patyczkiem i go odpięłam... no i nie dał nogi ;) o dziwo :eviltong: ganiał za mną i patyczkiem a jak już mi go wyrwał to kładł się i gryzł! :crazyeye: chodziły niedaleko inne pieski, ale nie bardzo na nie patrzył pobiegł do jednego młodego onka bo ten ganiał za piłeczką rzucił patyczek i pobiegł ;) a obwąchali się, chwilę pokręcili w zabawie i onek został zawołany i pobiegł i ja też zawołałam Gacka i do mnie wrócił :cool3::cool3::cool3: a więc próba numer jeden została zakończona sukcesem! :multi: -
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zenuś ma tylko te ogłoszenia co na pierwszej są... trzeba by może od nowa? i chyba allegro u Szpilki, ale mogło się skończyć, a ona nie może nowego zrobić na razie... :roll: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12517g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12515g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12552g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12553g.jpg[/IMG] no a potem czas na wieczorny jakże zasłużony :cool3: odpoczynek... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12593g.jpg[/IMG] jeszcze więcej Gacka na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10754893#post10754893"]dymkowym wątku[/URL] będzie zaraz min. wspólne zabawy :cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti::cool3: