Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. hmm rozumiem ale jakbyś założyła to podaj linki... :roll:
  2. skaczemy na górę, biedaczku :(
  3. ojej, buty dla psa :evil_lol: kota w butach to mi czytali, ale żeby pies? ;););) Lolka, kiedy ktoś Cię wreszcie zechce? :(
  4. no to ja też podniosę :) (śliczne imię!)
  5. no ja o butach też nic nie wiem :niewiem: wiem, że jak mój Mojżesz juz nie chodził... ale jeszcze chciał... i jeszcze próbował to mu kpiłyśmy skarpety takie dla bobasów :( niebieskie żeby mu się łapki nie ślizgały ale ogólnie to... w jego przypadku... na nic było :( tzn. trochę w nich "chodził", ja mu pomagałam chodziłam za nim jak tylko chciał... <budzi się> aaa, znów nie na temat :eviltong:
  6. Charly, moje "linijki" też możesz kasować ;) [QUOTE]Ja oczywiście hjak zwykle zakręcona - zakończenie roku było na 9, a nie 10, jak mi się pomyliło, więc zorientowałam się dopiero o 9.15 i w szkole byłam jak akurat zakończenie się zakończyło :oops:;-):lol: Niezła jestem, co?:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] i bardzo dobrze zrobiłaś, że zapomniałaś :eviltong:
  7. podnoszę małego :) i kurcze - Belula - wiem, ze powiesz "przestańcie", ale... cudowna jesteś :eviltong::eviltong::loveu::loveu:
  8. Wojteczku, no nie mogę :) taki jesteś poceszny..
  9. właśnie, co będzie u siebie brudził :D
  10. tylko trochę ma łysy brzuszek jeszcze :( widać na ostatnim :evil_lol:
  11. no, tym razem fotki z serii - coś innego, niż Gacek :cool3: :kociak: Łacia [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12918d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12923d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12954d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12945d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12932d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12934d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12938d.jpg[/IMG] [/CENTER] no i :loveu: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12941d.jpg[/IMG][/CENTER]
  12. podnoszę Cię kochana bido :shake: ziewając... :sleeping: RM, jak Gacunia? :roll:
  13. pokaż się wszystkim maluchu i pokaż jak dzielna jest Twoja opiekunka... :( i wszystko przez jedną chwilę przez człowieka, który jest tchórzem
  14. aaaa, co ja widzę :D Atosek :loveu: (z wciaż niezaliczonymi jęz. polskim i wosem:evil_lol:) i jeszcze taaaaki fajny Bąbel :D cudownie
  15. :eviltong: <10 znaków> edit: a ile takie ogłoszenie? i gdzie byśmy dawali? gdzie najlepiej działa? :roll: bo się nie orientuję... (nie wspominam o reklamie w Metrze za 3 tys:evil_lol:)
  16. widzę :multi: ślicznie! jest dobrze! nooo i Holandia jest niezła... :iloveyou: piwo, tulipany & stuff ;) mnie rozbawia najbardziej jak ten moj kolega przeklina po francusku :razz: no bo nigdy nie wiem o co mu chodzi i zawsze mi się wydaje, że on mowi o czymś do jedzenia :evil_lol: dobra, koniec offa :D lece zaraz spać, bo rano do pracy :shake::shake::shake: bosz...
  17. a ja lubię holenderski :D mam przyjaciela ;) w Holandii (on co prawda jest Francuzem) pokochałam Amsterdam! fajnie tam mówią :evil_lol: ale nie... chwila... to nie na temat :eviltong: jej, to faktycznie może być ta padaczka i stres musicie go zbadać :shake: co z tymi nóżkami mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i Gacek dojdzie do siebie szybko! jej, Gacek, nie rób już tak :( allegro fajne :D tylko ten mój tekst przydługi...
  18. coś tam pisali, że będą spamować fora ;) i dobrze. mnie to przeraża czasem mi się wydaje, że o ile prawo można zmienić to ludzi nie :shake: i zawsze najsłabsi będą cierpieli bo nikt ich jako żywych istot nie rozpatruje i tyle :( a prawo się zmieni? jeśli obywatele zechcą... a przecież wśród nich są ludzie okrutni - co się śmieją z takich, jak my i wśród posłów itd. też są tacy ludzie co problemu nie widzą :(
  19. może faktycznie dać go do gazety, bo coś źle tę zimę widzę :shake: tylko za co...
×
×
  • Create New...