-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Mały, uroczy Kostek już na własnych śmieciach :)
mru replied to Anonimowy Anonim's topic in Już w nowym domu
hmm rozumiem ale jakbyś założyła to podaj linki... :roll: -
15letni Kacperek pojechał na tymczas a został na zawsze !
mru replied to Hund's topic in Już w nowym domu
skaczemy na górę, biedaczku :( -
AST DOGGER - ofiara chorej miłości do zwierząt oraz chęci zarobku MA DOM
mru replied to doddy's topic in Już w nowym domu
podnoszę Doggerka! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ojej, buty dla psa :evil_lol: kota w butach to mi czytali, ale żeby pies? ;););) Lolka, kiedy ktoś Cię wreszcie zechce? :( -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no ja o butach też nic nie wiem :niewiem: wiem, że jak mój Mojżesz juz nie chodził... ale jeszcze chciał... i jeszcze próbował to mu kpiłyśmy skarpety takie dla bobasów :( niebieskie żeby mu się łapki nie ślizgały ale ogólnie to... w jego przypadku... na nic było :( tzn. trochę w nich "chodził", ja mu pomagałam chodziłam za nim jak tylko chciał... <budzi się> aaa, znów nie na temat :eviltong: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Charly, moje "linijki" też możesz kasować ;) [QUOTE]Ja oczywiście hjak zwykle zakręcona - zakończenie roku było na 9, a nie 10, jak mi się pomyliło, więc zorientowałam się dopiero o 9.15 i w szkole byłam jak akurat zakończenie się zakończyło :oops:;-):lol: Niezła jestem, co?:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] i bardzo dobrze zrobiłaś, że zapomniałaś :eviltong: -
podnoszę małego :) i kurcze - Belula - wiem, ze powiesz "przestańcie", ale... cudowna jesteś :eviltong::eviltong::loveu::loveu:
-
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Dżekitek skaaaaczeeee! -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
właśnie, co będzie u siebie brudził :D -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
tylko trochę ma łysy brzuszek jeszcze :( widać na ostatnim :evil_lol: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no, tym razem fotki z serii - coś innego, niż Gacek :cool3: :kociak: Łacia [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12918d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12923d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12954d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12945d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12932d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12934d.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12938d.jpg[/IMG] [/CENTER] no i :loveu: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/lata/SDC12941d.jpg[/IMG][/CENTER] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
podnoszę Cię kochana bido :shake: ziewając... :sleeping: RM, jak Gacunia? :roll: -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mru replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pokaż się wszystkim maluchu i pokaż jak dzielna jest Twoja opiekunka... :( i wszystko przez jedną chwilę przez człowieka, który jest tchórzem -
aaaa, co ja widzę :D Atosek :loveu: (z wciaż niezaliczonymi jęz. polskim i wosem:evil_lol:) i jeszcze taaaaki fajny Bąbel :D cudownie
-
niewidomy Zeniu nie doczekał domku. Dzielny psiak za TM....
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witaj, Zeniutek :hand: -
:eviltong: <10 znaków> edit: a ile takie ogłoszenie? i gdzie byśmy dawali? gdzie najlepiej działa? :roll: bo się nie orientuję... (nie wspominam o reklamie w Metrze za 3 tys:evil_lol:)
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
widzę :multi: ślicznie! jest dobrze! nooo i Holandia jest niezła... :iloveyou: piwo, tulipany & stuff ;) mnie rozbawia najbardziej jak ten moj kolega przeklina po francusku :razz: no bo nigdy nie wiem o co mu chodzi i zawsze mi się wydaje, że on mowi o czymś do jedzenia :evil_lol: dobra, koniec offa :D lece zaraz spać, bo rano do pracy :shake::shake::shake: bosz... -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
a ja lubię holenderski :D mam przyjaciela ;) w Holandii (on co prawda jest Francuzem) pokochałam Amsterdam! fajnie tam mówią :evil_lol: ale nie... chwila... to nie na temat :eviltong: jej, to faktycznie może być ta padaczka i stres musicie go zbadać :shake: co z tymi nóżkami mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i Gacek dojdzie do siebie szybko! jej, Gacek, nie rób już tak :( allegro fajne :D tylko ten mój tekst przydługi... -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
coś tam pisali, że będą spamować fora ;) i dobrze. mnie to przeraża czasem mi się wydaje, że o ile prawo można zmienić to ludzi nie :shake: i zawsze najsłabsi będą cierpieli bo nikt ich jako żywych istot nie rozpatruje i tyle :( a prawo się zmieni? jeśli obywatele zechcą... a przecież wśród nich są ludzie okrutni - co się śmieją z takich, jak my i wśród posłów itd. też są tacy ludzie co problemu nie widzą :( -
może faktycznie dać go do gazety, bo coś źle tę zimę widzę :shake: tylko za co...