Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. cud się wydarzył, Charly pieskiem się ktoś zainteresował ktoś go pogłaskał ktoś go pokochał - Belula :) i tak szybko chciał do siebie przyjąć nie wiedząc o nim prawie nic!!!!!! i... miał imię! tylko nie wiadomo dlaczego umarł i to najbardziej... :angryy:
  2. mru

    Zosioblog

    Zosia to dopiero mały charakterek :diabloti: eee... kiedy? w piątek? w weekend? dziś leje, jutro mam lekarza... :eviltong:
  3. o Boże :( nie wierzę... Charly, nie wiem co powiedzieć dobrze wiesz, że zrobiłaś, co mogłaś do siebie go wziąć nie mogłaś.... kur.... :(:(:(:( biedak umarł tam sam ale wiesz, ktoś go jeszcze miział zanim umarł i tym kimś byłaś Ty.... nie wiem co myśleć :shake: na ulicy by zginął albo ktoś by doniósł, że tam jest i i tak by go zabrali i od razu uśpili i nie miałby kontaktu z Tobą... osobą, która okazała mu serce mimo, że starał się tego nie okazywać... ten piesek pewnie by jeszcze długo u Beluli zył :( a tak... nawet nie wiemy jak wyglądał...
  4. Zenitku, miziam Cie za uszkiem!
  5. kot ma kilkanaście... ile dokładnie? pewnie ze 12 :) albiemu, cudnie... :loveu: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/ehahoh-2.png[/IMG] [LEFT](trochę mi się napisy porozjeżdżały na koniec... :() [/LEFT] [/CENTER]
  6. albiemu, to jest też moje ulubione zdjęcie z tych, co ostatnio dodałam :loveu:
  7. Lolaaaaa :placz: to już ponad 150 stron! (naszego spamu) :cry: :shake: kiedy ten domek Cie znajdzie? :shake:
  8. Ralfiś! na górę :) gdzie ta ciocia Neczka? :hmmmm:
  9. czekamy :roll: i w międzyczasie podnosimy
  10. ojej ale kochana no biedaczka ale jaka obczajona! nie ucieka :) ładnie z innymi gania no no - brać!
  11. [SIZE=3][B]Zmiana adresu aukcji na rzecz psiaków z Krężla:[/B][/SIZE] [U] [url]http://allegro.pl/item430478051_wyscig_o_zycie_200_psow_bestia_i_jej_pupile.html[/url] [/U]
  12. fakt, wielkie [I]OCENZUROWANO[/I] też zwraca uwagę no i zawsze na link naklikać można i zobaczyć pełną wersje... jesli kogos to serio interesuje, a nie szuka sensacji dziwne, ze tacy ludzie ogladaja takie aukcje powinni raczej siedziec w dziale rtv agd
  13. sleepin! :) [quote name='sleepingbyday'] [B]hehe, pewnie nie dajecie mu jeść, ile by chciał :cool3:[/B] [/quote] noooo, to na pewno on by jadł i jadł :-? niedługo się będzie toczył... [quote name='sleepingbyday'] piękna jest, a w tym słońcu to w ogóle rozświetlona kobieta:loveu:[/quote] pan doktor ostatnio powiedział, że jak na swoje lata ;) wygląda świetnie
  14. mru

    Zosioblog

    a żebyście wiedziały, że przyjedziemy :diabloti::diabloti::diabloti:
  15. jak nic ;) z początku to był "kudłacz wrocławski" ale potem w ruch poszły nożyczki i się sznaucer zrobił ;);)
  16. właśnie - było ostrzeżenie... ale tacy ludzie tym bardziej się pchają, bo są ciekawscy jak to wygląda jak pies leży trupem poobgryzany i w trakcie rozkładu :-? a jeśli znów ktoś doniesie, że to rani jego uczucia? (gratuluje wrażliwości)
  17. i ja podnoszę! :) pomóżmy mu!
  18. sesja w łóżeczku jest prześliczna :loveu: jaki Xant rozkoszny :cool3:;)
  19. mru

    Zosioblog

    zdjęcia prześliczne ;) jakoś więcej słońca mieliście niż my czy co :eviltong: my wczoraj spotkałyśmy jednego znanego pana na spacerze ze swoim pieskiem ;) :cool1::cool1::cool1: z resztą nie pierwszy raz :evil_lol: ma śmiesznego pit bullka (czy co to tam jest, nie znam sie, ale tak mi sie wydaje) no i jeszcze Gacek i Dymek sie potłukły :evil_lol: tzn. całe zdarzenie trwało może 2 sekundy Gacek wpadł z impetem na Dymka, a ten się wkurzył... wyobraźcie sobie miny przechodzących ludzi :D:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. dzielnie w górę na noc nie dajemy się...
  21. no no! <tupie> co jest? :D pojechał? :confused:
  22. oj Zenitku, a Ty pewnie tak smutno leżysz sam :( nie martw się znajdziemy domek...
  23. dzięki :) bardzo się cieszę
  24. [quote name='mariolka'] 2. pies, duży, niewidomy (ale nie zupelnie), ok 2 - 3 lata. wychodzi z kazdej obrozy ;) ma jakies znieksztalcenie na lapie [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/9577/32617572qx5.jpg[/IMG] [/quote] pamiętacie jak pytałam o tego psiaka? i co z nim? ma ten domek czy nie ma? :) jeśli nie to gdzie jest? ew do kogo kontakt podać?
×
×
  • Create New...