o, jak tu wesoło :eviltong: i pozdrowienia lecą ;)
dzięki
tacy higieniczni luzie to śmieszni są :evil_lol: przykro śmieszni, ale śmieszni
sami nie wiedzą jak bardzo niehigienicznie żyją mimo, że nie maja zwierząt
(ostatnio koleżanka z pracy powiedziała mi, że człowiek podczas życia wypija 3 kg koopy pijąc wodę :evil_lol:)