Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Czaritku, myślę o Tobie :):roll:
  2. Skrzek hop! ja bym mogła zasponsorowac wyróżnienie no i tekst nowy by można dać (choć nie wiem czy był i jaki był stary;))
  3. o, jak tu wesoło :eviltong: i pozdrowienia lecą ;) dzięki tacy higieniczni luzie to śmieszni są :evil_lol: przykro śmieszni, ale śmieszni sami nie wiedzą jak bardzo niehigienicznie żyją mimo, że nie maja zwierząt (ostatnio koleżanka z pracy powiedziała mi, że człowiek podczas życia wypija 3 kg koopy pijąc wodę :evil_lol:)
  4. no ja nie wiem :( a przecież taki do tego wszystkiego śliczny ...
  5. no to i ja podnoszę :) i pytam o allegro ;) czy jest? czy robimy? :roll:
  6. no to do góry, Ralfiku :)
  7. ruszamy na górę! :) na noc... ale zawsze się przypomnimy :roll:
  8. co umierał parę razy? że wszyscy myśleli, że już, a on potem żyw? :) kurcze...
  9. piękny czerwoniutki wózeczek, Czuczu :cool3: widzisz jak pięknie dajesz radę... :p
  10. i ja trzymam musi być dobrze.
  11. no nie! ale luksusy! to jest faktycznie jego miejsce:-o a zdjęcia są śliczne! :D żaden program niepotrzebny!
  12. bardzo ładny tekst! czy ta alegratka już wyróżniona? :)
  13. zomg:evil_lol: ja bym pomyślała, że Lumpowi guz na pupie urósł :eviltong: a tu proszę, nasz aniołek... :diabloti:
  14. no, dzięki Tobie wiemy, ze wszystko było jak trzeba. chociaż w tym jednym ostatnim momencie :( http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/434334265-1-1.png
  15. ha a ja dziś rozwiesiłam wreszcie tu i ówdzie plakaciki Orzesia! :) (pozwoliłam sobie dodać listki jesienne po bokach :cool3: - z clip artów:evil_lol::evil_lol::oops:)
  16. poświadczenie szczepienie jak znajdziesz to prześlesz pani Eli :) ale napisać możesz ołówkiem nawet ku pamięci
  17. na pewno wesprzemy finansowo! tylko żeby Czaruś był już bezpieczny!
  18. on był większy niż średni ale nie olbrzym ;) kurcze, mnie to po psach poznasz a ja Ciebie? :hmmmm:
  19. mi jak możesz też (na pw) napisz w której an Ursynowie! bo Gacek nieczipny jest! a co Amonkowi? [quote name='jolakar'] dobrze że mi podpowiedziałyście z tymi smakołykami - tak będę robić i również podczas nauki siusiania i kupkania , bo zdarza jej się bezstresowo nasiusiać w domu. Ale wszystko pomalutku i po kolei, prawda???[/quote] tak :) spokojnie i duzo czasu dawać nie denerwować sie nagradzać jak załatwia potrzeby na dworzu :) właśnie tak, jak mówisz to jeszcze dziecko :D
  20. to chyba raj! :loveu: bo u mnie to... :roll: :evil_lol: chociaż małymi kroczkami muszę powiedzieć idziemy ku lepszemu ;)
  21. [quote name='Charly']Podrzucę prosbe o transport na noc jeszcze. Lolci allegro wygaslo. miala 1400 wejsc. 700 dzisiaj..[/quote] ahahaha :eviltong: tak sie cieszę na nowy domek Lolki! :multi: no i może ją jeszcze nawet zobaczę zanim nam pomacha ogonkiem na wieczne adieu!
×
×
  • Create New...