przysięgam! tylko na 3 minuty do drugiego pokoju! :crazyeye:
[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13319.jpg[/IMG]
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13320.jpg[/IMG]
to była moja poduszka...
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13321.jpg[/IMG]
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13324.jpg[/IMG]
no i nasz winowajca...
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13326.jpg[/IMG]
[LEFT]dodam, że Gacek był strasznie z siebie dumny
no i wszędzie - na karku i na pyszczku miał tę gąbkę...
a ja nie mogłam powstrzymać się od śmiechu :D
tym bardziej, że jak weszłam do pokoju, to gacek był w tak zwanym trakcie ;)
poduszka latała nad nim, a z niej radośnie wypadały drobne kawałki gąbki...
koszt poduszki - a cholera wie
wrażenie - niesamowite
dziecięca radość Gacka - bezcenna ;)
[/LEFT]
[/CENTER]