Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. napisałam na transportowym!
  2. ej no dokładnie :eviltong: i jak tu ma być dobrze :shake:;)
  3. no wiesz :eviltong: eh ja się z tego nieszczęścia też cieszyłam :D moja mama mniej :razz:
  4. od razu sie nie zakochali? dziwne... ale jak są tacy niezdecydowani to może lepiej... mała - hop!
  5. :-( biedny Bąbelek...
  6. dziwi mnie to - młody i piękny pies! eeeh :shake: orpha, i bardzo dobrze, że za mną łazisz ;)
  7. taaa :cool1: :evil_lol: a tu proszę, tydzień i... :cool3:
  8. :angryy: zazdroszczę :eviltong: czyli jednak stało się - Weronia wzięła Czarunia do łóżka :multi:
  9. aaa, kolejne małe słodkie starsze cudeńko! :loveu:
  10. :D ahaha [url]http://img54.imageshack.us/img54/1783/wojtus13aniock3.jpg[/url] ojezusie jaki on uroczy...
  11. oooorpha :cool3: witamy u Ralfa! ;)
  12. :eviltong: damn
  13. szczerze mówiąc ja tez byłam pod wrażeniem jej uroku na żywo... można szybko się zakochać... faktycznie może na fotkach tego nie widać :PROXY5: może nagraj filmik z jej udziałem? :)
  14. :( gdzie domek..?
  15. nooo :multi: a Ralf (podpis) też haskowaty i nic :(
  16. no w końcu JoSi wyjawiła tajemnicę :D:D:D:D :multi::multi::multi: szykować staruszkę do drogi no i... szukamy kogoś, kto z Przemyśla jedzie do Krakowa :)
  17. :) damy radę znaleźć domek przed zimą... prawda, Barbi?
  18. :D nie jesteś! piękny pies ten Merlin! :D
  19. nie mogę :placz: Czarek na wolności...! trzecie zdjęcie cudo :D
  20. :-( ojej biedaczek... Atosku, wracaj szybko do zdrówka...
  21. Charly napisała tylko to, co pomyślała po relacji Raduni nic nie insynuowała :eviltong: niezrozumienie zaszło i tyle :) wszyscy mieli dobre intencje
  22. przysięgam! tylko na 3 minuty do drugiego pokoju! :crazyeye: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13319.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13320.jpg[/IMG] to była moja poduszka... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13321.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13324.jpg[/IMG] no i nasz winowajca... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC13326.jpg[/IMG] [LEFT]dodam, że Gacek był strasznie z siebie dumny no i wszędzie - na karku i na pyszczku miał tę gąbkę... a ja nie mogłam powstrzymać się od śmiechu :D tym bardziej, że jak weszłam do pokoju, to gacek był w tak zwanym trakcie ;) poduszka latała nad nim, a z niej radośnie wypadały drobne kawałki gąbki... koszt poduszki - a cholera wie wrażenie - niesamowite dziecięca radość Gacka - bezcenna ;) [/LEFT] [/CENTER]
  23. o matko! nic nie słyszałam o zaginięciu Atoska :crazyeye: aaaaa:placz: przez to, że tytułu Belula zmienić nie mogła o matko matko jak dobrze, że się znalazł wariat... :D
  24. no i ja mam nadzieje, że już wkrótce Zębatek pojedzie do izzie :D
×
×
  • Create New...