[quote name='JoSi']Czy już wszystko dograne? Napiszcie cokolwiek.
Dobijają mnie te pieski, którym nie mogę pomagać, staruszki skazane na zapomnienie.
Dobrze, ze Barbi jest suczką, piesek u mnie nie ma szans przez Fafika.[/quote]
napiszcie! co z Barbi? jedzie?