Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. :) Falbisiu, szukamy domku!
  2. boże, Oskarek szczęśliwy... :placz::placz: :D
  3. ojej oni są tacy sami faktycznie :loveu:
  4. czy już wiemy co to było...? :( dlaczego tak się stało... Jerruś... [*]
  5. hehe Lump jaki dobry wujek ;) tylko udaje takiego stanowczego :loveu:
  6. dobre wieści od Lolci :D haha mnie urzekło to, że ona śpi miedzy psami :loveu:
  7. Neczuś... :calus: szkoda, szkoda... a już prawie jechał do domu... :shake: taki był wierny swemu panu... eh...
  8. tak się cieszę :D dziewczyny - akcja była tak super szyba! dzięki :D wszystkim dziękuję! :):):) [CENTER]:cunao: [/CENTER] Barbi, odpoczywaj, a my będziemy cierpliwie czekać na relacje i fotki :loveu: nie mogę, ale szczęściara że ma DT aaaa am gonna cry :placz:
  9. juz wrzucam szpilkowy banerek na pierwszą! dziękujemy :D
  10. elmira ma piękny awatarek :D spojrzałam najpierw i pomyślałam - czemu ktoś ma Chapa w awatarze? ;) a potem - [B]elmira!!!!![/B] :splat: hehe Śnieżko, skaczemy po domek zobaczysz ;) wkrótce się znajdzie...
  11. ale jak jej będzie dobrze u Ciebie... :) dziewczyny z Orzeszków, napiszecie coś więcej jak będziecie?
  12. [quote name='JoSi']Czy już wszystko dograne? Napiszcie cokolwiek. Dobijają mnie te pieski, którym nie mogę pomagać, staruszki skazane na zapomnienie. Dobrze, ze Barbi jest suczką, piesek u mnie nie ma szans przez Fafika.[/quote] napiszcie! co z Barbi? jedzie?
  13. booosko! :loveu:
  14. faktycznie te kolory normalnieją jak się drukuje... damn ;) zawsze tak robię - szef wybywa to ja za drukarkę :eviltong: siedzę niestety na widoku... ale da się ;)
  15. zrobiłam dwa banerki z nowszych fotek ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112056"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Skrzatek/skrztf0-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112056"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Skrzatek/brygadabe3-1-1-1.png[/IMG][/URL]
  16. czemu nie :) tylko w ten weekend mam szkołę...
  17. mru

    Zosioblog

    yea, mroogle it! ;)
×
×
  • Create New...