-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
no :diabloti: ba! jednak namawiać nie było trzeba (jeszcze gorące foty!) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14439.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14441.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14435.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14413.jpg[/IMG] zwycięstwo... :eviltong: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14422.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
a jak :cool1: jestem :loveu: a Dym na razie nie chce... :razz::diabloti: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14407.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14363.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14361.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14360.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14358.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14357.jpg[/IMG] hihihi - w zdrowym ciele... :loveu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14337.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:diabloti: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14380.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14378.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14371.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14370.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14366.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14365.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
hihihi Gacek dzika bestia... :cool3: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14393.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14392.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14391.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14390.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14388.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14387.jpg[/IMG] [/CENTER] -
gacusiowy barf :):):) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14337.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14357.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14361.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14365.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14378.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14390.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14391.jpg[/IMG] :cool3: [/CENTER]
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Wy mi się tu nie tulkajcie, tylko domku dla Diego szukajcie :eviltong:[/quote] hiehiehie :eviltong: no! napisałam do [B]lady swallow[/B] z prośbą o plakat -
Abi 15 letnia sunia porzucona w lesie!! ;( MA DOM! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
przeczytałam tytuł wątku 3 razy zanim pomyślałam - cooooo? :crazyeye: heh... świetnie! :multi::multi::multi: -
z nowych kont, ale pewnie by kupowali :eviltong: skąd wiem? z życia! nie, nie mam kochającej mnie przyjaciółki i nigdy nie będę hahaha (hmmm ale to chyba nie tylko dla kobiet są majtki :evil_lol: dobra, już koniec! :X) kto tego malucha weźmie noooooooooooo bo jak nikt to ja go wezmę i Dymek go zje! :diabloti:
-
Warszawa: Niewidomy Potek i jego rodzinka szukają 2-3 pokojowego mieszkania
mru replied to Charly's topic in Już w nowym domu
ja też wzięłam psa, który okazał się być chory na padaczkę umarł po 4 miesiącach u mnie, tez go leczyliśmy czym się dało za grubą kasę i byłam wściekła, więc rozumiem Twój żal byłam zła i też nakrzyczałam na ludzi byłam w tym miejscu, skąd go brałam - osobiście rozmawiałam z paroma osobami, widziałam psiaka i nic mi nikt nie wspomniał no i z latami też oczywiście była "nieścisłość" on ważył ponad 20 kg i tez go nosić musiałam, nie było wyjścia więc byłam strasznie zła - nie ze względu na siebie, ale na niego w moim przypadku jednak wiele by to nie zmieniło... teraz, po paru miesiącach na dogo wiem, jak to jest i rozumiem więcej z jednaj strony tak - powinno się badać psy i informować dokładnie. wiadomo. ale z drugiej - znając sytuację w polskich schronach... :shake: Paluch liczy 2000 psów! to jest masa, to jest niewyobrażalna masa psich nieszczęść to, że Potek tam nie zginął to, że Ty go wzięłaś - to ogromne dobro oczywiście to nie jest fair. nie uważam tak. przecież ktoś mógłby oddać Potka z awanturą. wyrzucić go... itd. różnie bywa ale tak jest... nie można się spodziewać cudów :shake: można tylko pomagać - właśnie adoptować i zaciskać zęby -
mój Gacek (też terier niemiecki) też tak miał :) wył jakby mu co robili... ignorowanie przed wyjściem po przyjściu ew., ale ja nie stosowałam i jest kochany i grzeczny i rozumie teraz :p bardzo szybko się nauczył kong też dobra sprawa (kula) ale chyba mój Gacek by go olał i dalej płakał (takie mam wrażenie) ale generalnie uwielbia :eviltong:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
może faktycznie plakat zrobić chociaż nie sądze, że się zgubił (ale sądzić to ja sobie mogę;)) ktoś może zrobić plakat? zdjęcia nie są super, ale psa widać :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a szczególnie tacy spoza dogo... większa szansa na DS od razu :roll: bo tu to każdy ma swoja gromadkę i sto bid, którym nie może pomóc :shake: