Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. aaaaaaa to niedaleko mnie!!!!!!!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: taaak? jezu, siemonka, daj się zapoznaaaać!!! :loveu::loveu::loveu:
  2. dokładnie ci :shake: a tu - proszę... Dymek ba helloł-in!
  3. mru

    BARF in (e)motion

    no :diabloti: ba! jednak namawiać nie było trzeba (jeszcze gorące foty!) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14439.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14441.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14435.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14413.jpg[/IMG] zwycięstwo... :eviltong: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14422.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. mru

    BARF in (e)motion

    a jak :cool1: jestem :loveu: a Dym na razie nie chce... :razz::diabloti: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14407.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14363.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14361.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14360.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14358.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14357.jpg[/IMG] hihihi - w zdrowym ciele... :loveu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14337.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. :diabloti: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14380.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14378.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14371.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14370.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14366.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14365.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. hihihi Gacek dzika bestia... :cool3: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14393.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14392.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14391.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14390.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14388.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14387.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. mru

    BARF in (e)motion

    gacusiowy barf :):):) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14337.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14357.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14361.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14365.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14378.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14390.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/barf/SDC14391.jpg[/IMG] :cool3: [/CENTER]
  9. [quote name='Ra_dunia']Wy mi się tu nie tulkajcie, tylko domku dla Diego szukajcie :eviltong:[/quote] hiehiehie :eviltong: no! napisałam do [B]lady swallow[/B] z prośbą o plakat
  10. przeczytałam tytuł wątku 3 razy zanim pomyślałam - cooooo? :crazyeye: heh... świetnie! :multi::multi::multi:
  11. taa :( Gacek to by sie na pewno cieszył... ale co z tego :razz: czekamy na Erazma... :roll:
  12. z nowych kont, ale pewnie by kupowali :eviltong: skąd wiem? z życia! nie, nie mam kochającej mnie przyjaciółki i nigdy nie będę hahaha (hmmm ale to chyba nie tylko dla kobiet są majtki :evil_lol: dobra, już koniec! :X) kto tego malucha weźmie noooooooooooo bo jak nikt to ja go wezmę i Dymek go zje! :diabloti:
  13. ja też wzięłam psa, który okazał się być chory na padaczkę umarł po 4 miesiącach u mnie, tez go leczyliśmy czym się dało za grubą kasę i byłam wściekła, więc rozumiem Twój żal byłam zła i też nakrzyczałam na ludzi byłam w tym miejscu, skąd go brałam - osobiście rozmawiałam z paroma osobami, widziałam psiaka i nic mi nikt nie wspomniał no i z latami też oczywiście była "nieścisłość" on ważył ponad 20 kg i tez go nosić musiałam, nie było wyjścia więc byłam strasznie zła - nie ze względu na siebie, ale na niego w moim przypadku jednak wiele by to nie zmieniło... teraz, po paru miesiącach na dogo wiem, jak to jest i rozumiem więcej z jednaj strony tak - powinno się badać psy i informować dokładnie. wiadomo. ale z drugiej - znając sytuację w polskich schronach... :shake: Paluch liczy 2000 psów! to jest masa, to jest niewyobrażalna masa psich nieszczęść to, że Potek tam nie zginął to, że Ty go wzięłaś - to ogromne dobro oczywiście to nie jest fair. nie uważam tak. przecież ktoś mógłby oddać Potka z awanturą. wyrzucić go... itd. różnie bywa ale tak jest... nie można się spodziewać cudów :shake: można tylko pomagać - właśnie adoptować i zaciskać zęby
  14. mój Gacek (też terier niemiecki) też tak miał :) wył jakby mu co robili... ignorowanie przed wyjściem po przyjściu ew., ale ja nie stosowałam i jest kochany i grzeczny i rozumie teraz :p bardzo szybko się nauczył kong też dobra sprawa (kula) ale chyba mój Gacek by go olał i dalej płakał (takie mam wrażenie) ale generalnie uwielbia :eviltong:
  15. [quote name='sleepingbyday']majqa, jajka dobrze, że masz, ale nie wystarczą. do jajek przydałoby się mieć...eee... to forum publiczne, tak.... eee, no to paróweczkę :eviltong:. sa takie majtki... no, wiesz... z paróweczką :roll: maleńki, będzie dobrze... prawda? :roll: jej jej ale nerwy :(
  16. ja tam swojego Atoska na trzecie nosiłam :) a ważył 10-12 no i Gacka też będę ponad 12 waży juz na pewno :eviltong: Mojżesza też nosiłam... 25 kg :( ale nie za długo... no i ciężko było. ale co było robić ;)
  17. eh eh eh oby było miejsce! (ah ten mój Dymek... muszę go ułożyć do końca to takie maluchy na pewno będe mogła brać...:roll:)
  18. no właśnie ja też miałam wrażenie, że nie mówiła o sobie samej:roll: bo przecież toto znalazła ... eeeh
  19. może faktycznie plakat zrobić chociaż nie sądze, że się zgubił (ale sądzić to ja sobie mogę;)) ktoś może zrobić plakat? zdjęcia nie są super, ale psa widać :)
  20. a szczególnie tacy spoza dogo... większa szansa na DS od razu :roll: bo tu to każdy ma swoja gromadkę i sto bid, którym nie może pomóc :shake:
×
×
  • Create New...