-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
albo: a co ta JoSi tak tam czyta? lepiej by wyjęła ten karton papierosów co Anna przywiozła... -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
też prawda fajne są te z serii "pierwsze bez nóżki" niestety trzeba dobrego światła ja wezmę aparat oczywiście w sobotę to może się uda... tylko słoooońca potrzebuję! hhihi -
[quote name='mariolka'] mru założysz watek Maksikowi?[/quote] bardzo chętnie! :) [B]edit:[/B] na razie zebrałam o nim to, co mówiłyście na tym wątku ktoś wie więcej? o co prosić? o dt, prawda? powinnam wiedzieć trochę więcej (możecie mi tez powiedzieć w sobotę jak będę w Azylu bo zdaje się, że będę)
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
jestem jak najbardziej za -
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
tyle bid - pies z worka właśnie, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/collie-umiera-deklaracje-stalych-wplat-albo-smierc-124346/"]Duszek[/URL] :shake: na co nie dasz Mysiu to bardzo się przyda [SIZE=1](a kosmetyczka i tak nie pomoże:shake:)[/SIZE] -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
noooo :):):) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no widziałam go w tv właśnie w sobotę :( obok innych starców... aż mi się jeść odechciało i w ogóle. trzęsły się wszystkie... a ta pani jeszcze przekonującym głosem: [I]jeśli ktoś zgubił tego psa... [/I]Dieguś, mam nadzieje, że tam gdzie jesteś jest lepiej...Akita, Burcia i inne - tak samo... :( -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tam też nie widzę :( za to boże... masa staruszków... :placz: [URL="http://www.paluch.org.pl/system_kwarantanna.php"][IMG]http://www.paluch.org.pl/foto/000802774_mini.jpg[/IMG][/URL] ...:angryy: -
[quote name='izzie1983'] Kupujcie kolczyki Hand-Made na bazarkach Mru. Są piękne, jeszcze ładniejsze na żywo niż na zdjęciach :evil_lol: dzięki :oops: hihi i są mniejsze niż na zdjęciach :D tak izzie stwierdziła ;) Zębatek okazał się mniejszy niż mi się wydawało jest boski i wydaje z siebie niesamowite odgłosy :D parę ciastek wciął, ale za bardzo był spacerem zaabsorbowany ;):eviltong:
-
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aaaaaa łojeza :eviltong::eviltong::eviltong: :multi::roll: -
:) [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-zosia-tak-dlugo-w-schronisku-czeka-na-ciebie-122974/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Zosia/d9c3e95a0f531237med-2-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-zosia-tak-dlugo-w-schronisku-czeka-na-ciebie-122974/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Zosia/a56dce71f6f3b8d4med-2-2.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-zosia-tak-dlugo-w-schronisku-czeka-na-ciebie-122974/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Zosia/d9c3e95a0f531237med-1-1-1.png[/IMG][/URL] [LEFT]są banerki! [/LEFT] [/CENTER]
-
to jeszcze raz :)!
-
jego własciciel umarł - Puszek. Już w nowym domku! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Worel ma rację ! oh, Puszku, ale by było gdybyś znalazł domek :D -
[CENTER]aaaa to ci elegancik :D:D:D [/CENTER]
-
no wiesz :eviltong: ale żeś teraz palnęła ;) nie martw się, on głupi nie jest :cool3: swoje "wymacał" i wywąchał... ;) :evil_lol: Czarusia już by nie było :(:(:(