-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Mru powinnas się nazywać Bazarkowa a nie Mru:loveu::multi:[/quote] ojeza :eviltong: bazarowa chyba hahaha -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
bazarek na staruszkę naszą :p [SIZE=4] [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/magnes-na-lodowke-smieszna-psia-zawieszka-bizuteria-na-barbi-do-23-11-a-124984/#post11250558[/url][/B][/SIZE] :) -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
mru replied to anielica's topic in Już w nowym domu
oooh ale numer :D w końcu na swoim i są doty! ah i w ogóle :D czad! -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Gacek jest kochany bardzo się okazał gościnny był u nas jeden wieczór Antoś i patrzcie jak się dogadały chłopaki... [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grzeczny-sliczny-jamnik-antos-czeka-na-dom-124431/index7.html#post11244526[/URL][/B] i tu: [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grzeczny-sliczny-jamnik-antos-czeka-na-dom-124431/index6.html#post11243381[/URL][/B] (link ten sam niby, ale ro dwa różne posty) :roll: cudnie Gacuś dawał mu we wszystkim pierwszeństwo i pozwolił spać ze mną na łóżku a sam zajął fotel bardzo mu się podobało ah a ja wpadłam na... [CENTER][IMG]http://b62.grono.net/51/19/gallery-18860046-500x500.jpg[/IMG] [LEFT]wiecie, że Łacia kiedyś przechadzając się po poręczy balkonu :-o:crazyeye: wypadła przezeń? jezu widziałam to na własne oczy... nie miałam 10 lat pewnie wtedy byłam pewna, że nie przeżyje podbiegłam z siostrą! ale ona wylądowała na 4 łapach... lecąc uderzyła się tylko i uszkodziła sobie miednicę jej... od razu wet, a trzeba było najeździć się wtedy pamiętam jak chodziła krzywo potem ale jak szybko do siebie doszła...! brakuje mi jej chociaż była taka cicha ostatnio [/LEFT] [/CENTER] -
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fasolko, nie dano mi zadecydować :shake: eeeh... -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
cieszę się, że Antek już u danki! :loveu::loveu::loveu: -
noooo właśnie? :razz: ja będę :D już kupiłam smakołyki dla tych proszących księciowych oczek! :evil_lol:
-
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
hihi :) jest! -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
gdzie jesteś, malutki? :) -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aaaaaaa :D ale emocje! :roll: -
Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1
mru replied to Dea's topic in Już w nowym domu
chciałam zapytać o to samo co siekowa ;) hmmm szkoda... damn :( a ten, Myszka też cudna... ojej :( -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] Danusia ma wszystko pod kontrola i jest ok - rozmawiałyśmy telefonicznie.[/quote] super :D mi też pisała żeby się nie martwić ;) hihi bo ma z tymi ludźmi kontakt :) -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
no właśnie! w samym oku cyklonu był busik! brrr :errrr: ostatnio tam chyba byłam po rower na komunię :evil_lol: brr... bo Antoś jest bardzo grzeczny :roll: spokojny i ufny -
na poduszkę tez dobre! :D ciekawe co tam u maluszka :roll: przy okazji zapraszam na bazarek: [SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-hand-made-na-450-gramowego-dudusia-124866/[/URL][/B][/SIZE]
-
to ja podnoszę :):):) i tu też zapraszam na bazarek: [SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-hand-made-na-450-gramowego-dudusia-124866/[/URL][/B][/SIZE]
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
luuudzie! REKLAMA :eviltong: hej zapraszam na bazarek: [SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-hand-made-na-450-gramowego-dudusia-124866/[/URL] [/B][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B]REKLAMA![/B][/SIZE] [/CENTER] -
Skrzywdzony przez człowieka Guzik (dawniej Gonzo) już w swoim własnym domu
mru replied to nikador's topic in Już w nowym domu
a ja dziś poznałam pana Guzika :cool3: boski jest :loveu: siedział mi na kolankach w drodze na i ze stadionu podczas odwożenia [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grzeczny-sliczny-jamnik-antos-czeka-na-dom-124431/index8.html"]Antosia vel Kłoptka (nazywanego u nas w domu - przez parę godzin tylko co prawda - Staszkiem)[/URL][/B] :p -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
no dajcie spokój! szaleństwo! bez Selengi to bym nie dała rady jakbyśmy autobusem przyjechali to bym tak szybko nie odnalazła tego parkingu 12. aaaah Antoś w drodze :) pewnie się czuje bardzo samotny, ale już za parę godzin dojedzie i będzie dobrze... :roll: czekam na wieści dałam mu jak Danka mówiła - kawałek jego "zapachu", krople spakowałam i zapodałam temu panu co z nim gadałam ;) też wodę w butelce, pojemniczek, jedzonko suche i smyczkę ten pan powiedział, że nie będzie chyba czasu na spacerek ale i tak dałam smyczkę. aaaale się teraz martwię! ale Antek spakowany - sama widziałam ;) musi jeszcze tylko chwilę "przecierpieć"... baaaaaaardzo dziękuję Selendze :loveu: i Guzikowi :eviltong: hihi miałam iść spać, ale chyba nie zasnę -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
słuchajcie :) transporterek jest, danka im swój zaniosła! a nas zawiezie na stadion Selenga :loveu: którą o tak nieludzkiej porze ściągam z łóżka :oops: boże ledwo co wstałam Antek pod kołderką spał raz tylko wstawał się napić ;) pixie, też uważam, że to tam zaraz naprzeciw tego dworca PKS autobusowego jest właśnie też coś jak parking dla busów to musi być tam dobra, lece -
już nie gram :eviltong: pokręciliśmy się i stwierdziliśmy, że nam sie nie chce hahaha :evil_lol: życie nxt time better aaaaah Czarku, nie mogę to Ty? już pytała Charlyego czy to ten sam psiak... :roll: aż nie wiem płakać mi się chce :( przecież to nasz Czarek "Ratujmy Czarka" nasz ślepek :placz: ten a jednak inny...