Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='Charly']Mru powinnas się nazywać Bazarkowa a nie Mru:loveu::multi:[/quote] ojeza :eviltong: bazarowa chyba hahaha
  2. bazarek na staruszkę naszą :p [SIZE=4] [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/magnes-na-lodowke-smieszna-psia-zawieszka-bizuteria-na-barbi-do-23-11-a-124984/#post11250558[/url][/B][/SIZE] :)
  3. oooh ale numer :D w końcu na swoim i są doty! ah i w ogóle :D czad!
  4. aaah ależ niezła ekipa nawiedziła Stasia :razz: no no no taka, że ho ho! albo lepsza! :D cudak z niego :D tak się cieszę, że mu dobrze! kolejny raz pokazaliśmy, że uśpienie to nie wyjście że DA SIĘ znaleźć dom jak SIĘ CHCE!
  5. Gacek jest kochany bardzo się okazał gościnny był u nas jeden wieczór Antoś i patrzcie jak się dogadały chłopaki... [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grzeczny-sliczny-jamnik-antos-czeka-na-dom-124431/index7.html#post11244526[/URL][/B] i tu: [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/grzeczny-sliczny-jamnik-antos-czeka-na-dom-124431/index6.html#post11243381[/URL][/B] (link ten sam niby, ale ro dwa różne posty) :roll: cudnie Gacuś dawał mu we wszystkim pierwszeństwo i pozwolił spać ze mną na łóżku a sam zajął fotel bardzo mu się podobało ah a ja wpadłam na... [CENTER][IMG]http://b62.grono.net/51/19/gallery-18860046-500x500.jpg[/IMG] [LEFT]wiecie, że Łacia kiedyś przechadzając się po poręczy balkonu :-o:crazyeye: wypadła przezeń? jezu widziałam to na własne oczy... nie miałam 10 lat pewnie wtedy byłam pewna, że nie przeżyje podbiegłam z siostrą! ale ona wylądowała na 4 łapach... lecąc uderzyła się tylko i uszkodziła sobie miednicę jej... od razu wet, a trzeba było najeździć się wtedy pamiętam jak chodziła krzywo potem ale jak szybko do siebie doszła...! brakuje mi jej chociaż była taka cicha ostatnio [/LEFT] [/CENTER]
  6. Fasolko, nie dano mi zadecydować :shake: eeeh...
  7. ojej byłam :( Primo jaki biedak :placz: jezaaa
  8. cieszę się, że Antek już u danki! :loveu::loveu::loveu:
  9. noooo właśnie? :razz: ja będę :D już kupiłam smakołyki dla tych proszących księciowych oczek! :evil_lol:
  10. ja też ciągle moim gotuję ;) hihi lubią barfa, ale nie takiego 100% ale są bardzo wszechstronni - mój Atos taki nie był :D
  11. aaaaaaa :D ale emocje! :roll:
  12. chciałam zapytać o to samo co siekowa ;) hmmm szkoda... damn :( a ten, Myszka też cudna... ojej :(
  13. [quote name='Isadora7'] Danusia ma wszystko pod kontrola i jest ok - rozmawiałyśmy telefonicznie.[/quote] super :D mi też pisała żeby się nie martwić ;) hihi bo ma z tymi ludźmi kontakt :)
  14. no właśnie! w samym oku cyklonu był busik! brrr :errrr: ostatnio tam chyba byłam po rower na komunię :evil_lol: brr... bo Antoś jest bardzo grzeczny :roll: spokojny i ufny
  15. na poduszkę tez dobre! :D ciekawe co tam u maluszka :roll: przy okazji zapraszam na bazarek: [SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-hand-made-na-450-gramowego-dudusia-124866/[/URL][/B][/SIZE]
  16. to ja podnoszę :):):) i tu też zapraszam na bazarek: [SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-hand-made-na-450-gramowego-dudusia-124866/[/URL][/B][/SIZE]
  17. luuudzie! REKLAMA :eviltong: hej zapraszam na bazarek: [SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-hand-made-na-450-gramowego-dudusia-124866/[/URL] [/B][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B]REKLAMA![/B][/SIZE] [/CENTER]
  18. [quote name='Erazm']Trzeba pomyślec o bardziej tabloidowej historii dla Leopolda hihihi ;) hej zapraszam na bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-hand-made-na-450-gramowego-dudusia-124866/
  19. a ja dziś poznałam pana Guzika :cool3: boski jest :loveu: siedział mi na kolankach w drodze na i ze stadionu podczas odwożenia [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/grzeczny-sliczny-jamnik-antos-czeka-na-dom-124431/index8.html"]Antosia vel Kłoptka (nazywanego u nas w domu - przez parę godzin tylko co prawda - Staszkiem)[/URL][/B] :p
  20. no dajcie spokój! szaleństwo! bez Selengi to bym nie dała rady jakbyśmy autobusem przyjechali to bym tak szybko nie odnalazła tego parkingu 12. aaaah Antoś w drodze :) pewnie się czuje bardzo samotny, ale już za parę godzin dojedzie i będzie dobrze... :roll: czekam na wieści dałam mu jak Danka mówiła - kawałek jego "zapachu", krople spakowałam i zapodałam temu panu co z nim gadałam ;) też wodę w butelce, pojemniczek, jedzonko suche i smyczkę ten pan powiedział, że nie będzie chyba czasu na spacerek ale i tak dałam smyczkę. aaaale się teraz martwię! ale Antek spakowany - sama widziałam ;) musi jeszcze tylko chwilę "przecierpieć"... baaaaaaardzo dziękuję Selendze :loveu: i Guzikowi :eviltong: hihi miałam iść spać, ale chyba nie zasnę
  21. słuchajcie :) transporterek jest, danka im swój zaniosła! a nas zawiezie na stadion Selenga :loveu: którą o tak nieludzkiej porze ściągam z łóżka :oops: boże ledwo co wstałam Antek pod kołderką spał raz tylko wstawał się napić ;) pixie, też uważam, że to tam zaraz naprzeciw tego dworca PKS autobusowego jest właśnie też coś jak parking dla busów to musi być tam dobra, lece
  22. już nie gram :eviltong: pokręciliśmy się i stwierdziliśmy, że nam sie nie chce hahaha :evil_lol: życie nxt time better aaaaah Czarku, nie mogę to Ty? już pytała Charlyego czy to ten sam psiak... :roll: aż nie wiem płakać mi się chce :( przecież to nasz Czarek "Ratujmy Czarka" nasz ślepek :placz: ten a jednak inny...
×
×
  • Create New...