-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
aaaaaaa :D super! czekamy! -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Zaraz zadzwonię i zapytam :cool3: edit : [B]czy czwartek o 15.00 pasuje ??? bo z weekendami to nie za bardzo u nich :roll: [/B][/quote] hmm pogadam z Pawłem i dam dziś odpowiedź, okej? :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'] Mówiłam już Eni, że dostałam ze dwie godziny temu telefon z Urzędu :diabloti: że w Błoniu jest bezdomna sunia ze szczeniakiem :placz: :flaming:na ulicy Grodziskiej i czy można jakoś pomóc bo szkoda im ją wyłapywać i zawozić do schroniska.[/quote] ..... :-o Ziutka, a [B]jakie godziny wchodzą w grę? [/B]:) popołudniowe też? a w weekendy? ;) muszę umieć to jakoś określić dobroczyńcy naszemu.;) a pani z dudwetu, jak się dowiedziała, że jesteśmy z warszawy zapytała - to co wy tu robicie? :evil_lol: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to ja dziś z Pawłem pogadam :) po pracy ucieszy się ;) więc się udało :) bo pani z dudwetu :eviltong: właśnie mówiła, że może coś pokryje UM... ale nie wierzyliśmy hihi za bardzo ;) generalnie wpisaliśmy w umowie, że czas na kastrację to miesiąc :) więc jest czas żeby podkarmić biedaka :) dzięki Ziuta :):):):) -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoSi']Dzisiaj Barbi weszła na czwarte piętro SAMA dwa razy. Biegała po bezpiecznym terenie bez smyczy, w obu przypadkach przewodnikiem był Fafik. Jeszcze są małe problemy ze smyczą ale tu też Fafik pomaga. Niestety nawet on nie pomaga przy schodzeniu ze schodów. Bardzo się cieszyła takim normalnym spacerem, biega lekko, chodzi normalnie, nie jak w domu - pokracznie trochę. Panele są za śliskie?[/quote] :crazyeye: cooo to tu takie postępy, a ja przegapiłam? łoooo! trzymajcie się... szczególnie jutro. -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
hihi pewnie się gdzieś zakopał i tyle go widzieli :D -
super :) że napisałaś.
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no i książeczkę ma Diego tak btw Diego miał jeszcze na ciele dużo strupków tu i tam ale nic niezagojonego i nic świeżego został wyczesany - ma piękna sierść w dziwnych kolorach ;) i rudą głowę sliczny jest piesek. widać, że młodziutki. z rezydentem? rezydent jest średnio ogarnięty nikt się jego wychowaniem za bardzo nie zajmował... Diego noc przeżył ;) Paweł jedzie dziś do tych ludzi pomóc im z tym rezydentem Barym więc na razie nic konkretnego... samego Barego uspokoić się da ale są jeszcze ci ludzie - wiecie, nie znają się dobrze na tym wszystkim :P chcą pomóc, ale są prości itd... (no sami wiecie) chociaż do znudzenia powtarzam, że szukamy domu :eviltong: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wet widział Diego :) nic oprócz zmęczenia ogólnego i niedowagi nie stwierdził. zaszczepił i dał tabletki na odrobaczenie. -
też mi się wydaje, że ma najlepiej do niej zagadaj zapytaj jak to z wewnętrznymi wygląda i jakie są realne szanse na dostanie się tam.
-
chyba warto się zapisać dziewczyny... :roll: to jakieś 200 km
-
zgłaszam się jako zaprzyjaźniony dogomaniak ;) i obiecuję wchodzić do Korka... niestety sama robię bazarki na umierającego Maksia... więc nie mogę wspomóc Korka :( :shake: straszne. Korek jest piękny i trzeba go ratować... ile psów tak cierpii po schronach dzień w dzień? :( Korek jest przedstawicielem tych, które nie mają możliwości pokazać się światu... :(
-
jeszcze jeden bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/f99/rajstopy-stringi-na-umierajacego-maksia-dt-dla-niego-do-3-12-a-125633/#post11308250
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Diego dziś będzie odrobaczony. wczoraj był... ale potem wszystko zwrócił... odkarmić oczywiście trzeba jemu żebra gołym okiem można liczyć a sterylką nie wiem kto, ale wiem, że Paweł obiecał zawieźć Diego i przywieźć z powrotem... -
skacz biedaku :(
-
maleńki piesek z padaczką BŁAGA O POMOC!;( MA DOM!!! :)
mru replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
proszę wesprzyjcie Maksia, dajmy mu na koniec życia uwierzyć w człowieka... on ma tak mało czasu :( ile to dla nas? kilka weekendów? parę tygodni pracy? czas przed świętami? trochę zimy? a dla niego całe życie on już wiosny nie zobaczy.... -
to smakołyków więcej nie będzie :p
-
dzięki :) będę wdzięczna jak się czegoś dowiesz jeszcze! mój na razie nie jest pewny... niestety :roll: ale jak tylko zgłosi gotowość to dam wszelkie namiary jest on polecony przez osobę, której ufam :) i która bardzo mi pomogła. na razie tylko badam... i nie chcę Wam dawać nadziei (ale spytać musiałam) więc dobrze, że też szukacie :)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
chcemy pomóc ze sterylką (piszę teraz o [B]Diego[/B]) :roll: inaczej raczej jej nie będzie... [B]a musi![/B] (Paweł i tak obiecał ze swojej strony bardzo dużą pomoc im... on się oczywiście nie upomni, ale trzeba mu pomóc... :roll:) -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Antek no Ty szczęściarzu podróżniku! :D powodzenia... -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jej od razu lepiej się czuje człowiek czytając takie rzeczy :):):) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
noo :diabloti: ale Diego nie kojarzyła zmieniłam pierwszy post. może jest czytelniejszy (jeszcze tytuł zmienię) [B]pod każdym psem jest teraz link do jego galerii zdjęć.[/B] :)