Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. a ja tu na zaproszenie jo wpadłam ;) żeby obejrzeć Misię :cool3: faajna!
  2. już wiemy wszystko :)
  3. a gdzie tam :D to najlepsza zabawa na świecie - nawet powarkiwania brak gdzieś mam filmik żeby udowodnić. ;)
  4. [quote name='enia'] Mila była wczoraj u mnie w odwiedzinach:loveu: powiem tylko jedno jest BOSKA:loveu::loveu::loveu: prosze pomóżmy jej, to czysta domowa ,dobrze wychowana sunia:loveu:[/quote] ej jak to w odwiedzinach? :)
  5. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16131.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16137.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16144.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16133.jpg[/IMG] :evil_lol: [/CENTER]
  6. [CENTER]o 6:30 się im zebrało dziś... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16113.jpg[/IMG] mieli szczęście, że i tak do szkoły wstawałam... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16122.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16123.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16127.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16101.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16102.jpg[/IMG] i synchroniczne gryzienie... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16106.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16085.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16086.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16087.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16097.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16100.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. [CENTER]z serii miny Gacka... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16129.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16078.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16079.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. tak niedawno robiłam tę fotkę... Kasia z Dymkiem - bardzo szczęśliwi... :placz::placz::placz:
  11. dziś mocniej o Tobie myślimy, piesku!
  12. no wiecie co... :crazyeye::eviltong: ej Diego lubi być zniewolony ja nie wiem jak on sam funkcjonował :( a jajek nie dostanie dom hahaha :D Ziuta je zabrała i tyle ją widzieli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. już się dowiedziałam, że jest :)
  14. eh no problemo Diego to czarujący pies, taki radosny... bardzo grzeczny. bardzo. dziś miał zdjęcie szwów :) jest już zatem w 100% gotowy do pójścia na swoje...
  15. nie, nie śpij wróć do nas :( Gacek na pewno czuje, że jest inaczej szuka Dymeczka... ale ma Diego i dzięki temu się trzyma chyba beciu, Gacuś się ma dobrze nic mu przecież nie będzie :(
  16. ..........:-( [RIGHT]to jest przecież niemożliwe [/RIGHT]
  17. ojezusie, być nie może! ale super! :crazyeye::multi:
  18. a moja mama zaprosiła pana Czorta do znajomości na naszej klasie :evil_lol:
  19. Dymeczek by teraz spał u siebie... czekając na Kasię.
  20. no kur... :angryy: Milka, nie martw się... coś się znajdzie... :roll:
  21. [CENTER]:p [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16071.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16072.jpg[/IMG] :p Kasiu, poniedziałek 22 grudnia jak najbabrdziej! [/CENTER]
×
×
  • Create New...