-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
a ja tu na zaproszenie jo wpadłam ;) żeby obejrzeć Misię :cool3: faajna!
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
już wiemy wszystko :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a gdzie tam :D to najlepsza zabawa na świecie - nawet powarkiwania brak gdzieś mam filmik żeby udowodnić. ;) -
[quote name='enia'] Mila była wczoraj u mnie w odwiedzinach:loveu: powiem tylko jedno jest BOSKA:loveu::loveu::loveu: prosze pomóżmy jej, to czysta domowa ,dobrze wychowana sunia:loveu:[/quote] ej jak to w odwiedzinach? :)
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16131.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16137.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16144.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16133.jpg[/IMG] :evil_lol: [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER]o 6:30 się im zebrało dziś... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16113.jpg[/IMG] mieli szczęście, że i tak do szkoły wstawałam... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16122.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16123.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16127.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16101.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16102.jpg[/IMG] i synchroniczne gryzienie... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16106.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16085.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16086.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16087.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16097.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16100.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[CENTER]z serii miny Gacka... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16129.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16078.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zDiego/SDC16079.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Cary w potrzebie- JUŻ W NOWYM, STAŁYM SUPER DOMU U GOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mru replied to kwapa's topic in Już w nowym domu
dziś mocniej o Tobie myślimy, piesku! -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
AniaB jest niesamowita... -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no wiecie co... :crazyeye::eviltong: ej Diego lubi być zniewolony ja nie wiem jak on sam funkcjonował :( a jajek nie dostanie dom hahaha :D Ziuta je zabrała i tyle ją widzieli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
już się dowiedziałam, że jest :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
eh no problemo Diego to czarujący pies, taki radosny... bardzo grzeczny. bardzo. dziś miał zdjęcie szwów :) jest już zatem w 100% gotowy do pójścia na swoje... -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
..........:-( [RIGHT]to jest przecież niemożliwe [/RIGHT] -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
mru replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ojezusie, być nie może! ale super! :crazyeye::multi: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dzieki, halciu :( -
no kur... :angryy: Milka, nie martw się... coś się znajdzie... :roll:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER]:p [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16071.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/DonDiego/SDC16072.jpg[/IMG] :p Kasiu, poniedziałek 22 grudnia jak najbabrdziej! [/CENTER]