Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [CENTER][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2791/boruta2mx0.jpg[/IMG] czad :-o:loveu: [/CENTER]
  2. ojeza gdzie takie coś dają? łał, u nas na wsi nie ma takich miejsc! nic nie ma dla ludzi z psami :P e wybiegi dla dzieciaków...
  3. ojej ! nie dość, że dt jest to do tego u Selengi :D booooosko! :loveu: ciekawe co Guziczek powie na to ;)
  4. dzień dobry, maleństwo. czy tam jest lepiej? nie sądzę :shake: nie masz tak Kasi, więc jak może być lepiej...? Dymeczku, myszko - wróć do nas...
  5. słuchajcie, ja się dołożę z szorstkiej kasy. mam na niego coś jeszcze i na razie wydatków żadnych w sumie... (oprócz tam weta niedługo) zapytam tylko Doroty czy się zgodzi :)
  6. aaaa :) rozumiem a gdzie Ty mieszkasz? :) jak mnie rodzice wkurzą to do Ciebie daję za 5 zł :D
  7. ojej!? serio? a malagos Ty nie masz chętnych na pewno innych?:roll: ooh, ja zrobię bazarki... enia, cudownie...
  8. sytuacja beznadziejna, bo kasy nie ma... :shake: żadnych deklaracji też nie ma... więc malagos bierz bardziej potrzebującego i zdecydowanego :)
  9. on w ogóle chyba Diego podziwia ;) chodzi za nim, łapie go zębami za uszy itd. haha :evil_lol:
  10. dziękuje Wam :) kochane jesteście :placz::placz::placz: carusiu, trzymaj się kochany... ciesz się każdą chwilą. każdą...
  11. dzięki szeroko pojętym [B]nam wszystkim[/B] ;)
  12. a taaak :) [url=http://www.wrzuta.pl/audio/yWXqPNfi9e/cezary_pazura_-_przystojny_jestem]Wrzuta.pl - Cezary Pazura - "Przystojny Jestem"[/url] hehe... A Dymeczek był takim uroczym panem tańczącym charlestona... :placz:
  13. [quote name='Charly']Walki psów droga Mru zgloszę gdzie trzeba, choc bardzo Cie lubie, ale jesli chodzi o psy i pieniądze to przyjazn się konczy, business is business..[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/82/explain2uk5.gif[/IMG][/URL] [/quote] :no-no-no: :-o :lying: :mdleje: szybko, edycja postów...! :oops: no Diego chyba nabrał boków :D no i on ma takie mądre spojrzenie... jezu, ile on już u mnie jest... a miał być... dzień :roll:
  14. mogę Was tylko zapewnić, że Dymeczek był u nas szczęśliwy... przede wszystkim dzięki Kasi. Ona była całym jego światem a on dla niej wszystkim mimo, że był terierem tybetańskim, a ona go strzygła (a ich się chyba nie strzyże) mimo, że musiał w domu znosić Gacka, którego przecież tak trudno było mu polubić on był tu szczęśliwy, ja Wam to mówię on jak przyjechał to od razu widać było, że to jego miejsce a Kasia to jego miłość i każde miejsce byłoby jego z nią bo on był psim królem
  15. nic nie dostałam od niego :( hmm... ciekawe czemu... ale cieszę się, że mój mail doszedł :)
  16. :cool3: podobno trochę się Skrzekusiowi przytyło :evil_lol:
  17. wiecie no dt u malagos to super dt ;) kasa oczywiście to kasa - mała, ale trzeba mieć tylko... sytuacja Milki jest zła :( co jak ją ktoś wyczai w tej piwnicy? no nie wiem... :roll: ja jak się uporam z bazarkami w końcu... (:roll:) i po zakańczam je to wystawić mogę je na Milkę... tzn. te rzeczy, co nie zeszły.
  18. Cyganku, czy ktoś Cie pokocha? :-(
  19. aaaaa, łysy Yogi :eviltong: biedak haha... że też zero zainteresowania nim :shake:
  20. tak, spacerek Ci się przyda grubasku :cool3::evil_lol:
  21. jedyne, za co możesz go przepraszać to to, że nam go dałaś ...
  22. DIF ma rację :( tylko DT... tylko gdzie... skąd brać te tymczasy?
×
×
  • Create New...