-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Piękny "azjata" Grand MA WSPANIAŁY DOM!!!-OLSZTYN
mru replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[CENTER][LEFT]:D :multi::multi::multi: [CENTER][IMG]http://www.forum.**********/psy/11177495cb0e29339b.jpg[/IMG][/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
w pierwszej chwili pomyślałam, że gdzie tam ona ale... to chyba ona :(:(:(:(:( jezusie to straszne teraz dopiero widzę, że ona jest ślepa i jaka to była dla niej krzywda jak bardzo ją to musiało boleć aż mnie zabolało teraz :( jejku to chyba ona a nawet jeśli nie ona to ten pies jest jak ona - tylko jak ona kiedy jeszcze widziała i to bardzo smutne :( :shake: jejku Lolciu kochana umaszczenie się zgadza - tzn. rozkład szczególnie jak się patrzy na te fotki ze schronu z pierwszej strony jedyne co... to oczy :( i pyszczek Lola ma dłuższy, ale... to może być złudzenie optyczne spowodowane tymi oczkami :( jejku... :( -
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
mru replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
aaaaaaaaaaaaaaaa :multi::multi::multi: o matko!!! -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
oooh :):):) -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
wiem, że pisałyście... czytałam :( eeeeh :shake::shake::shake: -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
koniecznie trzeba tylko nie ma komu :) -
ej poznałam czarnuszka :razz::evil_lol: w sobotę uroczy dzieciak ;) (eee to brzmi jak oksymoron...) jest super, bardzo zywy i taki mały cwaniak w ogóle :diabloti::cool1:
-
napiszę :) maila może tez napiszę... :roll:
-
podeszła? ;) to trochę kilometrów ode mnie ;) mogę smsa mu wysłać, ale wątpię, żeby odpisał...
-
a ja nigdy nie zapomnę orphy stojącej na środku bulwaru i wołającej za tym maluchem - Reeeeeeeekiiiiiiiiiiiiiiińczyyyyyyyyyyyyyk! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
enia, rozmawiałaś z nią na ulicy! ale... z telefonu Patryka... :razz: (czy czyj to tam był telefon - nie nasz... :shake:)
-
teoretycznie wiadomo... ale tamtego dnia jej tam nie było :razz: więc może być tak, że nie wiadomo wcale
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']i ten rozdzierający krzyk pod koniec: "skrzeeek!" :evil_lol:[/quote] a Skrzek tup tup tup :loveu: w płaszczu -
Charly wyjechała chwilowo. jak wróci to zmieni.
-
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
oj ma :D całą swoją historię ma! Diego wypatrzyła moja mama pod Błoniem pod magazynami wspomniała mi o nim, a ja poprosiłam o fotki i przedstawiłam do dziewczynom z tamtych okolic :) obserwowaliśmy go jakiś czas, on znikał, pojawiał się chudł... spał w śniegu w końcu do akcji wszedł Akita/Ahmed ;) czyli inny pies z Błonia - koczujący na rynku a mianowicie Ahmed zniknął! i odnalazł się 30 km dalej pod bramą zupełnie przypadkowego Pawła ;) (i jest tam u niego na tymczasie do dziś) Paweł napisał ogłoszenie na stronę akit w potrzebie gdzie działa Kacedy Kacedy wyczaiła nasz wątek błoński i nas o tym powiadomiła Paweł został zasypany telefonami i mailami od dogomaniaków :P jedni ludzie chcieli wziąć Akitę ale do ogrodu więc nie... zabraliśmy tam Diego ludzie okazali się być... :razz::razz::razz: na drugi dzień kazali go zabrać a ja po niego przyjechaliśmy to... psa nie było odnaleźliśmy go następnego dnia no i nie było gdzie go wcisnąć, więc... :roll::roll::roll: o tu jest jego wątek: [CENTER][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szukajacy-domu-diego-inne-bidy-z-blonia-123531/[/url][/B] [/CENTER] -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
mru replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania_sami'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/42/6ada4b41ec2051damed.jpg[/IMG][/URL] Ta panna poszla dzis do adopcji. [/quote] wiem dokąd to to poszło :cool1: chociaż osobiście właściciela nie znam :) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
nie :shake: tak sie tylko rozpanoszył trochę :eviltong: -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
jej pixie, dziękujemy :oops::oops::oops: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][I][SIZE=3]I am a rolling wave without the motion A glass of water longing for the ocean I am an asphalt flower breaking free but you keep stopping me Release me Release me [/SIZE][/I] :roll::roll::roll: [URL="http://s249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DiegoGacekSkrzek/?action=view¤t=MOV01245.flv"]MOV01245.flv - Video - Photobucket - Video and Image Hosting[/URL] [/CENTER] -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[CENTER]chodź, Skrzeku! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DiegoGacekSkrzek/DSC01240.jpg[/IMG] tulenie Skrzeka [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DiegoGacekSkrzek/DSC01241.jpg[/IMG] mru i chłopaki [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DiegoGacekSkrzek/DSC01235.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
macie swojego "leniwego" Skrzeka :eviltong: [CENTER][url=http://s249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DiegoGacekSkrzek/?action=view¤t=MOV01246.flv]MOV01246.flv - Video - Photobucket - Video and Image Hosting[/url] (eee nie umiem obrócić...) [/CENTER]