Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Czorcisko i tak najlepsze w tym filmiku ;) ja myślę, że on ma ludzkości do przekazania jakąś ważną wiadomość... tylko my go nie rozumiemy... i on nam sie stara to powiedzieć a my się tylko cieszymy, przedrzeźniamy go :diabloti: a on stoi i sobie myśli - no kur... weźcie przestańcie się wygłupiać i mnie posłuchajcie przez chwilę...!
  2. prześliczny Piotruś dopisuję się do listy fanów!
  3. Korcia jest bardzo efektowna - no piękna jest... i faktycznie nie widać po niej, że ma aż tyle lat niestety ma :(
  4. melduję się na wątku i uruchamiam myślenie jeśli chodzi o kasę to jakieś 100 zł moge przelać z Szorstka mi zostało
  5. on na pewno nie przysiada na śniegu, no co Wy! ;)
  6. dziś wpłacę 50 zł. po południu. dostałam od cioci na psiaki więc wpłacam ma Mysiastego
  7. kto da domek Zosi? :shake:
  8. eh Barbi, kiedy to się skończy :(
  9. [quote name='JoSi'] Łatwo się mówi "nie martw się", trudno na to patrzeć i nie wiem, czy można przyzwyczaić tak do końca. [/quote] nie wiem czy można, miałam takiego psa i nie było dla mnie problemem to, że ku mojej radości nie skakał jak głupi :eviltong: było mi jedynie przykro patrzeć, jaki jest już słaby i że w moim domu zamiast odżyć - jego organizm stracił całą determinację, przestał walczyć i Mojżesz sobie "dał też spokój" nie musiał przezywać, mógł umierać odezwała się choroba... wszystko puściło. do tego przyzwyczaić się nie da :( tylko tu chodzi o psa, a nie o nas. że jemu jest dobrze
  10. [CENTER]dokładnie... [IMG]http://images50.fotosik.pl/45/2360850202d9aee6.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. no to wam obu ukłony :) Czort to pies z charakterem niewątpliwie misiek pełen radości (scena z ostatniego zlotu dogo: cała nasza grupa stoi, rozmawiamy psy sie ganiaą czy co tam innego grupowo robią ;) a Czort dupą do nas wszystkich siedzi i szczeka gdzieś w pustą przestrzeń :D mistrz! :evil_lol:) niech go wreszcie ktoś ujrzy :(
  12. Diego nie... ;) mru... (to tajemnica :cool3:) ale rodzice mru są jak najbardziej za rozglądaniem się za domkiem :eviltong: mimo, że za Diego przepadają :)
  13. oh no! jak zlodowacenie minie to dajemy do Was :)
  14. no ja nie wiem jak nie kochać właśnie... ;) :eviltong: a Skrzek to odżywa zdecydowanie :)
  15. a wiecie jak orpha go odpicowała? na żywo widać dopiero! on wygląda teraz o niebo lepiej :loveu:
  16. no u Gacka pusto... to ja daję śpiącego :) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16565.jpg[/IMG] i bestię... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16576.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [CENTER]tak, mru - kocham cie! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16583.jpg[/IMG] szaleniec [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16600.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16584.jpg[/IMG] dziwne figury :p [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16590.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. [CENTER]skrzywdzony :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16566.jpg[/IMG] [LEFT]:loveu::loveu::loveu: [/LEFT] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16567.jpg[/IMG] [RIGHT]:loveu::loveu::loveu: [/RIGHT] :cool3: my name is de la Vega, Diego de la Vega... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16579.jpg[/IMG] no cooo? [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16580.jpg[/IMG] miłoooości! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16581.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. dziękujemy! pokochaliśmy :) o to -> http://www.dogomania.pl/forum/f28/wez-mnie-do-domku-w-tobie-moja-nadzieja-lodz-pomoc-w-robieniu-ogloszen-112056/index54.html#post11585577
  20. [CENTER]oddawaj [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16604.jpg[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti: am evil :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16605.jpg[/IMG] no zabrałem babie [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16610.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...