-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Czorcisko i tak najlepsze w tym filmiku ;) ja myślę, że on ma ludzkości do przekazania jakąś ważną wiadomość... tylko my go nie rozumiemy... i on nam sie stara to powiedzieć a my się tylko cieszymy, przedrzeźniamy go :diabloti: a on stoi i sobie myśli - no kur... weźcie przestańcie się wygłupiać i mnie posłuchajcie przez chwilę...!
-
prześliczny Piotruś dopisuję się do listy fanów!
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ej no, rozglądamy się :eviltong: -
on na pewno nie przysiada na śniegu, no co Wy! ;)
-
dziś wpłacę 50 zł. po południu. dostałam od cioci na psiaki więc wpłacam ma Mysiastego
-
kto da domek Zosi? :shake:
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
eh Barbi, kiedy to się skończy :( -
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
no, jak Antek? :) -
JUGOL - od zawsze w schronsiku a ma już 10 lat ... ma dom u kochanej AniB
mru replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoSi'] Łatwo się mówi "nie martw się", trudno na to patrzeć i nie wiem, czy można przyzwyczaić tak do końca. [/quote] nie wiem czy można, miałam takiego psa i nie było dla mnie problemem to, że ku mojej radości nie skakał jak głupi :eviltong: było mi jedynie przykro patrzeć, jaki jest już słaby i że w moim domu zamiast odżyć - jego organizm stracił całą determinację, przestał walczyć i Mojżesz sobie "dał też spokój" nie musiał przezywać, mógł umierać odezwała się choroba... wszystko puściło. do tego przyzwyczaić się nie da :( tylko tu chodzi o psa, a nie o nas. że jemu jest dobrze -
no to wam obu ukłony :) Czort to pies z charakterem niewątpliwie misiek pełen radości (scena z ostatniego zlotu dogo: cała nasza grupa stoi, rozmawiamy psy sie ganiaą czy co tam innego grupowo robią ;) a Czort dupą do nas wszystkich siedzi i szczeka gdzieś w pustą przestrzeń :D mistrz! :evil_lol:) niech go wreszcie ktoś ujrzy :(
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Diego nie... ;) mru... (to tajemnica :cool3:) ale rodzice mru są jak najbardziej za rozglądaniem się za domkiem :eviltong: mimo, że za Diego przepadają :) -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
oh no! jak zlodowacenie minie to dajemy do Was :) -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
no ja nie wiem jak nie kochać właśnie... ;) :eviltong: a Skrzek to odżywa zdecydowanie :) -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no u Gacka pusto... to ja daję śpiącego :) [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16565.jpg[/IMG] i bestię... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16576.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER]tak, mru - kocham cie! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16583.jpg[/IMG] szaleniec [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16600.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16584.jpg[/IMG] dziwne figury :p [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16590.jpg[/IMG] [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER]skrzywdzony :evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16566.jpg[/IMG] [LEFT]:loveu::loveu::loveu: [/LEFT] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16567.jpg[/IMG] [RIGHT]:loveu::loveu::loveu: [/RIGHT] :cool3: my name is de la Vega, Diego de la Vega... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16579.jpg[/IMG] no cooo? [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16580.jpg[/IMG] miłoooości! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16581.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[CENTER]oddawaj [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16604.jpg[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti: am evil :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16605.jpg[/IMG] no zabrałem babie [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Skrzek/SDC16610.jpg[/IMG] [/CENTER]