Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. powiedz w elwecie, że on tak to nie jest agresywny - jest obolały i prezentuje postawę "zostawcie mnie". Po prostu potrzebny będzie kaganiec do badań na trzeźwo i ktoś zdecydowany, kto się nie boi. a jak nie to ogłupiasz. Pies nikogo nie ugryzł, a był tam tydzień i pani Beata otwierała mu codziennie ten boks i próbowała karmić, zmieniała wodę. Kąsek wtedy tylko ostrzegał, warczał. w sobotę jak się do niego zbliżało rękę to warczał, ale nie pokazał zębów (co prawda wtedy się cofaliśmy) ale chwilami był bardzo zainteresowany człowiekiem, do mnie podszedł bardzo blisko, na kilka cm i nie z zamiarem zabicia. lotnym znaczy żeby przyjechał? czy my go mamy zawieźć? nie wiem, chyba lepiej by było go zawieźć. zapytam Pawła jak on ma czas w dzień, boje się że ma pracę :( ale zapytam i w razie co będzie dzwonił do Ciebie! zrobię z pracy!
  2. heh no dr R. jest jaki jest właśnie :/ i nie ma z nim rozmowy - on wie lepiej. dlatego spróbujemy z elwetem (dzieki, malibo!) a potem? hotel. i tu już zbieranie kasy należy do nas! więc proszę o pomoc :oops:
  3. o matko... zapisuje sie! jestem chetna pomoc!
  4. słuchajcie, niedobrze trzeba zabrać Kąska z lecznicy :( dr R. nawet go nie zbadał... nawet go nie widział, ale dla niego jest to pies do uśpienia, ponieważ "warczy na kogoś, kto go przez tydzień karmi" dr R powiedział, że obadał Kąska pierwszego dnia - stwierdził, że pies po wypadku to nie jest, że owszem pewnie ma zespół końskiego ogona i boli go kręgosłup... ale to tyle. no i poza tym "tylu innym istotom możemy pomóc" nie mam pomysłu :( pewnym jest, że Kąsek pozostać tam nie może
  5. jest piekne i tak! :D hehehe Idolek jak u siebie... co ja gadam... on jest u siebie.
  6. aaale to ostatnie boskie (to z języczkiem;))! :) hahahahahaha
  7. ale one są jak Haz! znaczy Haz tak samo gada! tak mruuuuczy! :D co z Jeżym, nie wiem :( mam nadzieje, że smacznie sobie śpi ze swoją nową rodziną! mam nadzieję, że go nie zobaczę, bo tu u mnie to giną te jeże masowo :( buuu ale tęsknie za nim, był wyjątkowy!
  8. no to jest Haz jak nic! aaaa widziałam w tv małe niedźwiadki ze Słowacji! były boskie! jak nawiedzeni ludzie! zupełnie jak Hazmat! tak samo burczą! o zobaczcie tu: [B][url]http://www.youtube.com/watch?v=x5Rc7UyB1vI[/url][/B] (chociaż nie popieram takiego spoufalania się z misiem) to straszne, no ale jak Haz! [url]http://www.youtube.com/watch?v=A5c0X4MW_zE&feature=related[/url] on zasypia niby...
  9. Gajowa! ja wiem, o którym panu mówisz! widuję go regularnie i kiedyś już myślałam, że idzie on z Klonikiem (http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/klon/12122009216.jpg) ale to przecież niemożliwe :( Klon poszedł na giełdzie... to faktycznie bardzo podobny pies... trzeba to rozważyć... tyle, że Kąsek znaleziony został na Julianowskiej
  10. z reszta - niewazne, szkoda tu takimi rzeczami śmiecić tu jest wątek akcji
  11. o matko grupa na googlach była wczesniej niz dyskusje na forum psiegranych, które padło i wstało i było gołe :) dlatego tam (na grupie) gadałyśmy, juz kawał czasu :P
  12. chociaż podniosę! biedny staruszek :(
  13. no wiem, ze mowilas :) no z tym dostepem sie nie zgadzam nie bylam na forum bo to samo jest na siwamordka googlegroups i tam jestem aktywna ;)
  14. nie Ola, ja sie nie zgadzam co do tych kolorów i nazw to kończę tu dyskusję o tym :) bo wychodzimy na glupów
  15. co do logo trzeba zapytac graficzkę jak jej zdaniem bedzie ten brąz wyglądał brąz pasuje do kolorystyki strony logo robiła też graficzka, wiec chyba powinna wiedziec ze brąz wyglada dobrze?
  16. znaczy tyuł akcji co? akcja nie ruszyła jeszcze siwa mordka to to się tylko na dogo nazywa :) a tego nie liczyny strona nawzywa się psiegrane-marzenia i to jest super tylko nie kojarzy się z niczym konkretnym można wywnioskować z tego tyle, ze chodzi o psy i że są smutne Viva! Senior nie tyle by się kojarzyła z Vivą co z z tym o co nam chodzi czyli voice for animals! senior Ola, jaka jest Twoja propozycja?
  17. dobrze, zuziu :) przepraszam, ze to tak idzie :( ale cholera jakos nic nie nie składa... moze yuki go zabierze :)
  18. mysle, że zbyt dosłownie odebrałes posty z celybrytami ;) [QUOTE]jedyne co chiałem od Was to loga "siwej mordki" i Waszą obecność w dniu imprezy i pomoc w tymże dniu.[/QUOTE] no to przecież logo jest :) siek je ma w wersji wektorowej obecność też się da załatwić :) przyjedziemy na imprezę jakiś bliższy termin? może byłyby już ulotki
  19. [quote name='malibo57'] Odyn szaleje ze szczeniakiem pani Asi:) Skacze, jak młodzik, chociaż łapki sztywne, ale za to pychol uśmiechnięty.[/QUOTE] oo matko :D hahaha naprawdę? kochany! nidgy bym nie pomyślała, że Odyn może się jeszcze cieszyć... [quote name='hotelterier5']ODYN to rzeczywiście gość na poziomie. Spokojny, zrównoważony, zachowuje czystość w mieszkaniu, toleruje dzieci. Moje córki twierdzą, że najŁADNIEJSZY PSIAK W HOTELU. do tego po leczeniu bardzo radosny.[/QUOTE] nie wiem, jakie są wszystkie inne ale na pewno Odyn jest najpiękniejszy!!! i jaki grzeczny! aż mi się ryczeć chce :(:(:(
  20. ojeza to ja musze przejrzec swoj dysk... mozliwe ze cos mam, ale w domu!
  21. Ola, jakbys miała jakiś feedback od graficzki to mów! może czegoś jeszcze jej trzeba? :)
  22. Bisku, kochany! :) jutro jadę sprawdzić domek dla Ciebie... domek brzmi BARDZO fajnie! kochany, jest nadzieja! Ty pewnie już jej nie masz, ale my mamy :)
  23. dziś znów chyba wszystko jest dobrze :P hihi słuchajcie! kochani! wiecie co? :) idziemy jutro sprawdzić domek dla Biska :D:D:D na Stegny! jutro o 19! trzymajcie proszę kciuki!
  24. na razie nie wiem! będę się dziś ostro dowiadywać! dzwoniliśmy wczoraj popołudniem, ale pani z recepcji nie wiedziała wiele... powiedziała tylko, że ona od razu mówiła, że on powinien być w tym kojcu :eviltong: ... w każdym razie jeszcze raz powtórzyliśmy, że jeśli będzie do uśpienia to my go zabieramy, żeby nas powiadomili czy badania zostały zrobione i jeśli tak to jakie i co wyszło i jaka decyzja...
×
×
  • Create New...