Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Kąsiu hop! (sto lat tego nie robiłam:))
  2. Idolek nabrał boków, nadal tak samo się ze wszystkiego cieszy... :) płaszczyk ma boski! pani E bała się, że Idolek nie będzie chciał z nami wyjść z domu, ale gdzie tam! poszedł bardzo chętnie :D miał wycieczkę, ale lubi jeździć samochodem, więc nie narzekał ;) rtg na sggw nie skomentuję :eviltong: AKURAT dziś się popsuł! heh... ;) no i MOŻE w piątek naprawią... :razz:
  3. mam nadzieje, pan fajnie brzmiał :) powiedział, że mu sie hen podoba, ale żony nie przekona :P pff!
  4. często się zastanawiam skąd on się tam wziął w tym Henrykowie... zabawne, bo tamtego wieczoru po 1. mieliśmy nie wracać do warszawy tylko zostać u TZta a jak już się zdecydowaliśmy wrócić to pojechaliśmy akurat tamtędy... jasne - to przypadek ale zwykle wracamy zupełnie inną drogą :) ale chciałam jechać przez Henryków bo tam dalej jest taka droga nieoświetlona przez pole i las ;) a najgorsze było widzieć jak Hen niemalże czołga się po ziemi - na środku ulicy! a obok chodnikiem przechodzi jakiś facet i nawet na niego nie patrzy... :(
  5. miałam telefon o Henia - pierwszy... i jak się okazało - nie o Henia ;) eh eh :(
  6. brzmi nieźle :) jakby chcieli pomoc szkoleniową to chętnie pomożemy
  7. ale mam newsa ;) dr R zawiezie Bambino Grafita osobiście ;) wspominał coś o weekendzie (po giełdzie... czyli w niedzielę) ale chyba nie ten, bo Grafit sobie rozlizał szwy :eviltong: w każdym razie Bambino - dr będzie dzwonił ;) tylko pamiętaj o tym, c pisałam Ci w pw :)
  8. ja zrobiłam cafeanimal: Miki, Parkurowi, Choinkowi, Dinie i Makro i są to psy, które potrzebuja ogłoszeń i mają jako-takie foty ;)
  9. wybaczcie, nie nadążę pisać ktory pies ma ogłoszenia akurat :( chyba, ze ktos robi nowe regularnie na 100%
  10. oh a jest teraz taki Onkowaty pogryziony staruszek :( tylko zdjęć nie mam :roll: ale będą! ale super, łagodność na 4 łapach... Batek ma na imię ten starszy pan :) trafił z pogryzieniami jakimiś starymi ranami bardzo dowodniony i glodny... :roll:
  11. idzie idzie :) przypominam, że Kąsek jeszcze tydzień temu nie miał nic !
  12. dla dr R to nie problem pojechać, w sumie jak nie ma dyżuru to ma czas ale dziwi oni są... niby Rudzik stary, nieadopcyjny... na giełde przecież nie pojechałby... a jednak jajka to mu wycięli może pod nas specjalnie ;)
  13. ale oni wiesz kupują słomę do boksów w lecznicy i do tych po świniach tu po prostu jest system liściowy... nie wiem, czy to ciepłe :/ moim zdaniem mniej niż słoma... bo śliskie, wylatują z bud...
  14. update wpłat :) lista wpłat odnotowanych na koncie: Aska7 100 zł. (jednorazowo) 10.02 kundelki 70 zł. (jednorazowo) 11.02 Havanka 30 zł. (jednorazowo) 11.02 Panca 20 zł. (jednorazowo) 11.02 israel 110 zł. (100 jednorazowo od mamy israel , 10 miesięcznie od israel) 11.02 kas999 30 zł. 15.02 gorki330 50 zł. 15.02 Plicha 10 zł. 15.02 (miesięczna) kaas1 30 zł. 15.02 (miesięczna) UBOCZE 40 zł. 15.02 (luty i marzec) haliza 10 zł. (miesięczna) 15.02 bico 50 zł. 16.02 (jednorazowo) milcia17 5 zł. 16.02 (miesięczna) AniaGucio 10 zł. 16.02 (miesięczna) razem wpłat 565 zł. lista stałych deklaracji: kakaicezar 20 zł. israel 10 zł. (za luty wpłynęło 11.02) emilak 30 zł. (od marca) kas999 10 zł. (od marca) Kaas1 30 zł. (za luty wpłynęło 15.02) UBOCZE - 20 zł. (za luty i marzec wpłynęło 15.02) Emigrantka - 25 zł. (od marca) haliza 10 zł. (za luty wpłynęło 15.02) milcia17 5 zł. (za luty wpłynęło 16.02) AniaGucio 10 zł. (za luty wpłynęło 16.02) Plicha 10 zł. (za luty wpłynęło 15.02) pola53 20 zł. razem deklaracji 200 zł., wpłynęło 95 zł. (plus 20 zł za marzec od UBOCZE) brakuje 200 zł. deklaracji na hotel
  15. no sam nam kiedys proponował, że jak trzeba gdzieś zawieźć, to on chętnie ;) nie wiem, czy pojechałby za Poznań (ale zapytam), ale do Ani jest około 80 km :)
  16. on chyba ma lekki przodozgryz... ;) a w budach nie ma łsomy - bo są liście...
  17. bardzo dziękujemy!!!
  18. i jeszcze Miki wariat.... :) [CENTER][video=youtube;GUc4_AyEZbg]http://www.youtube.com/watch?v=GUc4_AyEZbg[/video] [/CENTER]
  19. a tak mieszkają Miki i Parkur.... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/DSC00294.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/DSC00296.jpg[/IMG] [/CENTER] tak do niedawna jeszcze mieszkał Kostek, Mroczka i Bisk...
  20. czekam czekam na te foty i dostałam tylko jedną... :roll: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz265.jpg[/IMG] [LEFT]te są moje: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/DSC00291.jpg[/IMG] tak mieszka Miki :(:(:( a do niedawna tak mieszkał Bisk [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/DSC00294.jpg[/IMG] a tak Parkur (tak mieszkał Kostek i Mroczka) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/DSC00296.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  21. i jeszcze... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz251.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz262.jpg[/IMG] [LEFT][B]Miki[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz265.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  22. [B]Makro: [/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz148.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz144.jpg[/IMG] [LEFT][B]Parkur :)[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz248.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz249.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz250.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  23. [B]Choinek:[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz138_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz138.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]Rudzik:[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz128.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz126.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz127.jpg[/IMG] [/CENTER]
  24. pewnie! a nich coś zrobi pozytecznego ;) wrzucam resztę fotek Rudzika... :) [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz128.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz127.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz126.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz125.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...