-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kąsiu hop! (sto lat tego nie robiłam:)) -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Idolek nabrał boków, nadal tak samo się ze wszystkiego cieszy... :) płaszczyk ma boski! pani E bała się, że Idolek nie będzie chciał z nami wyjść z domu, ale gdzie tam! poszedł bardzo chętnie :D miał wycieczkę, ale lubi jeździć samochodem, więc nie narzekał ;) rtg na sggw nie skomentuję :eviltong: AKURAT dziś się popsuł! heh... ;) no i MOŻE w piątek naprawią... :razz: -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje, pan fajnie brzmiał :) powiedział, że mu sie hen podoba, ale żony nie przekona :P pff! -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
często się zastanawiam skąd on się tam wziął w tym Henrykowie... zabawne, bo tamtego wieczoru po 1. mieliśmy nie wracać do warszawy tylko zostać u TZta a jak już się zdecydowaliśmy wrócić to pojechaliśmy akurat tamtędy... jasne - to przypadek ale zwykle wracamy zupełnie inną drogą :) ale chciałam jechać przez Henryków bo tam dalej jest taka droga nieoświetlona przez pole i las ;) a najgorsze było widzieć jak Hen niemalże czołga się po ziemi - na środku ulicy! a obok chodnikiem przechodzi jakiś facet i nawet na niego nie patrzy... :( -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
miałam telefon o Henia - pierwszy... i jak się okazało - nie o Henia ;) eh eh :( -
brzmi nieźle :) jakby chcieli pomoc szkoleniową to chętnie pomożemy
-
ale mam newsa ;) dr R zawiezie Bambino Grafita osobiście ;) wspominał coś o weekendzie (po giełdzie... czyli w niedzielę) ale chyba nie ten, bo Grafit sobie rozlizał szwy :eviltong: w każdym razie Bambino - dr będzie dzwonił ;) tylko pamiętaj o tym, c pisałam Ci w pw :)
-
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oh a jest teraz taki Onkowaty pogryziony staruszek :( tylko zdjęć nie mam :roll: ale będą! ale super, łagodność na 4 łapach... Batek ma na imię ten starszy pan :) trafił z pogryzieniami jakimiś starymi ranami bardzo dowodniony i glodny... :roll: -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
idzie idzie :) przypominam, że Kąsek jeszcze tydzień temu nie miał nic ! -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dla dr R to nie problem pojechać, w sumie jak nie ma dyżuru to ma czas ale dziwi oni są... niby Rudzik stary, nieadopcyjny... na giełde przecież nie pojechałby... a jednak jajka to mu wycięli może pod nas specjalnie ;) -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale oni wiesz kupują słomę do boksów w lecznicy i do tych po świniach tu po prostu jest system liściowy... nie wiem, czy to ciepłe :/ moim zdaniem mniej niż słoma... bo śliskie, wylatują z bud... -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
update wpłat :) lista wpłat odnotowanych na koncie: Aska7 100 zł. (jednorazowo) 10.02 kundelki 70 zł. (jednorazowo) 11.02 Havanka 30 zł. (jednorazowo) 11.02 Panca 20 zł. (jednorazowo) 11.02 israel 110 zł. (100 jednorazowo od mamy israel , 10 miesięcznie od israel) 11.02 kas999 30 zł. 15.02 gorki330 50 zł. 15.02 Plicha 10 zł. 15.02 (miesięczna) kaas1 30 zł. 15.02 (miesięczna) UBOCZE 40 zł. 15.02 (luty i marzec) haliza 10 zł. (miesięczna) 15.02 bico 50 zł. 16.02 (jednorazowo) milcia17 5 zł. 16.02 (miesięczna) AniaGucio 10 zł. 16.02 (miesięczna) razem wpłat 565 zł. lista stałych deklaracji: kakaicezar 20 zł. israel 10 zł. (za luty wpłynęło 11.02) emilak 30 zł. (od marca) kas999 10 zł. (od marca) Kaas1 30 zł. (za luty wpłynęło 15.02) UBOCZE - 20 zł. (za luty i marzec wpłynęło 15.02) Emigrantka - 25 zł. (od marca) haliza 10 zł. (za luty wpłynęło 15.02) milcia17 5 zł. (za luty wpłynęło 16.02) AniaGucio 10 zł. (za luty wpłynęło 16.02) Plicha 10 zł. (za luty wpłynęło 15.02) pola53 20 zł. razem deklaracji 200 zł., wpłynęło 95 zł. (plus 20 zł za marzec od UBOCZE) brakuje 200 zł. deklaracji na hotel -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no sam nam kiedys proponował, że jak trzeba gdzieś zawieźć, to on chętnie ;) nie wiem, czy pojechałby za Poznań (ale zapytam), ale do Ani jest około 80 km :) -
bardzo dziękujemy!!!
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i jeszcze Miki wariat.... :) [CENTER][video=youtube;GUc4_AyEZbg]http://www.youtube.com/watch?v=GUc4_AyEZbg[/video] [/CENTER] -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czekam czekam na te foty i dostałam tylko jedną... :roll: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz265.jpg[/IMG] [LEFT]te są moje: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/DSC00291.jpg[/IMG] tak mieszka Miki :(:(:( a do niedawna tak mieszkał Bisk [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/DSC00294.jpg[/IMG] a tak Parkur (tak mieszkał Kostek i Mroczka) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/DSC00296.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] -
i jeszcze... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz251.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz262.jpg[/IMG] [LEFT][B]Miki[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz265.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
[B]Makro: [/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz148.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz144.jpg[/IMG] [LEFT][B]Parkur :)[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz248.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz249.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz250.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
[B]Choinek:[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz138_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz138.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]Rudzik:[/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz128.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz126.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz127.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pewnie! a nich coś zrobi pozytecznego ;) wrzucam resztę fotek Rudzika... :) [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz128.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz127.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz126.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Rudzik/Obraz125.jpg[/IMG] [/CENTER]