Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. potrzebuje jednej osoby która moglaby dzis przed 17 podjechac do Konstancina i wziac szczeniaka ja go przejmę. oczywiscie nikt nie moze... a szczeniaki jutro z rana trafia na giełdę.
  2. ludzie pomocy :( potrzebujemy kogos kto by mogl dzis podjechać do lecznicy :( nic sie nie układa, nic z tego nie bedzie :(
  3. hehe witrynę chyba pani Sylwia szkoda, ze powiesiła tam tez psy typu Pit czy Grafit lub Rudzik... ;) które czekają tylko na transport :P ale kto by się tam orientował... ;) Tripti - suka nie pojedzie bo dzika moim zdaniem nie ma szans. poza tym chyba jakaś sterylka?! ale i tak trzeba ją zabrać :/
  4. [quote name='figa33']o chorobcia , przeczytałam , jednak grozi im giełda w niedzielę...:-([/QUOTE] wiemy na 100% że pojadą... (a co tam! odrobaczyć i zaszczepić można jednego dnia! co za problem... :()
  5. wow figa :) dziekuje... trzymajcie kciuki :( przydadza sie jutro...!
  6. DONek! (dzięki, beka!) Ma ok 4 lat, jest bardzo spokojny, chyba trochę przestraszony. Był raczej na zewnątrz bo trochę zaniedbane futro. Baardzo fajny! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/DSCF2781.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/DSCF2780.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/DSCF2775.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/DSCF2774.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. agat - dzieki za opłacenie allegro! :roll::multi:
  8. nie wiem :( to trochę wszystko skomplikowane, ale robie co sie da!
  9. jezu figa! kochanie!!! dzieki PRZEOGROMNE!!! aaaaaaa podasz agat swoje dane do przelewu?:)
  10. kochani czyktos może zafundować maluchom allegro??? ja zrobię!
  11. słuchajcie, czy nikt nie ma klatki kennelowej na psa 20 kg? :P albo 4 małe? ;)
  12. nie wiem na pewno myslalam ze juz szczepione! boze to moze nie ale wiem ze R zalezy zeby pojechaly w sumie ma full :( dawaj foty :) AGA chce go ogłaszać! jaki jest do ludzi? masz foty innych psów?
  13. oh rozumiem! kurcze byle nie poszły na giełdzie, to bedzie czas na cokolwiek... !
  14. zaraz wysyłam nr konta :)
  15. czy ktoś mógłby opłacić allegro? zrobiłabym im...
  16. przypomniało mi sie - sunia ma na imię Diana ;) oczywiście słitaśnie nazwać to ją mogli (mówie o tych ludziach) ale doprowadzili ją do stanu kompletnej dzikości :/ one też jet w słabej sytuacji niestety przepełnienie jest okropne teraz :( Korabiewice znów sie robią realnym zagrożeniem...
  17. tak, psy ZAWSZE wracają czasem nawet z adopcji :) R je przyjmuje on jest jaki jest, ma różne dziwne teorie ale nie zostawi psów w Słomczynie tylko jak pisałam w poprzednim poście - mi ich nie wyda bo wydaje tylko do stałych domów...
  18. no i najważniejszy problem: mi tych psiaków nie dadzą :( chyba że dla kogoś, jak z danymi tej osoby przyjadę [B]nie dadzą mi niczego na DT lub do hotelu[/B] (oficjalnie) a już na pewno nie szczeniaków, ktore "na giełdzie maja szansę na prawdziwy dom - nie ważne JAKI ważne ze dom" to jest takie rozumowanie oni krecą nosem na DT, hotele... twierdza, ze jeśli pies ma szansę na dom (na giełdzie) to nie ma sensu szukać tymczasu, hotelu itd... nawet Pita po walkach nie chcieli dać nam do hotelu (na fundację) twierdzili, ze Pit znajdzie dobry dom jako pies pilnujący (6%^$%$#$%) na podwórku bez zwierząt... dopiero jak Pit bez podowu zaatakował Kamę ONkę to stwierdzili, że faktycznie chyba nam go oddadzą :P i mam nadzieje to zrobią...
  19. o jaaaaa :D ale fajna hahahaa
  20. tak ale co z nimi dalej bedzie? kto bedzie do nich jezdził? już olewając pytanie kto zapłaci... suka JUŻ jest totalnie dzika, ten maluch obok niej też... tam są gorsze warunki niż w lecznicy
  21. Jeziórko brr.. słabe miejsce faktycznie :( ktoś by musiał u nich bywać, a ja nie dam rady :/ raz na tydzień to za mało, jak przyjade za tydzień to będą uciekać w kąt... jeśli szczeniaki nie pójdą na giełdzie to wrócą do lecznicy przecież! nie zostaną przy drodze.
  22. ale wlasnie zadnej kasy nie ma a z hotelem tez cienko :/ a mamy no... dzis i jutro... a ja jutro cały dzień poza dogo praktycznie :( dzieki, agat! tekie szczyle powinny isc do DT :( jak je wrzucimy w kojec to zupełnie zdziczeja :(
  23. wiem, że tripti wie, ale i tak wrzucę moje smarki do adopcji [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180259-CZTERY-maluchy-i-ich-przeraA-ona-MAMA-pomocy-mamy-niecaA-e-2-dni"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/razem.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] są 4 szczyle... mamy dwa dni żeby je zabrać :( w niedziele pojadą na giełdę... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180259-CZTERY-maluchy-i-ich-przeraA-ona-MAMA-pomocy-mamy-niecaA-e-2-dni[/url]
  24. dodałam na n-k [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/17291404/gallery/album/10/265[/url]
  25. takie jak mama, mama nie jesy duża, może do kolan taka. średnie będą ten czarny może być troszeczke wiekszy, ale nie duży dr R powiedział - najgorszy rodzaj szczeniąt! średnie wzrostem, średnie umaszczeniem... pff...
×
×
  • Create New...