-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
potrzebuje jednej osoby która moglaby dzis przed 17 podjechac do Konstancina i wziac szczeniaka ja go przejmę. oczywiscie nikt nie moze... a szczeniaki jutro z rana trafia na giełdę. -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ludzie pomocy :( potrzebujemy kogos kto by mogl dzis podjechać do lecznicy :( nic sie nie układa, nic z tego nie bedzie :( -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wow figa :) dziekuje... trzymajcie kciuki :( przydadza sie jutro...! -
DONek! (dzięki, beka!) Ma ok 4 lat, jest bardzo spokojny, chyba trochę przestraszony. Był raczej na zewnątrz bo trochę zaniedbane futro. Baardzo fajny! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/DSCF2781.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/DSCF2780.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/DSCF2775.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Niedzwiedz/DSCF2774.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
agat - dzieki za opłacenie allegro! :roll::multi: -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jezu figa! kochanie!!! dzieki PRZEOGROMNE!!! aaaaaaa podasz agat swoje dane do przelewu?:) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kochani czyktos może zafundować maluchom allegro??? ja zrobię! -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaraz wysyłam nr konta :) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czy ktoś mógłby opłacić allegro? zrobiłabym im... -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
przypomniało mi sie - sunia ma na imię Diana ;) oczywiście słitaśnie nazwać to ją mogli (mówie o tych ludziach) ale doprowadzili ją do stanu kompletnej dzikości :/ one też jet w słabej sytuacji niestety przepełnienie jest okropne teraz :( Korabiewice znów sie robią realnym zagrożeniem... -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, psy ZAWSZE wracają czasem nawet z adopcji :) R je przyjmuje on jest jaki jest, ma różne dziwne teorie ale nie zostawi psów w Słomczynie tylko jak pisałam w poprzednim poście - mi ich nie wyda bo wydaje tylko do stałych domów... -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no i najważniejszy problem: mi tych psiaków nie dadzą :( chyba że dla kogoś, jak z danymi tej osoby przyjadę [B]nie dadzą mi niczego na DT lub do hotelu[/B] (oficjalnie) a już na pewno nie szczeniaków, ktore "na giełdzie maja szansę na prawdziwy dom - nie ważne JAKI ważne ze dom" to jest takie rozumowanie oni krecą nosem na DT, hotele... twierdza, ze jeśli pies ma szansę na dom (na giełdzie) to nie ma sensu szukać tymczasu, hotelu itd... nawet Pita po walkach nie chcieli dać nam do hotelu (na fundację) twierdzili, ze Pit znajdzie dobry dom jako pies pilnujący (6%^$%$#$%) na podwórku bez zwierząt... dopiero jak Pit bez podowu zaatakował Kamę ONkę to stwierdzili, że faktycznie chyba nam go oddadzą :P i mam nadzieje to zrobią... -
Znalazłam HUSKI sunię. Szukamy domu poprzedniego lub nowego!
mru replied to megii's topic in Już w nowym domu
o jaaaaa :D ale fajna hahahaa -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak ale co z nimi dalej bedzie? kto bedzie do nich jezdził? już olewając pytanie kto zapłaci... suka JUŻ jest totalnie dzika, ten maluch obok niej też... tam są gorsze warunki niż w lecznicy -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Jeziórko brr.. słabe miejsce faktycznie :( ktoś by musiał u nich bywać, a ja nie dam rady :/ raz na tydzień to za mało, jak przyjade za tydzień to będą uciekać w kąt... jeśli szczeniaki nie pójdą na giełdzie to wrócą do lecznicy przecież! nie zostaną przy drodze. -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale wlasnie zadnej kasy nie ma a z hotelem tez cienko :/ a mamy no... dzis i jutro... a ja jutro cały dzień poza dogo praktycznie :( dzieki, agat! tekie szczyle powinny isc do DT :( jak je wrzucimy w kojec to zupełnie zdziczeja :( -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
mru replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wiem, że tripti wie, ale i tak wrzucę moje smarki do adopcji [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/180259-CZTERY-maluchy-i-ich-przeraA-ona-MAMA-pomocy-mamy-niecaA-e-2-dni"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/razem.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] są 4 szczyle... mamy dwa dni żeby je zabrać :( w niedziele pojadą na giełdę... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180259-CZTERY-maluchy-i-ich-przeraA-ona-MAMA-pomocy-mamy-niecaA-e-2-dni[/url] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dodałam na n-k [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/17291404/gallery/album/10/265[/url] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
takie jak mama, mama nie jesy duża, może do kolan taka. średnie będą ten czarny może być troszeczke wiekszy, ale nie duży dr R powiedział - najgorszy rodzaj szczeniąt! średnie wzrostem, średnie umaszczeniem... pff...