Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [SIZE=4][B]Parówa Wojtuś[/B][/SIZE] znaleziony pod urzędem miasta i gminy Konstancin-Jeziorna... podobno siedział tak kilka dni... dziwne, bo miał na sobe obrożę zwykłą i tanią przeciwpchelną... jest dość zadbany, wesoły, lubi ludzi! [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wesoły Wojtuś SZUKA DOMU! Bez szans? [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wojtuś nie jest zwyczajny. Jest przezabawnym, wesołym, miniaturowym pieskiem. Garnie się do ludzi, jest bardzo przyjacielski. Tam gdzie obecnie przebywa nie ma szans na to, że ktoś go wypatrzy i zabierze ze sobą![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie tam.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mieszka w kojcach wynajmowanych przez przytulisko z powodu braku miejsc... grozi mu schronisko albo łańcuch...[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kojce są kilka kilometrów od przytuliska, nikt tam nie zagląda...[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wojtuś bardzo potrzebuje odpowiedzialnego i kochającego domku. Praktycznie nikt go nie odwiedza. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Warunkiem adopcji będzie wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy o adopcji.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Magda: 604 129 008, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Paweł: 509 075 051 [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pieska można obejrzeć na żywo po wcześniejszym umówieniu się z nami :) w dni powszednie jest to możliwe nawet do godziny 22. Wojtuś przed adopcją zostanie wykastrowany i zachipowany.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]UWAGA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]: Wojtuś szuka też domu tymczasowego. Możliwa pomoc w transporcie do nowego domu![/SIZE][/FONT] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_3456.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/klusek/IMG_3459.jpg[/IMG] [LEFT]wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-potrzebujemy-POMOCY-W-OGA-ASZANIU?p=13690193&viewfull=1#post13690193[/url] [/LEFT] [/CENTER]
  2. o, super :) dziekuje! dodałam na pierwsza stronę tekst do ogłoszeń dla Pongo (ale pakiet ogłoszeniowy na razie opłaci mu AGA35)
  3. chyba Agat nic ostenio nie miał! Agat i Kajko. już tyle tam siedzą :/
  4. uufff, jestem i u maluchów :) Tripti, posłuchaj i poobserwuj małą trzy psiaki z hotelu były wczoraj u weta mają troche słabe stawy z niedożywienia ta najmniejsza najsłabsza najgorzej - strasznie krzywo chodziła samczyk ma trochę wykręconą łapkę ale spokojnie, to nic poważnego, będą brały lek na to, przypomnę sobie nazwę... cała kontora nic nie kosztowała :D za to lek na te stawy będzie kosztował ok 40 zł. :) te ranki na noskach nie wygladają na chorobę skóry prawdopodobnie są to tylko uszkodzenia, zadrapania od krat - to by się zgadzało, szczyle w lecznicy w kółko na kratach wisialy ;)
  5. no hehe Idolkowi się nie podobała sesja u weta :P chociaż sama wycieczka baaardzo :D
  6. [quote name='Fela'] Ale mimo to uważam, że Sed siedział tak długo w hotelu (ostatnim dwa lata) nie dla tego, że jest kompletnie nieadopcyjny. Jego adopcja jest trudna, ale nie niemożliwa. Trudniejsze się udawały, ale trzeba chcieć.... [/QUOTE] ja go dopiero znam od paru tygodni, ale zgodzę się byłam z nim kiedyś na spacerze - w kilka dni po porzuceniu rozluźnił się całkiem, naprawdę :) a jak zobaczył psa za płotem to oczywiście rzucił się z zębami - to była taka lękowa reakcja ja - ponieważ tez mam takiego psa, że rzuca się na każdego ;) - zareagowałam odruchowo i skarciłam go szybkim ruchem smyczą podziałało bardzo ładnie i to od razu, za pierwszym razem (z moim tak nie działa!) Sed się uspokoił, poszedł dalej. dlatego uważam, że praca praca spacery spacery kontakt z psami... to jest klucz do tego psa. [SIZE=1]poza tym przez kraty w samym schronisku (siedział wtedy w innym miejscu, w takim pomieszczeniu, gdzie są malutkie boksy - około 6) nie spinał się z psami (byc może ze względu na stres - być może dziś by się spinał) [/SIZE] Fela, fajnie że jesteście z Sedem :) zadzwonię jak tylko mój szef wyjdzie! (to może być nawet po 15 niestety :/)
  7. mtf, bede odsyłąla w razie co! wiem co sie tam dzieje :( koosiek - AGA go poogłasza, zaraz pomysle kto ma najmniej ogłoszeń
  8. znaczy wet mnie zapytał w jakich okolicznościach on kaszle i chciał go poobserwować, tak też doszliśmy do tego, że min. dusi go obroża jak Idol chce uciekać do wyjścia :P cwaniak... ja też go tulę, nie myśl sobie! ;) gadam do niego cały czas :) biedny był Idolek na tym rtg, musiał leżeć na boku a nie chciał ;) a na nim jeszcze jakaś szmata :P ale był dzielny za to wzorowym pacjentem okazał sie byc podczas ekg :) grzeczniutko stał z krokodylkami :)
  9. no on mógłby mieszkać w samochodzie :) co do antybiotyku to niech wet przemyśli to, co oni przepisali - ni to dali, ale powiedzieli, że to nie ich pacjent oczywiście i zrobimy jak będziemy chcieli ;) zaraz wszystko policzę, tylko w pracy mam sajgon i jeszcze zarząd... bleeee ten preparat z kwasem hialuronowym na pewno się przyda, jak wet potwierdzi to kupimy w hurtowni, będzie taniej (tam na Sadybie nie było go, ale kosztuje jakieś 75 zł) - Paweł będzie w hurtowni w czwartek za tydzień a co do szelek to ja wiem, że normalnie on nie ciągnie tylko jak np. był z nami to wiecie u weta ciągnął do wyjścia :P hehe i wtedy się dusił :( na takie wyjścia byłyby szelki lepsze
  10. żeby było jasne: żadna z Was niebędzie decydować o uśpieniu Seda, na szczęście chcecie pomóc - zostańcie chcecie go uśpić, bo jest agresywny do psów - idźcie na inny wątek sterylizować suki - u nas suki sterylizuje gmina, więc dziękujemy :) to, co mówicie, niestety świadczy o Waszej niewiedzy, no ale nikt nie wymaga od Was żebyście były ekspertkami od psich zachowań
  11. dobrze to żegnam z wątku :) papa! fajnie, że zawołałaś milady, mam nadzieje że ci to pomogło :P wczoraj milady pisała że będzie dawać 150 zł naa Seda dziś go chce zabić :) wow! a chyba wiedziała tyle samo? po to go wyciagała z Ostrowi... skoro wyciągnęła i płaciła to teraz ma prawwo decydowac :P tylko proszę która ma jaja iść z nim na uspienie? :) słodziasto będzie. moj pies tez zabiłby jeża i kota... (a miałam jeżą miesiąc, bo znalazłam ledwo żywego) bo to terrier, dlatego go PILNUJĘ... nie zabiję go... :lol:
  12. no właśnie :) pomoc dla Seda poszukiwana! :) nie zostawiajmy go! on juz i tak za dużo przeszedł!!!
  13. hmmm patrze po wątku i nie widzę żadnego info chyba, że beka cogłaszała? wydawało mi się, że nikt go nie ogłaszał... ale mogę się mylić, dostaję chwilami:stupid:
  14. koosiek, może Pongo? :) tylko Beka z nim była na zewnątrz ja nie :( ale wiemy, że ma 4 lata i jest raczej taki zrównoważony :) beka, może cos więcej?
  15. eee a kim Ty jesteś, że oceniasz psa, którego nawet nie widziałaś, jako agresywnego nieadopcyjnego? :)
  16. juz wysłałam i wstawilam na zaginione - może Kora ją pozna!
  17. ale on nie jest aż tak agresywny?! i to jest do wypracowania wszystko! czy Ty w ogóle wiesz jak on się zachowuje? on siedzi w boksie z suka i ta suka zyja i ma się świetnie.... jest sens! zastanów się ile on już w życiu przeszedł! spójrz w jego oczy! i co teraz mogłabyś go zabrać z boksu 2na2 i zaprowadzić do uspnienia? to proszę... zrób to... nikogo nie stać, żeby do końca zycia Sed siedział - ale nie taki jest zamysł przecież! z resztą nigdy nie wiadomo ile który pies posiedzi! nie można Seda skreslać tylko dlatego, że jego była pani go porzuciła, bo był agresywny i sobie nie dawała rady - nie każdy ma dwie lewe ręce w tych sprawach wiele psów jest agresywnych do psów i nie zabijamy ich... w lecznicy jest Pit po walkach... my ostatnio zabraliśmy Kąska, który jest tak przerażony, że nie dawał do siebie podejść nikomu z lecznicy przez ponad tydzień... wybieranie do ratowania tylko młodych i pieknych ułozonych to trochę, mówiąc bardzo delikatnie, niesprawiedliwość...
  18. tak, Pongo to ten DON nie pojedzie na giełdę w niedzielę, bo nie jest gotowy ale jak go wytną to pojedzie i pójdzie na pewno :/
  19. aaaaaaaaaaaaaaaah Piromanko, normalnie Cie kocham :):):) Parkurku, jesteś słodki i kochany, może Cię ktoś wypatrzy w końcu!!
  20. [quote name='beka']A czy to nie Pakur???? [URL]http://piaseczno.olx.pl/zaginal-pies-czarno-rudy-z-bialymi-wstawkami-iid-50936854[/URL][/QUOTE] nie... Parkur jest zupełnie inny: [URL]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Parkur/Obraz262.jpg[/URL] ja pamiętam o tym psiaku, znam go
  21. aha, zobaczcie tu... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180485-OkAE-cik-to-wyadoptowany-rok-temu-Sed-pies-ma-wodAE-z-mA-zgu-DEKLARACJE-NA-CITO[/url] okazało się, że Okęcik to wcale nie Okęcik... :(:(:(
  22. zaraz wrzucę jej foty w ten post odpisałam Ci nawet ;) to nie ona... :( [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_husky/24022010614.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_husky/24022010613.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_husky/24022010607.jpg[/IMG] [/CENTER] beka - coś trzeba szukać dla [B]Pongo[/B] po kastracji! on na giełdzie od ręki pójdzie!
  23. ojeza, makro ma brata bliźniaka w boksie obok... :/ to nowy psiak - [B][SIZE=4]Macio [/SIZE][/B] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Macio/24022010606.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Macio/24022010605.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...