Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. dobra, niech stracę poświęcę kawałek swojej nocy i pokażę Wam Biga :):):) będzie dużo, bo fajny ;) szybko się dziś zmęczył Big potrzebuje domu, w którym będzie mógł leniuchować cały dzień na słońcu :) i gdzie będą go głaskać dużo!
  2. mysle, ze pamieta :) ale powie, ze nie chce ogladac :P ale zaniose foty psiaków z domów/hoteli do recepcji, niech se popatrzą.
  3. pokazałabym dr R., ale jego to nie obejdzie... :P
  4. Odyn piękny... :) jak mu dobrze.... nie wierzę :)
  5. paros, poszły foty :) te profesjonalne i te mniej - wszystkie nowe :) na dogo wrzuce jutro, bo teraz lecę spać powiem Wam tylko, że Big jest super jak mnie dziś zobaczył to wstał od razu i chciał ze mną iść, mimo że przecież chodzi słabo! wyszedł na słońce i strasznie się do nas wszystkich cieszył chciał, żeby go głaskać i głaskać :) inny pies! kilka tygodni temu bał się do nas podejść! kochany jest, ale zęby ma w okropnym stanie :( wet go czeka.... zanim Big się posypie trzeba go ratować :( z takich zębów może się stan zapalny zrobić!!!
  6. Equus dzieki za odwiedziny! ja nie jestem w stanie regularnie zajmować się każdym psem :( fajnie, że Miki ma fankę, to zwiększy jej szanse na dom! dzieki dziewczyny! zmienię też tytuł wątku :) macie racje z tym, że szalona Miki może odstraszać. co do reszty psiaków, to nie było dziś tylko astki w lecznicy ale nie było też R... i zupełnie nie wiem, co się stało z astką wiem, że Pikuś/Pimpek uciekł w piątek z przytuliska... :/ a w sobotę wrócił ;) na szczęście jest mądry i wrócił do lecznicy. uciekł pani, która karmi psy... zastawiam sie jak! to stary pies i nie wygląda na uciekiniera... pewnie wyszedł sobie podczas karmienia i ta kobieta nie zauważyła w porę... psiaki mają super foty wstawię z pracy, bo teraz lecę spać Big ma okropne zęby :( tragedia... miałam fajne zapytanie wstępne o Grafa :) no nie jest źle... narazie :(
  7. jest Pucek, który pachnie jak placek :) krowi i o którego martwiły się miejscowe drechy ;) no na moje oko też ma około roku :) kochany jest zapisuję się :)
  8. poznałam wczoraj Tymka, prawie urwał mi rękę :) hihi zapisuję!
  9. skarbonko i kasiu dziękujemy :D mam super nowe foty Biga tylko nie wiem kiedy znajdę moment, żeby wstawić... postaram się jak najszybciej!
  10. jejku wielkie dzięki!!!!!!!! kazdy osobno :D aaaaaaaaaaa :D piekne!!! murakami - koniecznie :D strasznie fajny pies!
  11. u mnie też cisza... nic to! nie poddajemy się za parę godzin będą nowe foty :) hehe wczoraj powiesiłam plakat Biga w GreenWayu, może ktoś się skusi ;)
  12. nie, JESZCZE nie ale na pewno będą!!!
  13. nie nie, ze stronki :) [url]http://www.interwencje.viva.org.pl/[/url]
  14. miałam zapytanie o samczyka - domek z Krakowa, jeśli się zdecyduje to szybciutko sprawdzimy i wysyłamy małego! ;)
  15. aha, słuchajcie, moja znajoma odwozi w weekend dzikiego psa do hotelu pod Warszawą obiecała wypytać się tam o Biga - hotel jest kojcowy, ale część jest domowa
  16. ta, z metrem to jest bardzo różnie :/ dzwonią debile zapytać "czy piesek już uśpiony hihihi" i takie tam...
  17. woooow! dla każdego osobno!? o matko!!!! :D:D a wiecie jakie dobroci dostały maluchy od Murakami? :) sporo karmy i jeszcze do tego preparat na stawy :D co im się bardzo przyda, bo muszą brać! także świetnie :) Murakami nie znasz może takiego psa? [url]http://www.dogomania.pl/threads/177417-Bisk-ma-juA-dom-malutka-rottka-Dina-takA-e-oboje-zamieszkali-w-Warszawie?p=13866299#post13866299[/url] (1 post) bo mieszka od lutego 2 bloki od Ciebie :D jakbyś go spotkała to pozdrów od nas :):):)
  18. jutro powinny być nowe foty :) a tekst jak z plakatu najlepiej (w pracy mam wersję do kopiowania, do wkleję!)
  19. tak Szarotko, to takie mini-przytulisko przy lecznicy Big dostaje leki i ponoć ma być lepiej z chodzeniem :) no możnaby go do gazety dać :)
  20. jakbyście mogli wydrukowac kilka tych plakatów - apeli i porozkładać u wetów ja spróbuję to zrobić w okolicach Piaseczna/Konstancina
  21. no jest miejsce ale przecież szukamy DOMU - hotel to nie sztuka... w międzyczasie szukamy domu no bo o to chodzi chyba nie? ;) na razie nie mamy 100% deklaracji, a dochodzi transport! z resztą Big ma tam kojec przecież i spacery, nie głoduje, dostaje leki... na razie nie ma przepełnienia - także jest bezpieczny (ja zaznaczyłam w lecznicy, że w razie co mają mnie alarmować nawet w nocy) - szukamy przede wszystkim domu! (chociaż wiem jak naiwnie może to dla Was brzmieć...)
  22. prześlij mi na maila [email protected] :) nikt nie pytał, ale się nie poddajemy! aha - będę miała super śliczne foty Biga... :):):)
  23. nie szkodzi! to i tak ogromna pomoc!!! :D dzięki!
×
×
  • Create New...