Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. juz nie wiem co zmieniac... moze od nowa napisać? moze cos z tego tekstu wziac co wrzucałam kilka postów temu? ta najmniajesza bedzie jeździła autobusem na spocie przygarnij zwierzaka:)
  2. matko, zapomniałam o tym, a było? ktoś widział? nikt nie dzwonił...
  3. Stefan, w ogóle prawie u Ciebie nie bywam :( to chociaż to... (i tak baaardzo spóźnione...) [URL="http://tiny.pl/hgffq"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Stefan/29482167581522bamed-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://tiny.pl/hgffq"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Stefan/fefc5aed2931a2dfmed-1.png[/IMG][/URL]
  4. :):):) zrobiłam dla Brytana apel :) http://www.sendspace.com/file/rik4pf do rozsyłania głównie mailem ale można też wydrukować :) obejrzyjcie i powiedzcie czego brakuje i co zmienić.
  5. już się z Delph umówiłam na sobotę! co do sterylki też kwestia dogodania! kto płaci za sterylke?
  6. APSA to daj znać jak już będziesz wiedziała, czy dasz radę. ja mam kennel do pozyczenia, ale nie wiem czy Ci się do auta zmieści :/ kennel duży, Big wejdzie tylko będzie mu źle :( w ogole biedny on się nie nadaje za bardzo do transportu ;/ o matko, ale fajny ten Amos
  7. ale DT to nie koniec :( trzeba szukać domu... trzeba najpierw szukać domu :( mieć kolejnego psa na utrzymaniu to nie sztuka :( on potrzebuje domu...
  8. słuchajcie! kto dałby radę zrobić allegro? :( bo nikt czasu nie ma na dniach a fajnie by było jak najszybciej zrobić!!!
  9. ciekawe ile szczeniaków... masakra oj trzeba ją był zabierać do hotelu, przecież widać było, że ta pani za mądra nie jest :/ a teraz... aborcja i do Pana - jasne, ale ileś tam szczeniaków trzeba zabić. kur**
  10. zrobię jutro w pracy nowy bannerek :)
  11. tylko pamiętajmy, że to 400 zł deklaracji plus transport... i tak pewnie do końca jego życia :( jednak ogłaszajmy go jak najbardziej pod kątem szukania domu dożywotniego...! to powinien być nasz cel oczywiście hotel jest jakimś wyjściem, ale nie docelowym - nic nie załatwi :(
  12. kakaicezar - konto się nie zmieniło! znaczy nadal jest to samo, na które robiłaś ostatni przelew - czyli moje ja zawsze zbierałam na Kąska na to konto! nie na konto Vivy.
  13. dopiszę :) zapomniałam, da się na pewno odzyskać al;e konto nie było zmieniane - zawsze kasa dla Kąska zbierałam na siebie!
  14. jeśli jeszcze nie zjadł Marka, to już nie zje :) ostatnio jak ja widziałam Kąska to zęby miał na wierzchu i pianę na pysku... ale widac to nic nie znaczy! mad tak :) u Pitka gorzej :( ojeza aż się boję o tym myśleć..............
  15. no dostałam wymiary :) 70na70 środek wejście 30 na 40, kojec 2na4
  16. uwaga! Kąsek na wolności :evil_lol:
  17. dopiero teraz widać, jak wyglada Kąsek :)
  18. Witam, Kąsek jest bardzo nieufnym psem. Bardzo boi się ludzi. Jego przypadek jest trudny, ale nie beznadziejny. W załączeniu przesyłam zdjęcia. Robi postępy. Pozdrawiam, Marek.
  19. Kąskowi brakuje 175 złotych deklaracji :( Pitowi... 225 :(
  20. oh tak, taka poczta jest najlepsza wiele ludzi nie wie, że mogliby pomóc że wystarczy ogródek buda czy kojec naprawdę niewiele! a my pomożemy finansowo w razie co! byle Big nie siedział w boksie takim małym :(
  21. super, chciałabym, żeby Big też był Pański zanim odejdzie.
  22. słusznie - oprzeć się nie spoób a więc witam u Biga :):):)
×
×
  • Create New...