my nie będziemy mieli czasu wybiegać Miki :( w ogóle nie wiem czy my pokażemy Miki pani, bo jedziemy z Henem do fryzjera (hehe bidak - Hen to ślepy sznaucer, nasz podopieczny z resztą też z lecznicy zabrany)
więc w zależności, o której pani będzie mogła przyjechać Miki pokażemy jej albo my albo ktoś z lecznicy. będą musieli :P jeśli mają miejsce, to poproszę ich żeby przewieźli ją do lecznicy.
pani sportowo tylko trochę świczyla ze swoim drugim psem, ale on jest leniem i nie chciał za bardzo :P mowi, ze mogłaby uprawiac sport z Miki, ale pytała czy musi, czy nie wystarczą długie spacery ;)