Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. fotki bede miała na kompie popołudniem :) do madalleny juz napisałam :)
  2. słuchajcie, najpilniejszy jest teraz benek benek ma około 2 lat i jest trochę przestraszony i przez to też potrafi jak coś mu się nie podoba kąsać :P prawdopodobnie był bity, bo boi się wielu rzeczy. mam ze 2 fotki, ale słabe :( a nie wiem jak to będzie z sobotą... nie wiem czy dotrę do lecznicy :( do kogo od benków z warszawy napisać? przydałyby sie zdjęcia :( beka - mogłabyś zrobić? aaa kto mógłby? w trybie pilnym ;)
  3. mam fotografa :) na weekend 17-18 :) o!
  4. słuchajcie a ktoś z dobrym aparatem? takim, co złapie te psy bez zwględu na pogodę i czy będą chciały z nami gadać? przydałby się taki, znacie może?
  5. jak bedziemy mieli foty i jakies króciutkie opisy to ja roześlę dobrym ludziom, może ktoś któregoś gdzieś wciśnie...
  6. tak, ja sie moge wstepnie na weekend 17-18 umowić.
  7. ooooo super :D bardzo dziękujemy!!! za 1% też :D
  8. dziękujemy!!! wracamy do konta Vivy, bo juz czesc kasy tam jest (w sumie chyba cała kasa tam jest) [SIZE=4][B]DnB NORD 54 1370 1109 0000 1706 4838 7310 FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! ul. Kopernika 6 m. 8 00-367 Warszawa dopisek "Grafit" [/B][/SIZE]
  9. aha pani jest z Płocka! jesli potwierdzi, że przyjedzie to trzeba szukać kogoś na wizytę po!
  10. my nie będziemy mieli czasu wybiegać Miki :( w ogóle nie wiem czy my pokażemy Miki pani, bo jedziemy z Henem do fryzjera (hehe bidak - Hen to ślepy sznaucer, nasz podopieczny z resztą też z lecznicy zabrany) więc w zależności, o której pani będzie mogła przyjechać Miki pokażemy jej albo my albo ktoś z lecznicy. będą musieli :P jeśli mają miejsce, to poproszę ich żeby przewieźli ją do lecznicy. pani sportowo tylko trochę świczyla ze swoim drugim psem, ale on jest leniem i nie chciał za bardzo :P mowi, ze mogłaby uprawiac sport z Miki, ale pytała czy musi, czy nie wystarczą długie spacery ;)
  11. tylko kurcze musi byc 100% deklaracji i muszą Ci ludzie wiedziec, że Graf może wcale domu nie znaleźć... no i że może jeszcze chorować niedługo... i w ogóle... teraz jest 375 plus 200 150 transport, hotel 360 to juz prawie zero...
  12. kot nie wyglądał na specjalnie przejetego, wie że Big go nie dogoni ;) z resztą to nie jest agresja ze strony Biga, bo pani Grazyna przy nas trzymała kota na rękach i obok stał Big i był spokój ;) także Big pewnie nie przestanie kota gonić, no ale kot ma fory zdecydowanie - jest sprawny, mlody, jest kotem i ma sporo miejsc, w które może uciec i zagrac Bigowi na nosie :P jakos w przyszłym tygodniu zabieramy BIga do weta :)
  13. drugą suke trzeba wysterylizować! i poszukać jej DT po sterylce chociaż... panom szukać DT lub zbierać na hotele, ale najpierw szukałabym DT... tylko potrzebujemy zdjęć psów i informacji o nich wszystkich!
  14. zawsze to lepsze niż całość :) dzieki kochana!
  15. pani chce z daleka przyjechać :) chyba 100 km ma ;) także musi się jej Miki podobać... :)
  16. no, zyjemy trochę nadzieja a trochę od 20 do 20 każdego miesiąca... no ale co :(
  17. psiak jest w Grodzisku Wielkopolskim niestety :(
  18. jeśli pani przyjedzie w niedzielę, to powiem ze w niedziele przyjedzie pani zabrać Miki. to większa szanasa wg nich niż giełda ;)
  19. karmy nie bambino powie więcej o jego potrzebach leczenia też nie wymaga, przynajmniej nic na to nie wskazuje jaka cena, Alino? bo musimy zbierać a jeszcze dojdzie transport!
  20. już napisałam do Aliny, poprosiłam żeby się odezwała jeśli ma miejsce na takiego Grafa :P
×
×
  • Create New...