Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. kurde NiJaSe i Grzegorz podpadacie - robić tam foty nie gadać, bo ja musze iść na żebry dla Omena :P to ważne! już a sio robić foty jak on sie cieszy i jak wyje :P
  2. pewnie w ogóle bezdomnosc wysoka :/
  3. *** Kolejny juz raz dostałam mailowo prośbę o pomoc. o Buszynce powiedziała mi koleżanka, jej powiedział o niej kolega. Kolega pracuje w okolicach Wołomina, w jego firmie [B]na parkingu zyje niczyja stara sunia :[/B]( jest tam, bo pracownicy ją dokarmiają. Nietsety [B]nikt nie zgadza się na postawienie jej budy[/B]... Buszykna [B]musi zniknąć:( [/B]teraz to jeszcze jakoś, ale jak stara suka przeżyje zimę??? z resztą tu nie ma co czekać do zimy! [CENTER][B][SIZE=5]POMOCY![/SIZE][/B] [/CENTER] Czasem na parking zagląda inny pies - chyba młody samiec, kolega ma robić zdjęcia jak go zobaczy! [CENTER][LEFT] fragmenty maila od kolegi: [/LEFT] [/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Buszynka jest cały czas na terenie parkingu. Spędza czas obok budki ochroniarzy, żywi się tym co przyniosą jej pracownicy (a więc czasem równiez plackami ziemniaczanymi), co niestety widać po niej. Większość czasu spędza śpiąc na środku wjazdu, nieraz niechętnie ustępuje wjeżdżającym pojazdom, ale raczej z lenistwa :) [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Podczas przerw, kiedy pracownicy wychodzą palić papierosy adorują i sa adorowani przez buszynkę. [B]Jest bardzo sympatyczna, reaguje na głos, pozbawiona agresji. [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Buszynka jest małym pieskiem, wygląda dosyć staro. Aktualnie jest mocno spasiona (niestety te placki...). [B]Ma ok. 30 cm wzrostu i 35 długości. Z szerokości też... no trochę zbliża się do sześcianu ;-) Nie ma ogonka. [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Bardzo żałuję, że nie można jej tutaj zrobić nawet tymczasowej budy i trochę uporzadkować żywienie. Niestety bez szans... możliwa jest tylko taka partyzantka. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Drugiego psa nie widuję, chociaż podobno czasem się pojawia, więc pewnie ma jakieś inne miejsce w którym spędza cały dzień. Próbuję się czegoś dowiedzieć... [/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/buszynka/buszynka_2.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/buszynka/buszynka_1.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/buszynka/buszynka_3.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]:(:(:([/SIZE][/FONT] bannerek dla suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187234-stara-sunia-mieszka-na-parkingu-okolice-Wo%C5%82omina%21-%28podobno-jest-tam-te%C5%BC-drugi-pies%21%29"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/buszynka/buszynka_1-1-1.png[/IMG][/URL]
  4. ciężko na pewno :( ostatnią burzę (tę taką mega) zniósł jakoś uspokajany przez panią Grażynę i Jaankę wet zalecił jeśli będzie naprawdę źle dawać sedalin w tabletkach a najlepiej relanium ;) radio chyba nic nie da :( burza to dla niego szał, nic nie będzie słyszał trzeba niestety siłą trzymać i przekonywać, że nic się nie dzieje.
  5. [CENTER]Nasza malutka [B]Mimi[/B] to bardzo smutna sunia. Została porzucona wiosną w Wołominie pod bramą jednej z firm. Ktoś musiał to zrobić w nocy, bo nad ranem zwyczajnie tam była. Przycupnęła koło budki strażników. Strażnicy się zmieniali – jeden zapraszał ją do środka, drugi wyganiał – wtedy spała na betonie pod wejściem do firmy. Lgnęła do ludzi! Bardzo! Ale nikt jej nie chciał przygarnąć… Ludzie ją dokarmiali – pizzą i chlebem z kanapek… Zaalarmował nas jeden z pracowników, kiedy firma postanowiła pozbyć się przybłędy… podobno to słaba wizytówka dla firmy. Zaczęto ją przepędzać, a ona wracała… Znała tylko to miejsce. Udało się ją umieścić w domu tymczasowym dosłownie w ostatniej chwili. Była w zaawansowanej ciąży. Pokrył ją jakiś większy pies i sunia nie przeżyłaby porodu. Teraz jest wysterylizowana. Bardzo lgnie do ludzi, wspina się łapkami i prosi o pieszczoty, ale kiedy chce się ją wziąć na ręce popiskuje, kuli się, wyraźnie się boi. Ale za chwilkę znowu się przytula, znowu się łasi. Ma takie smutne oczy… Nie potrzebuje długich spacerów. Nie jest długodystansowcem. Na swoich malutkich łapkach nie jest demonem szybkości. Za to jest wspaniałym, przytulnym pieskiem, który zimą z radością ogrzeje kolana kochanych ludzi… Choć jest malutkim pieseczkiem to ma bardzo duże serce, które chce kochać… Czy ktoś pokocha Mimi…? [/CENTER] Kontakt w sprawie adopcji: [B][email protected][/B] [CENTER][IMG]http://www.interwencje.viva.org.pl/wp-content/uploads/2010/08/IMG_5495.jpg[/IMG] [IMG]http://www.interwencje.viva.org.pl/wp-content/uploads/2010/08/IMG_5493.jpg[/IMG] [IMG]http://www.interwencje.viva.org.pl/wp-content/uploads/2010/08/IMG_5582.jpg[/IMG] [IMG]http://www.interwencje.viva.org.pl/wp-content/uploads/2010/08/IMG_5573.jpg[/IMG] [IMG]http://www.interwencje.viva.org.pl/wp-content/uploads/2010/08/IMG_5485.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER]* historia Mimi dwa posty niżej :) [/CENTER]
  6. no, swoje kosztuje :) jak są dziury to faktycznie bez sensu, to ja bym nie mogła ze smyczy Gacka puścić :(
  7. [quote name='zerduszko'] Ja bym się zapisała na Śląsku :P[/QUOTE] eh :P jak sie jedze na dwa dni to trzeba pilnować :P zamykac brame itp ;)
  8. oh Borysku i ja za Ciebie kciuki trzymam, mały
  9. no wlasnie sie zastanawiałam, czy staną :) bo jej mamie i rodzeństwu stoją ;) haha xelko, miałam teraz niezły kocioł z Omenem, ale w przyszłym tygodniu do Was wpadniemy!
  10. hehe brzmi to wszystko jak przygotowania do wojny :P [B]słuchajcie! czy nikt z Was nie chce zapisać się na szkolenie z psem?[/B] szkolenie jest w terminach: [B]19, 20, 26 i 27 czerwca i 4 lipca [/B]- kurs "zaawansowany!" godziny: 10-12. co prawda kurs jest zaawansowany, ale Wasz pies nie musi byc super szkolony wcześniej. ba - może wiele nie pamietac ;) tu [B]wątek szkoleniowy[/B] (szkolenia będą trwać do jesieni): [CENTER][url]http://www.dogomania.pl/threads/184945-przyjd%C5%BA-ze-swoim-psem-na-szkolenie-uratuj-Pita-i-K%C4%85ska!-zbieramy-grup%C4%99-czerwcow%C4%85!?p=14846093&viewfull=1#post14846093[/url] [/CENTER] ponieważ u Hena krucho z kasą a Pit i Kąsek już nie potrzebują - [B]kurs czerwcowy chociaż częściowo przeznaczymy na Hena! [/B]cena za kurs 5 spotkań to 100 zł.!
  11. jesli to zrobi to lecznica sie zorientuje CHYBA :) ale popatrzymy!
  12. ale powiedziałaś mu o lecznicy? niech wpada sprawdza :) ja niestety nie wiem co tam nowego jest kurcze :(
  13. słuchajcie, my jedziemy do Wrocławia 12.06 w sobotę, możemy zabrać Elfika jest jeden problem - nie podjedzimy po niego sami, bo nie damy rady ktos musiałby go nam dostarczyć w sobote: około 10 na Ursynów około 11 na Pola Mokotowskie lub po 12 do 15 pod Grójec
  14. beka, ja nie widziałam labki :( kurcze w lecznicy miejsc nie ma za bardzo, ciekawe czy tak duzo psów nowych?
  15. znaczy dla mnie jest ładny, bo ma fajny kolor i ja lubie takie szerokie mordy ;) więc chyba zależy :)
  16. wiem wiem, trudno wszystko ogarnac :) ja mam nadzieje, ze Dybuk szybko dom znajdzie, chociaż najpiekniejszy niestety nie jest :( znaczy jest takim mixem wszystkiego i wiesz... no ale moze... w każdym razie jest gotowy :)
  17. z finansami na razie pod kontrola, bo gmina zapłaciła za niego 1 000 zł. zostaje coś około 600-650 na hotel czyli miesiąc i kawałek :( zbierać musiy wrzucę nr konta na pierwsza, ale boje sie, ze Dybuk nie ma wystarczajaco duzo fanow :(
  18. Omen jest pod patronatem Vivy, ja nie mam konta na allegro jeszcze (ciągły brak czau, żeby to ogarnąć), ale zapytam może ktoś by mogl wystawić cegiełkowe!
  19. [quote name='NiJaSe']no własnie chyba nie tak do tych 120 zł dolicz 80 zł i to mialo być azem 200 z ta opłata 120 zł , tak przynajmniej ja zrozumialam z tego co Grzesiek mówił ,ale się upewnie bo juz sama nie wiem. Za duzo sie wczoraj dzialo :evil_lol:[/QUOTE] aaaa to ja już nie wiem haha :) tak samo nie zrozumiałam, co on tam gadał :P to dowiemy się i to zmienie, w każdym razie 1 118 zł. musimy na 100% zapłacić na Bemowie doh :/ zmień moze tytuł, że trzeba uregulowac dług, mamy kilka dni :(
  20. dzieki :) wielkie ogromne! najgorsze, zę na spłacenie tej kwoty [SIZE=4][B]1 118 zł. [/B][SIZE=2]z Bemowa mamy tydzień :/ [/SIZE][/SIZE]
  21. Dybuk już od 2 dni w hotelu :) dostaje antybiotyki, bo spuchła mu pokastracyjna rana :( ale już dziś kończy wczoraj Dybuk dostał od Ellig dwa kilkukilogramowe worki hillsa bodajże adult :) dzięki! ucieszy się chłopak! rachunek za pobyt w lecznicy, obserwację, szczepienia, odrobacznie, chipowanie i kastrację to coś [B]około 350 zł.[/B], nie mam teraz faktury przed sobą, ale coś takiego.
  22. nowa wpłata: 2010-06-08 200,00 PLN BARBARA D. dziękujemy :D to razem 2 301 zł. [SIZE=2][B]2 301 zł. - [/B][/SIZE][SIZE=4][B][SIZE=2]3 743,00 = [SIZE=4]- 1 442 zł.[/SIZE][/SIZE] [/B][/SIZE]
  23. [SIZE=4]łączny koszt leczenie Omena to: [B]3 743,00 zł[/B][/SIZE] 2010-05-27 babeszja I [B] 200,00 zł[/B] 2010-05-30 babeszja II [B]120,00 zł[/B] 2010-05-31 USG Gagarina[B] 105,00 zł[/B] 2010-06-08 KLINIKA WET BEMOWO [B]2 000,00 zł[/B] bemowo II [B] 1 118,00 zł[/B] ok. [B]200 zł. [/B](jeśli dobrze pamiętam?)związany z leczeniem Omena po szpitalu [SIZE=4]na Bemowie jesteśmy wciąż winni [B]1 118 zł.[/B][/SIZE] u wetek NiJaSe[B] 120 zł. + 200 zł.[/B] czyli [B]320 zł.[/B]
  24. jest jest astowaty :) staffikowaty, z charakteru też ;)
×
×
  • Create New...