Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [CENTER][SIZE=4][B]słuchajcie, PILNIE potrzebny DT dla suni wielkości Marusi![/B][/SIZE] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/187335-suka-6-ma%C5%82ych%21-POMOCY%21-spokojny-DT-na-wczoraj%21-%28-sunia-ze-stresu-nie-karmi-ma%C5%82ych%21?p=14862565#post14862565"]http://www.dogomania.pl/threads/187335-suka-6-ma%C5%82ych!-POMOCY!-spokojny-DT-na-wczoraj!-%28-sunia-ze-stresu-nie-karmi-ma%C5%82ych!?p=14862565#post14862565[/URL][/B] [/CENTER] sunia rozdygotana hormonalnie po porodzie :( jest u Kasi, tej co znalazła Marusię... Kasia dowiezie małą gdzie trzeba. Kasia ma 10 psów, domek 25m kw...! chorą osobę w bliskiej rodzinie! pomocy! proszę, tyle osób było chętnych pomóc Marusi!
  2. [CENTER][SIZE=4]sunia jest mała! proszę, czy nikt nie może dać jej DT? [SIZE=2]ona jest wielkości Marusi, tyle osób chciało Marusie :([/SIZE] [/SIZE][/CENTER]
  3. staram sie wytlumaczyc Kasi jak to jest, ze jak je odda do schroniska to oni i tak je uspia... ona juz nie wie, co robic, jej psy sie gryza, ona ma dom 25m kw...
  4. nie wiem, co Kasia zrobi :/ nie może ich trzymać, też ich nie chce uspić i one będą zdychać w cierpieniach, pieknie a suka zginie pod TIRem, jeśli nie z głodu, to pewne masakra jakaś a ja właśnie wyjeżdżam do Wrocławia
  5. dzis wyruszamy, jutro wraca z nami:)
  6. mowie teraz suce, suka potrzebuje pomocy [CENTER][B]czy ktoś może przestać mówić o małych i zająć się szukaniem pomocy dla suki???[/B] [/CENTER]
  7. Kasia raczej nie uśpi małych... a nawet jeśli to [B]zostaje suka[/B]! ona też potrzebuje pomocy, nie mniej Kasia ma naprawdę bardzo chorą bliską osobę i musi być u niej codziennie w Warszawie w szpitalu wczoraj od Kasi wyprowadził się mąż, bo nie wytrzymał sunia jest mała :( kurczeeee!
  8. słuchajcie, spoko, mamy czas do jutra :) ktoś się znajdzie powiedzcie tej osobie, że jak nie bede odbierać to proszę o sms! nie zawsze bede słyszała telefon, wiec prosze piszcie jakby co to bede wiedziała do kogo oddzwaniać na cito! :) kurcze, oby sie udało, bo sunia taka bida :(
  9. no "marusia", ta co znalazła suke, ta spod Mińska Maz. u niej są suka i małe
  10. nie znam się, ale chyba nie można ślepego malucha odłączyć od matki. to już lepiej uśpić.
  11. nie wiem, czy sie da. bardzo teoretycznie, ale mogą też pozdychać w męczarniach. to nie o samo karmienie chodzi. kasia zadecyduje, czy ratuje czy nie, ja na odległość nie mogę.
  12. nie wiem, co przez dwa dni będzie się tu działo, ale na wszelki wypadek podaję nr konta, jakby ktoś pytał: Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! 00-367 Warszawa, Kopernika 6 m 8, KRS 0000135274 [B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304 [B]dopisek[/B] "sunia z Minska" [SIZE=4]chociaż teraz najważniejszy jest DT lub domowy hotel! [/SIZE][/B]czy ktoś mógłby popytać o miejsca? [B]Owieczka, DIF, Astaroth?[/B] czy może ktoś do nich napisać?
  13. [SIZE=4][B]są małe![/B][/SIZE] marusia znalazła małe w opuszczonym domu, w dole, pod deskami... jest ich 6 :( ślepe... zabrała sunię i małe do siebie, ale ma bardzo mały domek i sunia oropnie stresuje się pozostałymi psami i [B]nie karmi szczeniaków[/B]! [B]bardzo proszę o pomoc :([/B] wiem, że trudno jest wziąć nagle sukę i 6 małych ale ona potrzebuje spokoju, żeby je wykarmić :( inaczej małe poumierają :(
  14. dodałam w pierwszy post: [B]marusia znalazła sunię,[/B] nigdzie jednak nie ma szczeniaków [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] marusia czołgała się po krzakach kilka godzin... nie wiemy, czy te szczeniaki w ogóle jeszcze zyją i czy w ogóle były... [B]sunia jest wyczerpana, baaaardzo wychodzona [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/B] potrzebuje opieki, której marusia nie może jej teraz zapewnić [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] bo ma bardzo poważnie chorą osobę w rodzinie i musi codziennie być w Warszawie. marusia ma 10 psów! wszystkie znajdy, bidy z krajowej 50tki... [CENTER][SIZE=4]PROSIMY O DT! choćby na te pierwsze dni![/SIZE] [SIZE=4] [/SIZE] [SIZE=4] [SIZE=2]w razie co podaję nr do marusi: [B]728 279 961[/B][/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4][SIZE=2] mnie nie ma w weekend w domu :( jestem pod telefonem tylko... [/SIZE][/SIZE]
  15. hej, bo nie wiem już - kto mi przekaże sunię w niedziele we Wrocławiu? :) czekam na nr telefonu! mam net do jutra do 10, potem telefonicznie: 604 129 008 lub jeśli nie odbieram to 509 075 051 (TZ)
  16. Pipi, dobra napisze! chociaż dogo coś szwankuje marusia szukała suni od 9 rano do 14! wróciła do domu, miała już jechać do warszawy, ruszyła i... znalazła sunię :( no i co teraz? dziś suka juz cycki mniejsze, już spokojniejsza, ale okropnie okropnie chuda, ledwo co żywa :( przeciez o ile te małe były to już ich pewnie nie ma :( o ile w ogóle były, być może szybko zostały jej zabrane :( marusia naprawdę ma kłopot, to już 11 pies :/ cholera! sunia jest mała! do 10 kg...!
  17. [SIZE=4]kochani, [B]marusia 8[/B] znów prosi o pomoc!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187335-suka-z-ma%C5%82ymi-widziana-w-okol.-Stanis%C5%82awowa-%28mi%C5%84ski%29-POMOCY%21"][B]suka z małymi widziana w okol. Stanisławowa (miński) POMOCY![/B][/URL][/SIZE]
  18. [B]marusia znalazła sunię i jej 6 małych! [/B]zabrała je do siebie, ale ma bardzo mały domek [B]- sunia okropnie stresuje się obecnością innych psów i [SIZE=4]NIE KARMI MAŁYCH![/SIZE] [/B] [LEFT][B]sunia jest wyczerpana, baaaardzo wychodzona :( [/B] one i jej małe potrzebują opieki, której marusia nie może jej teraz zapewnić :( marusia ma bardzo poważnie chorą osobę w rodzinie i musi codziennie być w Warszawie. marusia ma 10 psów! wszystkie znajdy, bidy z krajowej 50tki... wyciągnięcie spod TIRów... [CENTER][SIZE=4]PROSIMY O DT! choćby na te kilka tygodni! Od tego zależy, czy maluchy przeżyją :( [SIZE=2]w razie co podaję nr do marusi: [B]728 279 961 (Kasia) [/B]nie ma mnie przez weekend w Warszawie ale marusia czeka na pomoc! Kasia dowiezie małe i sunię dokąd tylko będzie mogła! [SIZE=4]proszę pomóżcie nam szukać dla suni jakiegoś dobrego domowego hotelu![/SIZE] [/SIZE][/SIZE] na wszelki wypadek podaję [B]nr konta do wpłat[/B], jakby ktoś pytał: Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! 00-367 Warszawa, Kopernika 6 m 8, KRS 0000135274 [B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304 [B]dopisek[/B] "sunia z Minska"[/B] [SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE] [/SIZE][/CENTER] [/LEFT] [CENTER][B]***[/B] [/CENTER] [B] marusia 8[/B], która mieszka w okolicy Stanisławowa (pow. miński) zauważyła przedwczoraj wieczorem sukę błąkającą się przy drodze nr 50 za Stanisławowem (okolice zakładów mięsnych...) jest to miejsce, w którym [B]marusia 8[/B] nagminnie widuje porozjeżdżane przez TIRy psy... w ogóle są to okolice, w których psów jest cała masa, marusia ma już chyba 10 w domu :/ [CENTER][B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/184240-pies-potr%C4%85cony-przez-TIR-a-biega-po-ulicy[/URL][/B] [LEFT]wczoraj marusia postanowiła poszukać suki i ja nakarmić - znalazła ją... leżącą na środku drogi! suka miała powyciągane cycki :( sterczały jej żebra, była wycieńczona marusia pokręciła się w poszukiwaniu małych ale oczywiście bez skutku :/ wzięła sukę do siebie (to było bardzo niedaleko od domu marusi), suka najadła się a potem zaczęła wariować, nabrzmiały jej sutki i wyrwała się! czyli prawie na pewno ma gdzieś małe... poszła w pole, marusia i jej TZ za nią ale gdzie tam :( szukali jej godzinę i nic! podejrzewam, że małe mogą nie żyć. może ktoś je zabił i suka ich teraz tak panicznie szuka... :( [SIZE=4][B]czy jest ktoś z tamtej okolicy?[/B] ktoś, kto mógłby pomóc marusi? [B]w szukaniu choćby?[/B] w rozgladaniu się, czy gdzieś nie leży... :([/SIZE] to sunia: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/stanislawow/sunia_staniswawow.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]marusia ma ciężką sytuację rodzinną [/B]:( codziennie musi bywać w Warszawie w szpitalu - w domu ma teraz 10 psów i [B]nie da rady trzymać suki i małych[/B] potrzebuje jakiegoś tymczasu [B]choćby na te pierwsze dni czy tygodnie.[/B] [/LEFT] [/CENTER]
  19. moim zdaniem przenosimy. suke moze najpierw? jeszcze jest Lupek szorściak :( coś jeszcze się tam kręci reniax?
  20. ah no i się umowilismy wstepnie na spotkanie u nich :)
  21. Big się odnalazł :) ale Omen kurde prawie umarł. nie wiem, jak on to zrobił,że żyje! dzwoniliśmy dziś do Marusiowych ;) (do tej pani, nie do córek) z Marusią wielkich problemów to nie ma, głównie chodzi o to, że Marusia chce być jak najbliżej Nuki a Nuka nie chce :P i odchodzi haha. Z tym drapaniem to nie ma tragedii wcale. Poza tym Marusia szczeka na męża :P ale to dlatego, że a) jest duży, b) dużo go nie ma w domu i c) jak już jest to leci Marusię głaskac ;)
×
×
  • Create New...