-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4][B]słuchajcie, PILNIE potrzebny DT dla suni wielkości Marusi![/B][/SIZE] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/187335-suka-6-ma%C5%82ych%21-POMOCY%21-spokojny-DT-na-wczoraj%21-%28-sunia-ze-stresu-nie-karmi-ma%C5%82ych%21?p=14862565#post14862565"]http://www.dogomania.pl/threads/187335-suka-6-ma%C5%82ych!-POMOCY!-spokojny-DT-na-wczoraj!-%28-sunia-ze-stresu-nie-karmi-ma%C5%82ych!?p=14862565#post14862565[/URL][/B] [/CENTER] sunia rozdygotana hormonalnie po porodzie :( jest u Kasi, tej co znalazła Marusię... Kasia dowiezie małą gdzie trzeba. Kasia ma 10 psów, domek 25m kw...! chorą osobę w bliskiej rodzinie! pomocy! proszę, tyle osób było chętnych pomóc Marusi! -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mad, ja dostałam od razu! -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzis wyruszamy, jutro wraca z nami:) -
Miała być uśpiona. Ale dostała szansę - ZNALAZŁA DOM!!!
mru replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, spoko, mamy czas do jutra :) ktoś się znajdzie powiedzcie tej osobie, że jak nie bede odbierać to proszę o sms! nie zawsze bede słyszała telefon, wiec prosze piszcie jakby co to bede wiedziała do kogo oddzwaniać na cito! :) kurcze, oby sie udało, bo sunia taka bida :( -
nie wiem, co przez dwa dni będzie się tu działo, ale na wszelki wypadek podaję nr konta, jakby ktoś pytał: Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! 00-367 Warszawa, Kopernika 6 m 8, KRS 0000135274 [B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304 [B]dopisek[/B] "sunia z Minska" [SIZE=4]chociaż teraz najważniejszy jest DT lub domowy hotel! [/SIZE][/B]czy ktoś mógłby popytać o miejsca? [B]Owieczka, DIF, Astaroth?[/B] czy może ktoś do nich napisać?
-
[SIZE=4][B]są małe![/B][/SIZE] marusia znalazła małe w opuszczonym domu, w dole, pod deskami... jest ich 6 :( ślepe... zabrała sunię i małe do siebie, ale ma bardzo mały domek i sunia oropnie stresuje się pozostałymi psami i [B]nie karmi szczeniaków[/B]! [B]bardzo proszę o pomoc :([/B] wiem, że trudno jest wziąć nagle sukę i 6 małych ale ona potrzebuje spokoju, żeby je wykarmić :( inaczej małe poumierają :(
-
dodałam w pierwszy post: [B]marusia znalazła sunię,[/B] nigdzie jednak nie ma szczeniaków [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] marusia czołgała się po krzakach kilka godzin... nie wiemy, czy te szczeniaki w ogóle jeszcze zyją i czy w ogóle były... [B]sunia jest wyczerpana, baaaardzo wychodzona [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/B] potrzebuje opieki, której marusia nie może jej teraz zapewnić [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] bo ma bardzo poważnie chorą osobę w rodzinie i musi codziennie być w Warszawie. marusia ma 10 psów! wszystkie znajdy, bidy z krajowej 50tki... [CENTER][SIZE=4]PROSIMY O DT! choćby na te pierwsze dni![/SIZE] [SIZE=4] [/SIZE] [SIZE=4] [SIZE=2]w razie co podaję nr do marusi: [B]728 279 961[/B][/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4][SIZE=2] mnie nie ma w weekend w domu :( jestem pod telefonem tylko... [/SIZE][/SIZE]
-
Miała być uśpiona. Ale dostała szansę - ZNALAZŁA DOM!!!
mru replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
hej, bo nie wiem już - kto mi przekaże sunię w niedziele we Wrocławiu? :) czekam na nr telefonu! mam net do jutra do 10, potem telefonicznie: 604 129 008 lub jeśli nie odbieram to 509 075 051 (TZ) -
Pipi, dobra napisze! chociaż dogo coś szwankuje marusia szukała suni od 9 rano do 14! wróciła do domu, miała już jechać do warszawy, ruszyła i... znalazła sunię :( no i co teraz? dziś suka juz cycki mniejsze, już spokojniejsza, ale okropnie okropnie chuda, ledwo co żywa :( przeciez o ile te małe były to już ich pewnie nie ma :( o ile w ogóle były, być może szybko zostały jej zabrane :( marusia naprawdę ma kłopot, to już 11 pies :/ cholera! sunia jest mała! do 10 kg...!
-
[SIZE=4]kochani, [B]marusia 8[/B] znów prosi o pomoc!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187335-suka-z-ma%C5%82ymi-widziana-w-okol.-Stanis%C5%82awowa-%28mi%C5%84ski%29-POMOCY%21"][B]suka z małymi widziana w okol. Stanisławowa (miński) POMOCY![/B][/URL][/SIZE]
-
[B]marusia znalazła sunię i jej 6 małych! [/B]zabrała je do siebie, ale ma bardzo mały domek [B]- sunia okropnie stresuje się obecnością innych psów i [SIZE=4]NIE KARMI MAŁYCH![/SIZE] [/B] [LEFT][B]sunia jest wyczerpana, baaaardzo wychodzona :( [/B] one i jej małe potrzebują opieki, której marusia nie może jej teraz zapewnić :( marusia ma bardzo poważnie chorą osobę w rodzinie i musi codziennie być w Warszawie. marusia ma 10 psów! wszystkie znajdy, bidy z krajowej 50tki... wyciągnięcie spod TIRów... [CENTER][SIZE=4]PROSIMY O DT! choćby na te kilka tygodni! Od tego zależy, czy maluchy przeżyją :( [SIZE=2]w razie co podaję nr do marusi: [B]728 279 961 (Kasia) [/B]nie ma mnie przez weekend w Warszawie ale marusia czeka na pomoc! Kasia dowiezie małe i sunię dokąd tylko będzie mogła! [SIZE=4]proszę pomóżcie nam szukać dla suni jakiegoś dobrego domowego hotelu![/SIZE] [/SIZE][/SIZE] na wszelki wypadek podaję [B]nr konta do wpłat[/B], jakby ktoś pytał: Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! 00-367 Warszawa, Kopernika 6 m 8, KRS 0000135274 [B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304 [B]dopisek[/B] "sunia z Minska"[/B] [SIZE=4][SIZE=2] [/SIZE] [/SIZE][/CENTER] [/LEFT] [CENTER][B]***[/B] [/CENTER] [B] marusia 8[/B], która mieszka w okolicy Stanisławowa (pow. miński) zauważyła przedwczoraj wieczorem sukę błąkającą się przy drodze nr 50 za Stanisławowem (okolice zakładów mięsnych...) jest to miejsce, w którym [B]marusia 8[/B] nagminnie widuje porozjeżdżane przez TIRy psy... w ogóle są to okolice, w których psów jest cała masa, marusia ma już chyba 10 w domu :/ [CENTER][B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/184240-pies-potr%C4%85cony-przez-TIR-a-biega-po-ulicy[/URL][/B] [LEFT]wczoraj marusia postanowiła poszukać suki i ja nakarmić - znalazła ją... leżącą na środku drogi! suka miała powyciągane cycki :( sterczały jej żebra, była wycieńczona marusia pokręciła się w poszukiwaniu małych ale oczywiście bez skutku :/ wzięła sukę do siebie (to było bardzo niedaleko od domu marusi), suka najadła się a potem zaczęła wariować, nabrzmiały jej sutki i wyrwała się! czyli prawie na pewno ma gdzieś małe... poszła w pole, marusia i jej TZ za nią ale gdzie tam :( szukali jej godzinę i nic! podejrzewam, że małe mogą nie żyć. może ktoś je zabił i suka ich teraz tak panicznie szuka... :( [SIZE=4][B]czy jest ktoś z tamtej okolicy?[/B] ktoś, kto mógłby pomóc marusi? [B]w szukaniu choćby?[/B] w rozgladaniu się, czy gdzieś nie leży... :([/SIZE] to sunia: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/stanislawow/sunia_staniswawow.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]marusia ma ciężką sytuację rodzinną [/B]:( codziennie musi bywać w Warszawie w szpitalu - w domu ma teraz 10 psów i [B]nie da rady trzymać suki i małych[/B] potrzebuje jakiegoś tymczasu [B]choćby na te pierwsze dni czy tygodnie.[/B] [/LEFT] [/CENTER]
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ah no i się umowilismy wstepnie na spotkanie u nich :) -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Big się odnalazł :) ale Omen kurde prawie umarł. nie wiem, jak on to zrobił,że żyje! dzwoniliśmy dziś do Marusiowych ;) (do tej pani, nie do córek) z Marusią wielkich problemów to nie ma, głównie chodzi o to, że Marusia chce być jak najbliżej Nuki a Nuka nie chce :P i odchodzi haha. Z tym drapaniem to nie ma tragedii wcale. Poza tym Marusia szczeka na męża :P ale to dlatego, że a) jest duży, b) dużo go nie ma w domu i c) jak już jest to leci Marusię głaskac ;)