-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o mamo :D 50 zł dla Pitka! dziękuję figa!!!!!!!!! -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale gust to on ma :D a ja mam jeszcze dwa zdjęcia! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Misiek/Zdj_cie0033.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Misiek/Zdj_cie0036.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Lila - najpiękniejsza mała sunia dogomanii ma wspaniały DOM!!!
mru replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='myjka'] p.s. okazuje się, że Lilka to pies na facetów;) ale nie takich "zwykłych" ona rano i popołudniu (jak się wraca z pracy) na spacerkach zaczepia tylko panów w garniturach i im lepiej ubrany tym bardziej zaczepia....:oops::oops::oops:[/QUOTE] muahahahaha :P -
[quote name='beka']Jaki pan z Piaseczna?? Czy to ten sam Pan który usypiał w zeszłym tyg bardzo chorego onka czy inny? [/QUOTE] beka, chyba ten sam miał ONka Szczęściarza 12 lat pies był bardzo chory, niedawno go uspił (mówił, że półtora roku temu) oni dziś mają wziąć Bertę. w ogóle chcieli Vigo, ale Vigo za żywy czy coś dla nich, Bertę dostali na chwilę na smyczy przypadkowo i się polubili od razu ;)
-
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
już dawno wklejone! :) -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=3][B]Numer konta do wpłat:[/B][/SIZE] [CENTER] [SIZE=4][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B][/SIZE] [SIZE=4] Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa[/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4] z dopiskiem [B]Brutus[/B][/SIZE][/CENTER] [SIZE=3][B] [SIZE=2]proszę wszystkich, aby pomogli rozgłaszać apel o pomoc dla Brutusa[/SIZE] [/B][/SIZE][/CENTER] -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Oh, pani Beato, tak się cieszę, że pani wpadła :) [quote name='bzam']Nie wiem, co z imieniem, bo w ogóle nie reaguje na wołanie "Misiek", za to na "kochane ty moje" pędzi, aby się (albo nas) przytulić (oczywiście na spacerze, bo w domu świat się skończył na legowisku. [/QUOTE] ahha już wiadomo, jak mówiła do niego Małgosia ;) ja do niego mówiłam Misiaczku, Myszko, Kochanie... ale dawno, pewnie już nie pamięta :) uparty był już jak go poznałam, to fakt! on wiedział lepiej :) hehe strasznie chciałabym go zobaczyć :) w Poznaniu faktycznie z Pawłem bywamy czasem :lol::lol::lol: -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
drodzy moi :) ponieważ na dogo ciężko o kasę a ludzie spoza dogo chetniej wpłacą kasę wiedząc, że psiakjest pod opieką fundacji a nie pani X - fundacja Viva weźmie psiaka "na siebie" :) (cudzysłów oznacza, że nadal będziemy potrzebowali Waszej pomocy!) plan jest taki: 1. benek [B]bez zmian [/B]w sobotę przyjeżdża [B]do hotelu [/B]do Beaty 2. kasę zbieramy na [B]subkonto fundacyjne[/B], do którego ja mam dostęp i ja będę bieżące [B]rozliczenia[/B] wrzucać na wątek! 3. benek jak najszyciej tylko się do zostanie przewieziony na teren fundacyjny, gdzie mamy kojce w bodowie (heh, na razie 4 ledwo stoją... bez dachów i prowizorycznie zabezpieczone) - musimy tylko skręcić boks dla niego i przymocować duużą budę :) teren jest spory, z bajorkiem ;), psiak będzie wypuszczany, będzie miał tam socjalizację z ludźmi i psami, opiekę 24h/dobę i nas co tydzień na spacery poza teren, do wożenia do weta, do ew. pracy szkoleniowej if needed :) wtedy z 350 zł za miesiąc za hotel cena spadnie do [B]100 zł za miesiąc[/B]! (karma od nas będzie, chyba że będzie musiał jeść specjalną) czyli [B]w kwestii transportu nic się nie zmienia [/B] ja zaraz podam nr konta do wpłat na benka i poproszę Was, żebyście żebrali po ludziach :) -
Zabytek chihuahua - Grosik odszedł kochany we własnym domu.
mru replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oczywiście zapisuję się :) -
Ninti, koty też są wywożone na giełdę i absolutnie nie wiem, jak to ma wyglądać/ dostajesz kota w pudełku, zawozisz go do domu i co? on wyskakuje z pudełka i sobie idzie... wtf? z kotami jest też tak, że jak jest dzikawy to trafia gdzieś tam łapać myszy, być może wtedy staje się bardziej wolno zyjący są też adopcje z lecznicy bezpośrednio no i kotów zawsze mniej ale koty tam są śliczne i trzeba je ogłaszać. może rudego ogłosimy? on jeszcze jest?
-
właśnie, trzeba wysłać BoUnTy 3 psiaki, są nowe foty, więc będzie łatwiej. Ja postaram się dziś to zrobić, które psy wysłać? może Dextera min.? mimo, że Sylwia jak robiła foty to go chyba nie zauważyła :P nie wiem czemu ;) Vigo ma jakieś zainteresowanie i ogłoszenia od koosiek Bertę adoptuje dziś (tak mówił) pan z Piaseczna to co? Gąska?
-
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
właśnie, jeśli ktoś mógłby pooffować ludzi na dogo, to byłoby super... -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podzieliłyśmy się z zuzlikową tak, że my zajmujemy się transportem i późniejszą opieką w hotelu a ona kolekcjonuje kase :) no i będziemy na bieżąco wrzucać tu rozliczenia! żeby nie było :) no i wszyscy musimy żebrać... -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
w autobusie nie wiadomo jakby sie zachował :) fajnie, ze będziesz na miejscu w sobote, pomożesz załadować :) [CENTER] [SIZE=4][B]teraz ZBIERAMY KASĘ PILNIE :([/B][/SIZE][/CENTER] -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziewczyny dadzą rade, nie takie rzeczy robiły hihi ;) z sedalinem same ocenią na miejscu, czy pies stary i w jakim stanie. może nie będzie trzeba. czasem sedalin to mniej stresu niż jazda samochodem 200 km :) telefon przekazałam dalej :) mysle, że się wszystko uda! -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, koosiek :D w końcu! zobacz: http://www.dogomania.pl/threads/178259-nasz-stary-kochany-Mi%C5%9B-doczeka%C5%82-si%C4%99-w-ko%C5%84cu-%29-pojecha%C5%82-do-domku-do-Poznania!/page31 :D:D:D a Kąska widziałam przelotnie w sobotę... niestety jak się hciałam do niego zbliżyć, to poleciały za mną wszystkie biegające wolno akurat psy i Kąsek się schował... :( -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zuzlikowa, czy jest szansa ze znajdziesz miejsce na moje pw? chciałam jeszcze coś ustalić. -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czekam, co napisze Ashaski, bo będzie on w sobotę na miejscu potrzebny, on wie gdzie to dokładnie jest no i dziewczynom pomoże (żeby nie było, że się włamują na posesję) one proszą o kontakt tekefoniczny do Ciebie, Ashaski -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
karme bede miała, mam worek brita wolny! -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
znajome moglyby w sobotę rano zabrać go (przy pomocy Ashaskiego) i dotransportować do Radomia. My w sobotę mamy szkolenia, ale mozemy coś poprzesuwać i psiaka odebrać z tego Radomia i zawieźć do Beaty...