Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Bliss, mogłabys porobic zdjecia? Sylwia zarobiona po pachy... mowi, ze czwartek, moze poniedziałek, a tu sie kazdy dzien liczy damn!
  2. o mamo, tak dawno mnie tu nie było. Misia po urlopie, a jak KOTY zniosły to, że Was nie było? ;) (koty: a kiedy ich nie bylo?) o Bono od razu pomyslałam, że to jest Misia ;)
  3. [quote name='sleepingbyday'] a mini szpica wątek zaliczyłam, nazywa się krzyś, pasuje do niego, napisałam nawet długiego posta i co? i mi znikła strona, nie wiem, czy się zapisało. to się okaże.[/QUOTE] sie nie zapisało :) nie było Cie u Krzysia! chodz :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191382-Krzysztof-Odkrywca-malutki-i-starutki.-Pomoc-w-postaci-podk%C5%82ad%C3%B3w-mile-widziana.?p=15246072#post15246072[/url]
  4. golf, moge jamnikowi założyc watek, ale czy mogłabys tu raz jeszcze napisac wszystko co o nim wiesz?
  5. jejku, nie wierze... to on? aaaaaa!?!?
  6. musze popytac. po kwarantannie miał miec zabieg... podejrzewam, ze miał, ze nikt go nie odebrał :(
  7. oh, tyle fajnie, ze moze zostac, uff...
  8. nie no, u mnie, bo u mnie. :) on już jest taki, że chyba nowego domku by nie doczekał.
  9. a to Kulej, który został Łatkiem... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kulej/100_0105.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kulej/100_0107.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kulej/100_0102.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kulej/100_0103.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. a tu oba szpitalne: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Szpitalki/100_0088.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Szpitalki/100_0092.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Szpitalki/100_0091.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Szpitalki/100_0101.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. psiaki spod szpitala: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Szpitalki/100_0099.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Szpitalki/100_0098.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Szpitalki/100_0094.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Szpitalki/100_0093.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. to ta sunia Leśna [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Lesna/100_0065.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Lesna/100_0073.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Lesna/100_0074.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Lesna/100_0075.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. zaraz wrzucam foty i postaram sie zalozyc watek jamnikowi tylko czy golf, Ty bedziesz wiedziała co sie z nim na biezaco dzieje? i czy wiesz coś o pekinku?
  14. Beta&Czata, ogromnie Ci dziękuję za podkłady :) Krzyś już na nich leży! (co mu kładę kocyk to wcale się na nim nie kładzie, tylko go obsika i gorzej i tyle ;) doszłam do wniosku, że muszę pod podkłady kłaść coś miękkiego... a w ogóle mam pomysł kupić drybed, co myślicie?) wczoraj biedny Krzyś musiał zostać raz jeszcze wyprany w szamponie, a że Krzyś nie znosi dotykania (wije się, gryzie i rzuca haha) to bardzo mu się to wszystko nie podobało :( za to skóra i sierść wyglądają o niebo lepiej i myślę, że to na razie będzie koniec wannowego koszmaru ;) dziś za to wet... to dopiero będzie przeprawa... ;)
  15. moje chłopaki wzęcia po Bricie miały, teraz jedzą Boscha :) może też za szybko jeść, wtedy łyka powietrze ;) moje tak maja czasem, to im musze 2-3 razy porcjami dać z ręki nawet i potem już przez jakiś czas jedzą wolno głupki... ;) ps: nie ma ktoś może jakichś podkładów lub starych kocyków? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191382-Krzysztof-Odkrywca-malutki-bardzo-biedny-staruszek-u-mnie[/url].
  16. dostałam nr konta do wpłat! [B]TOZ Oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim [/B] Bank Spółdzielczy w Ostrowcu Świętokrzyskim [SIZE=5]77 8507 0004 2001 0054 6641 0001[/SIZE]
  17. marchewa, myslisz ze nie potrzebuja ci ludzie szkoleniowca? że to nic nie da? służymy rada, TZ sie tym zajmuje... choćby telefonicznie może poradzić... szczekanie i piszczenie to normalne... to, ze nie chce byc w domu to tez chyba zrozumiałe...? jest... lato? boje sie, ze wszystko rozbija sie o to, ze im sie odwidziało i szukaja byle wymowki nie chcac pracowac... super... szkoda, ze ludziom i psu zawaracali dupy... - za to powinny byc pieniezne kary. teraz powinni płacić za choćby 1 miesiąc pobytu w hotelu.
  18. moze D groźnie wyglada? nie wiem... jest naprawde super - mamy teraz 2 szczeniaki (:() i Dybuk je zagania haha eh ;)
  19. absolutna CISZA! za to dzieciak Dybuk jest niczego nieświadomy... biega, lata, jest bardzo wesoły. upały spędza w domu pod stołem :P wczoraj jak przyjechaliśmy to jaśniepan nie chciał wyjść:D potem jak nas zobaczył to leciał jak szalony. Dybuczek to jest taki francuski pieseczek trochę :) taka dziewczynka. bardzo delikatny i uczuciowy.
  20. własnie, zaraz zrobie! :) Pitek słodziak, tak do nas płacze jak przyjezdzamy :) taki jest spokojny na spacerze... to go wycisza...
  21. oh widziałam wczoraj Kąska :) wieść gminna niesie, że on czasem wychodzi, ale kurcze my go nie widzialiśmy już parę tygodni. w sumie nic dziwnego, jak my przyjeżdzamy to do pracy - coś tam przesuwamy, coś montujemy... psy szczekają... ale wczoraj już jak końcyliśmy to Kąsek wyszedł :) wygląda ładnie. rozejrzał się, zobaczył nas i chwilę tak postał. od razu zlapałam jedzenie i poszłam do niego. wahał się chwilę, ale jednak się schował :(
  22. Iwona, macie swoje konto? :) ludzie mnie pytaja?
  23. figa, beta, dzieki :) fajnie, ze wpadłyście... :)
×
×
  • Create New...