Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [SIZE=1] Zajrzyjcie proszę na wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180813-Chore-kociaki-z-portu-potrzebujAE-wsparcia-na-leczenie-grzybicy-i-kk[/URL] Kociaki potrzebują wsparcia na leczenie grzyba i szczepionki[/SIZE]
  2. [quote name='Justa&Zwierzaki']Przed chwilka dzwoniła do mnie koleżanka A-Primy i żąda ode mnie obserwacji Primy ,oczywiście nie pokryje kosztów obserwacji i straszy kłopotami , dosłownie że tego tak nie zostawi . zastanawiam się czy ja za wszystkie zwierzęta które są już 6 tyg po adopcji odpowiadam i czy to jest moja wina ze Prima ugryzła :(:(:([/QUOTE] Chyba zależy od tego, jak wyglądała umowa adopcyjna, na którą oddawałaś Primę. [SIZE=1] Przy okazji - zajrzyjcie proszę na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180813-Chore-kociaki-z-portu-potrzebujAE-wsparcia-na-leczenie-grzybicy-i-kk[/url] Kociaki potrzebują wsparcia na leczenie grzyba i szczepionki[/SIZE]
  3. Marcinek znalazł domek. Nie przeszkadzała nowym właścicielom grzybica, zostali zaopatrzeni w leki i będą kontynuować leczenie :multi::multi::multi: [B]Prosimy o wsparcie na leczenie i szczepienia dla pozostałych kociaków[/B].
  4. [quote name='Greven']Ta suka to w ogóle jest w typie jakiejś rasy?[/QUOTE] Tak, terierowata, szorstkowłosa. Przyszły tatuś bardzo w typie teriera niemieckiego...
  5. Jeśli chodzi o adopcje zagraniczne, to warto poczytać wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/89321-Co-powinnismy-wiedzieAE-wyadoptowujAE-c-poza-granice-Polski[/URL] A najlepiej zapytaj, co się dzieje z psami, które masowo wywożą do Niemiec i których losów nie śledzą, bo jest to dla nich zbyt "trudne organizacyjnie i technicznie" :angryy:
  6. W sumie tak - szczepienia, odrobaczenia... Choć w tym przypadku wątpię, bo do weta trzeba jechać ponad 20 km, więc to już będzie problem nowych właścicieli. Z ciekawości zapytam, który to, ale dopiero jak trochę ochłonę. W każdym razie, jak przyjdą do mnie, bo nie będą mieli co zrobić ze szczeniakami, to wyśmieję i powiem, żeby dali je swojemu wetowi :angryy:
  7. Z nerwów nawet nie zapytałam, który to taki "mądry" :shake: ...a sama zagadałam, żeby wysterylizowali przed 1. cieczką, a tu nie - wet kazał po szczeniakach. Tatuś już wybrany i nic nie dociera :angryy:
  8. [quote name='Greven']Podpowiedz im, że ze względów zdrowotnych lepiej przed pierwszą cieczką.[/QUOTE] Ja wczoraj rozmawiałam z osobą, której wet kazał sterylizować sukę (obecnie ma ok 4 mies) dopiero po pierwszym miocie :angryy: a, że szczeniaczki są takie słodkie i na pewno wszystkie znajdą szybko domki, to rada durnego weta bardzo się tej osobie spodobała :-(
  9. [quote name='Estrella']chcą ją wysterylizować po pierwszej cieczce.[/QUOTE] Dobrze, że po pierwszej cieczce, a nie po pierwszym miocie :angryy:
  10. [quote name='Cola']Na imię mu Gerard :)[/quote] Ładnie ;) [quote name='Cola']no to rzeczywiście wstydliwe te Twoje dziecię :lol: Mój też był wstydniś, ale gin tak mu jeździł po stópkach, że chcąc nie chcąc mały się wkurzył i skopał to co drażniło :evil_lol: i klejnoty pokazał[/QUOTE] Mam nadzieję, że u nas przy następnej wizycie (10.03) będzie już wiadomo... W każdym razie łatwiej by było :evil_lol:
  11. [B]Cola[/B] uroczy chłopak :loveu: Jak ma na imię? ;) [quote name='gameta']Taaaaa planowo miało być 19.03 ale trochę się pozmieniało i prawdopodobnie w tą środę (3.03) znajdę się już w szpitalu a do piątku będę juz rozpakowana... Tak wiec nie długo będę się cieszyć koszulką liderki... Kciuki potrzebne, cobym do środy w dwupaku wytrzymała bez ekscesów oraz za pomyślne rozpakowanie i całą resztę :)[/QUOTE] Trzymamy kciuki! Ja już po "strasznym" echu serca. Bardzo się denerwowałam, ale okazało się, że wszystko jest w porządku :multi: Niestety moje dziecko jest bardzo wstydliwe i nie chce pokazać jakiej jest płci... (Raz miało zaciśnięte nóżki i leżało tyłem, potem zasłoniło się stópkami...) Chyba będziemy mieli niespodziankę :evil_lol: To już 7. miesiąc, najwyższy czas skompletować wyprawkę - łatwiej by było znając płeć, a tak mogę kupować tylko unisexy... :roll:
  12. [quote name='A.R.S.'][SIZE=1]wpłaciłam dopiero dziś rano, bo zapomniałam całkiem[/SIZE]:oops: [SIZE=2]To miało iść na transport tych 3, więc wpłaciłam z tytułem dt monika... tak jak tam pisało.[/SIZE][/QUOTE] Czyli poszło na maluszki ;) Dziękujemy :loveu: nr konta ten sam: [SIZE=4][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 [/B][SIZE=2]Tylko na karmę dla kotów z tego wątku z dopiskiem w tyt. przelewu:[/SIZE][B] "na koty z portu w Stepnicy" [/B][SIZE=2]a na maluchy z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180813-Chore-kociaki-z-portu-potrzebujAE-wsparcia-na-leczenie-grzybicy-i-kk[/URL][/SIZE][SIZE=2] z dopiskiem w tytule przelewu:[/SIZE][B] "kociaki swinoujście dt monika"[/B][/SIZE]
  13. Podnoszę... Kociaki muszą dostać szczepionki na grzyba. Koszt 70 zł/szt, czyli potrzebne jest 210 zł...
  14. [quote name='A.R.S.']Ja wpłaciłam co obiecałam, że dołożę do transportu (65zł)..[/QUOTE] Wpłaciłaś teraz, czy już wcześniej? (bo wcześniej Kocia Dolina prowadziła zbiórkę tylko na te trzy chore kocurki - z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180813-Chore-kociaki-z-portu-potrzebujAE-wsparcia-na-leczenie-grzybicy-i-kk?p=14210281#post14210281[/url])
  15. [B]Rupak[/B] dziękujemy za wstawienie banerka :loveu: Fundacja Kocia Dolina zgodziła się prowadzić zbiórkę na karmę i pośredniczyć w jej zakupie :multi: [COLOR=#804080][B][SIZE=4]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty z portu w Stepnicy[/B][B][SIZE=3]"[/SIZE][/B][/COLOR] Prosimy o wpłaty, nawet drobne - grosz do grosza i uzbiera się na jedzonko dla kociaków ;)
  16. Faktycznie podobny... Tylko wygląda na starszego od Miśka.
  17. [quote name='Greven']Zobaczcie, jakiego podobnego do Miśka psa znalazłam w schronisku w okolicach Szczecinka... Pseudo się rozpadło, czy co.....?[/QUOTE] Gdzie można zobaczyć?
  18. [B]Cola[/B] gratulacje! :multi::multi::multi: Pochwal się zdjęciem synusia i opowiadaj, jak było :razz:
  19. Podam jeszcze link do ich wątku na miau, gdzie jest więcej informacji: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=107880&start=0[/url] W tej chwili najważniejsze jest wsparcie finansowe na leczenie! Wszystkie trzy kociaki mają grzybicę :(
  20. [quote name='Greven']Stepnickie...[/QUOTE] Tego to nie wiem. ...ale wiem, jak nazywa się taki hycel jak Ty, co łapie przejechane koty - garbarz :evil_lol:
  21. [quote name='Greven']Jak się nazywa taki hycel, co łapie... koty? :razz:[/QUOTE] Żywe, czy martwe? :diabloti:
  22. [B]Greven[/B] i [B]LAZY[/B] powinnyście dorabiać jako hycle :evil_lol:
  23. Jak szczeniaczek :loveu:
×
×
  • Create New...