-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Mała Czarna ( Inez )- już w DS w Koszalinie :)
Cudak replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[quote name='BasiaD']Karena na wątku Klusi coś pisała, że mogła by ją zabrać do swojego taty na dt...[/QUOTE] Super by było! Jest młodziutka i śliczna, szybko powinna znaleźć nowy domek ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę.... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Doszła dziś paczka z kołdrami od [B]tysia6667[/B] z miau :loveu: Teraz już portowe koty mają budki, mają pościelone w kontenerze, więc są zabezpieczone przed zimnem :multi: [B]Nadal jednak potrzebne jest dla nich jedzenie, które niestety "znika" w bardzo szybkim tempie oraz witaminy i leki na kk.[/B] -
[quote name='Figafiga']wczoraj robiłam test z rannego i wieczornego siusiu i .....jestem w ciąży!![/QUOTE] Gratulacje!! :multi: :multi::multi: Trzymamy za Was kciuki!
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]mysza1[/B] proponuje naszą śliczną portową Matyldę :razz: [img]http://img85.imageshack.us/img85/7913/a50a2fdc0b0d61f1.jpg[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/6784/8a84c9649765490f.jpg[/img] tu jest jej wątek na miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=107525[/URL] Przebywa teraz w DT i czuje się coraz lepiej :multi: -
Potrzebne leki na kk dla bezdomnych kotów z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/178753-25-bezdomnych-kotA-w-POTRZEBNA-KARMA-DLA-KOTA-W-I-na-leczenie-KK?p=13988041#post13988041[/url]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='LAZY']Uuu...na pierwszy rzut oka Panie mówiły, ze to zwykłe przeziębienie, a jednak to kk.[/quote] Najgorzej, że jeśli to kk, to bardzo możliwe, że i cała reszta jet chora, bo to bardzo zakaźna choroba, a wszystkie tamte koty są nieszczepione :-( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Trzy kociaki są już w DT w Świnoujściu :multi: Były u weta, są bardzo chore. "wszystkie mają potężny kk dostały antybiotyk byly strasznie odwodnione i wet podał glukoze podskórnie. jeden z kiciusiów jest w najgorszym stanie są szmery w płucach 2 maluchy napewno są rodzeństwem mają około 3 miesięcy, trzeci kiciuś jest starszy ma okolo 4 miesiecy. cala banda to chłopaki [IMG]http://1.1.1.5/bmi/forum.miau.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] mają apetyt jak odkurzacz" Koszty leczenia będą spore..gdyby ktoś zechciał pomóc, podaję nr konta: [B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 z dopiskiem: "kociaki swinoujście dt monika"[/B] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Gdyby ktoś chciał obejrzeć zdjęcia kotów (robiła A.R.S.) to są tutaj: [url]http://proequo.pl/forum/viewtopic.php?id=3776&p=5[/url] tylko trzeba się zalogować ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Udało się! Złapaliśmy 3 kociaki :multi: Szybko poszło, bo były głodne. Walczyły trochę, ale jakoś udało się je zapakować do klatki. Teraz szaleją, skaczą, uderzają głowami w ścianki... Mam nadzieję, że jakoś wytrzymają do jutra :razz: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Cudak replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='eurydyka']na miau jest watek o jamniczce z Wolomina, ktorej zmarla pani, rudej 5letniej [U][COLOR=#0000ff][URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=107254[/URL][/COLOR][/U] niestety na ten moment nie ma namiarow na osobe, ktora dala ogloszenie, poprosilam o wstawienie tej informacji do watku na miau ja nie bywam juz praktycznie na dogo, nie odpowiem wiec na potencjalne pytania :([/QUOTE] Telefon do osoby która zajmuje się adopcją, Ela: 600-237-301 [IMG]http://images41.fotosik.pl/252/1023b4d6d67a6efbm.jpg[/IMG] [img]http://images43.fotosik.pl/256/1d6125fa747852fcm.jpg[/img] -
To nie jego zdjęcie ;)
-
[quote name='dbsst']albo fajna a masz jakieś przeczucie ja od poczatku wiedziałam, że będzie chłopak :diabloti: zamówiłam sobie i mam :evil_lol:[/QUOTE] Ja też chciałabym chłopaka, bo wtedy nie musiałabym wybierać imienia :evil_lol: (umówiliśmy się z TZ-tem, że on wybiera dla syna, a ja dla córki i nie mam pomysłu, tzn wszystkie imiona dla dziewczynek, które mi się podobają są już "zajęte" wśród rodziny lub znajomych... więc jeśli będzie córka będę miała problem ;)) Mam nadzieję, że przy najbliższej wizycie będzie już wiadomo, kto mieszka w moim brzuchu.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]LAZY [/B]dziękuję Wam bardzo :loveu: Nawet nie wiecie, jak trudno znaleźć transport... Oby się tylko udało złapać te maluchy ;) Najmniejszy, najsłabszy kotek już w DT w Słupsku :multi: Ma 1,5 miesiąca ...80dkg ( połowa jej wagi to robaki w jej brzuszku). Chora, zasmarkana, ma problemy z oddychaniem, zawszona i bardzo zarobaczona. Dostała serię zastrzyków i środek do odrobaczania.. Pierwsze dni będą decydujące. Trzymajcie za nią kciuki! [IMG]http://images36.fotosik.pl/145/a5ab8b5047c7c517med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/258/41308fa1ce377f82med.jpg[/IMG] -
[quote name='gameta']Cudak a jak badania ?[/QUOTE] Dopiero 17.02 dostanę skierowanie...bo podobno w 24 tyg najlepiej widać. [B]Figafiga[/B] przykro mi, 18 tc to już "duża" ciąża :-( ale trzymam za Ciebie kciuki.
-
[quote name='dbsst']już niedługo też będziesz miała takiego fajnego :D[/QUOTE] ...albo fajną ;) Nie mogę się już doczekać, a tu dopiero 5. miesiąc się kończy :oops:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
No to super :) Tylko skąd wziąć osobę, która z nimi pojedzie? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Greven']Czyli opcja bus, czy samochód? Czy zależnie od tego, na co dana osoba się zdecyduje?[/quote] Busem istnieje ryzyko, że kierowca nie zgodzi się ich zabrać, więc najlepiej byłoby samochodem. [quote name='Greven']Bardzo się cieszę, że przetrwał noc i pojechał. Teraz pewnie siedzi w ciepełku. Istnieje ryzyko, że mimo starań i leczenia nie przeżyje, ale ja mam nadzieję, że da radę![/QUOTE] Jest już w Koszalinie. Marta z Słupska zaraz po niego wyjeżdża i pojadą jeszcze dziś do weta. Musi dać radę, tyle już przeżył.. Najważniejsze, że ma apetyt, wychodził do jedzenia, czyli nie poddał się jeszcze i chce żyć. Teraz wszystko w rękach weta... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[SIZE=3][B]Nadal szukamy transportu do Świnoujścia dla pozostałych małych kociaków!![/B][/SIZE] Mamy już deklaracje pokrycie kosztów paliwa. Potrzebna jest "tylko" osoba, która z nimi pojedzie... -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Podpytaj też, czy naprawdę nie ma szans na DT lub adopcję. Inaczej pewnie go uśpią lub sam zdechnie z głodu. [SIZE=1]wrzuciłam go na "kudłacze w potrzebie"[/SIZE] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Cudak replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[img]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/41637.jpg[/img] [B]Mietek płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 5 lat 1 miesiąc [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] izolatka [B]numer:[/B] 111/10 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] nie [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]opis: [/B] Mietek to pies po wypadku. Trafił do naszego Schroniska 22.01.2010. Został dowieziony przez nasz samochód interwencyjny z ul.Łącznej.Pies Przebywa obecnie w w schronisku na Kwarantannie. Złamana Miednica uniemożliwia mu chodzenie i sprawia wielki ból. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 . telefon interwencyjny całodobowy 091 487 02 81 wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179342-Pies-ze-zA-amanAE-miednicAE-Schronisko-SCZECIN[/url] -
[B]dbsst[/B], ale on śliczny! :loveu: Zmienił się bardzo przez te 5 tygodni.
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Przyczyn niejedzenia może być wiele :shake: ale trzeba próbować mu pomóc, bo bez jedzenia długo nie pożyje. Dostaje chociaż kroplówki? -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Cudak replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fergilka']jedyne co mogę dla niego zrobić to doglądać go co sobotę...Mogę mu kupić witaminy znalazłam np te: [URL]http://www.krakvet.pl/arthroscan-60tab-p-1421.html[/URL] tylko co po witaminach skoro on w ogóle nie je..[/QUOTE] Może jakaś lepsza karma by mu posmakowała? Ta w schronisku chyba nie jest najlepszej jakości... Nie wiadomo też, co jadł wcześniej. Może gotowane mięsko by zjadł? Pewnie też tęskni za swoimi byłymi właścicielami. Kamila, masz teraz ferie? Masz możliwość codziennie do niego pójść?