-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Jednak będę miała echo serca płodu, a nie USG genetyczne. Tyle, że skierowanie dostanę dopiero za 3 tyg, przy następnej wizycie. Miała któraś z Was robione to badanie?
-
[B]Imię:[/B] Rita [B]Wiek: [/B]ok 3 lat [B]Miasto przebywania[/B]: ok Morynia, zachodniopomorskie [B]Wątek:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178565-MA-oda-suka-ONka-dom-schronisko-dom-poniewierka-a-teraz-Pilnie-DS-DT-hotel[/URL] [B]Opis:[/B] WYSTERYLIZOWANA, NIE WIEM CZY Z AKTUALNYM SZCZEPIENIEM. NIE JEST AGRESYWNA, AKCEPTUJE PSY. [U]Pilnie szuka DS lub DT!![/U] [IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/ritapomn.jpg[/IMG] [IMG]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/ritapomn1.jpg[/IMG]
-
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Biedna. Przeszło jej już? -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
A może to Tanga? Chciała, żeby Sandrze było ciepło? ;) -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Justyna, jak będziesz robić takie rzeczy, to Ci zabiorę konie z paragrafu 7.3 !!!![/QUOTE] Lepiej, żeby nie dostały wody? :roll: Zabieraj je, jak chcesz, ale tylko na zimę :evil_lol: Zdjęcia super, wstawaj więcej ;) Weron nie wygląda na nich, jak staruszek. Dzwoni ktoś z ogłoszeń, czy cisza? -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nie szalej tak, w ciąży jesteś. Chłopa goń do roboty![/QUOTE] Zwykle on rano jeździ do koni, ale dziś zaspał i ja musiałam. -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']co u Was taka cisza ? stalo sie co, czy co ?.....[/QUOTE] Mrozy przyszły do nas. U mnie rano było -18, ale wiało i było jeszcze zimniej. Samochód nie chciał mi rano odpalić, mimo, że akumulator jest nowy, a paliwa było 3/4 baku. Nalałam koniom wody i odrazu zaczęła zamarazać... a tyle się namęczyłam, żeby rozbić ten gruby lód na stawie młotkiem, bo nie pomyślałam, żeby wziąć siekierę... Mam już dość tej cholernej zimy! -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='tsu']Justynko, w dojczlandii ;P[/QUOTE] A, to faktycznie może i do nas przyjdzie ta odwilż z zachodu ;) Chociaż póki co tylko mrozy zapowiadają.... -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[B]Wieso[/B], gdzie mieszkasz? :razz: Ja też chcę już wiosnę... albo chociaż nie zamarzające poidło dla koni :angryy: -
Ja również gratuluję! i trochę zazdroszczę ;)
-
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia141']Coraz rzadziej zdarza jej się siusianie w domu. Żeby nie zapeszać, wczoraj nie było już żadnej wpadki.[/quote] U mnie zdarzyło jej się tylko raz, w pierwszą noc po sterylce. Potem już wytrzymywała całą noc. [quote name='gonia141']Dziś wysłałam szeleczki, smycz i obróżkę, co prawda priorytetem, ale z tą naszą pocztą to różnie bywa. Mam nadzieję, że przesyłka dotrze w rozsądnym terminie i przepraszam, że tak długo to trwało[/QUOTE] Smyczy mam kilka w zapasie, więc naprawdę nie ma problemu ;) Zresztą i tak nie chce mi się ostatnio wychodzić z psami na spacery, więc biorę je tylko codziennie do koni, gdzie biegają luzem. -
[QUOTE=' green apple;13935085] NESTEA - rasy siberian husky, [B]urodzona 28.12.2OO9[/B] roku w Świdnicy <3, do domu przyjechła [B]O1.O1.2O1O[/B] roku, chociarz miała przyjechać 31.12.2OO9roku.[/QUOTE] Nie pomyliłaś się z datą? ;)
-
CC już się nie boję, a bałam się na początku, bo kiedyś przy wycinaniu wyrostka przedawkowali mi narkozę i w ciężkim stanie wylądowałam na OIOMie, a na moim łóżku pojawiła się nie wiadomo skąd wizytówka przyszpitalnego zakładu pogrzebowego :angryy: Później, jak już udało im się mnie wybudzić nie chciałam od nich nawet zastrzyków przeciwbólowych i trochę się nacierpiałam, bo rana po wycięciu wyrostka bardzo bolała. I wiem, że nawet zwykły, nieskomplikowany zabieg może się źle skończyć, jeśli trafi się na niekompetentnych/roztargnionych(?) lekarzy... W wypisie wpisali mi oczywiście, że jestem uczulona na jakiś składnik narkozy...co nie potwierdziło się przy kolejnych (2) operacjach, bo więcej problemów z wybudzeniem nie było, jedynie wymioty. Po cc też mogą wystąpić różne powikłania, coś może zostać spaprane przez lekarzy, ale nie mamy na to żadnego wpływu, więc wiem, że na zapas nie ma co się bać. [quote name='clockwork']dokładnie tak... badania prenatalne .. też na to jeździłam mimo że na usg nie było nic niepokojącego.... u mnie ze wzgledu na mój wiek, pierwszej ciąży.... Badania nieinwazyjne, bezbolesne- dla mnie bomba, bo wybadali małą od głów do stóp, DOKŁADNIE, pod kontem wad genetycznych ;) tam badali dokładnie płeć- na tych badaniach nie ma szans na pomyłkę jakąkolwiek ;) [/quote] Mam nadzieję, że to o te badanie chodzi, a nie o badanie echokardiograficzne, bo mówił w sumie o sercu, a nie o wszystkich narządach... ale chyba gdyby było coś nie tak, to dałby mi skierowanie odrazu. [quote name='clockwork']a jak bardzo się stresujesz- zadzwoń do elDochtore i pogadaj z nim co i jak- stres absolutnie nie jest na miejscu . ;)[/quote] Jakoś wytrzymam do poniedziałku i zamiast czytać o chorobach będę oglądać wózki na allegro, bo już chyba najwyższy czas, żebym wiedziała jaki chcę kupić ;) a wybór jest przeogromny, dlatego cały czas to odwlekam...
-
[quote name='gameta']Weeeeeeeeźźźźźźźź, toć piszę na co NIE wchodzić, a Ty swoje :mad: Dawaj tu TZta, dam mu instrukcje jak się rzuca kompem przez okno ;)[/quote] On wie jak. Tak, żeby nie trafić w psa lub kota ;) [quote name='gameta'] Skup się na sobie [/quote] Mam czytać o powikłaniach po cc? ;) Lęk przed porodem przeszedł mi, jak ręką odjął. Niech mnie i kroją na kawałki, byle Dziecko było zdrowe... A na sobie skupię się, jak będę wiedziała, że z maluszkiem wszystko jest ok... [quote name='gameta']mnie otrzeźwiło dość mocno to: [URL]http://forum.styl.fm/macierzynstwo-wg-chylinskiej.t69062.htm[/URL] Wcale nie jest pocieszające ani krzepiące, ale mi nie pozwoliło się martwić na zapas różnościami[/QUOTE] Dzięki za link. Mi się wydaję, że niestety będę nadopiekuńczą matką.
-
[quote name='gameta'] byłam w stanie czytać blog małej wróżki i jemu podobne - teraz ni cholery - od razu mam spazmy :-/[/QUOTE] Przez Ciebie weszłam na blog małej wróżki :mad: ale czytać nie jestem w stanie...
-
[quote name='gameta']Cudak lanie ci się należy - ja omijam ogromnym łukiem fora ciążowe, bo co wejdę to przeczytam coś co mnie dołuje na tydzień :-/[/quote] Ja też tylko na początku wchodziłam na fora ciążowe, ale na żadnym się nie rejestrowałam, bo faktycznie tylko dołują. [quote name='gameta']A ty takie rzeczy czytasz :shake: Pochwal się Tztowi, może on Ci wtłucze w moim zastępstwie ;)[/QUOTE] Powiedział, że mi komputer przez okno wyrzuci ;)
-
Pontonowi nigdzie nie byłoby lepiej, w końcu sam Was wybrał na właścicieli ;)
-
Dziękuję Dziewczyny, trochę mnie uspokoiłyście. Jakoś muszę wytrzymać do poniedziałku i wtedy wypytam dokładnie lekarza, co miał na myśli mówiąc o tym badaniu, bo mówił, że przy następnej wizycie dostanę skierowanie na dokładniejsze badanie serca i na kolejne badania krwi. A panikuję, bo siostra mojego chłopaka urodziła córeczkę, która zmarła po 2. dniach, właśnie z powodu wady serca... a jak jeszcze weszłam na str [URL]http://sercedziecka.org.pl/[/URL] ---> Nasze Dzieci--> nie zapomnimy, i przeczytałam kilka historii, to już całkiem mnie dobiło :placz:
-
Łatwo mówić, żeby się nie martwić... Wiem, że moje nerwy nic nie pomogą, a jeszcze szkodzą dziecku, ale naprawdę się boję. W sumie, dopiero wczoraj zaczęłam o tym myśleć, bo myślałam, że to jakieś normalne, standardowe badanie... Chyba za dużo się wczoraj naczytałam o wadach serca u dzieci, bo nie mogłam przez to spać i nie wiem sama, co zrobić, żeby o tym nie myśleć :(
-
Lekarz powiedział mi po usg, że da mi skierowanie na badanie serca płodu w 20. tc, czyli w przyszłym tygodniu, kiedy będę na kolejnej wizycie u niego. Nie wyjaśnił dlaczego, a ja nawet nie zapytałam, bo mówił to, jakby to było coś normalnego... a teraz się martwię, bo widocznie coś z serduszkiem jest nie tak :(
-
Czy miałyście robione w ciąży szczegółowe badania serca płodu? A raczej, czy jest to "standardowe" badanie, czy robi się je tylko wtedy, kiedy jest do tego jakieś wskazanie?
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Czas, jak czas. Ja myślę, że odwagi mu brakło... :diabloti:[/QUOTE] Wyczuł Twoje demony :diabloti: [quote name='Greven']Nic jej nie przybyło, chuda jest.[/quote] Przybyło :angryy: Zapraszam na wizytę poadopcyjną, to zobaczysz :evil_lol: [quote name='Greven']Weron zasrał mi na rzadko samochód. Od godziny zbieram się, by iść to posprzątać. Po ciemku, z latarką... Już widzę, jak mi to sprawnie idzie. Hm, może poczekam do jutra? Kupa się zamrozi, smród mniejszy... Bleah, fuj![/QUOTE] Miłego sprzątania :p Niewdzięczny ten Weron... -
Suczka 3 mies. ZAMARZAŁA W STODOLE!! - bezpieczna, ma DOM !!
Cudak replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='lazy']potrzebuje telefon do greven! [/quote] [b]798 44 26 68[/b] -
Suczka 3 mies. ZAMARZAŁA W STODOLE!! - bezpieczna, ma DOM !!
Cudak replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest :loveu: [quote name='A.R.S.']A o Hienkę były zdaje się zainteresowane dwa domy? Czy się mylę? Może to maleństwo by ich zainteresowało.[/QUOTE] Hienką była zainteresowana osoba chyba ze Szczecina. Sandra zapytasz Jej? Może chociaż na tymczas by ją wzięła... -
[quote name='haja']hej, jaka jest sytuacja tego psiaka, w jakich warunkach przebywa obecnie? jezeli jest zagrozony to moze moglbym miec dla niego tymczas[/QUOTE] Ten psiak akurat jest już w DT TOZu :) ale proszę zajrzyj tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177928-Suczka-3-mies-ZAMARZAA-A-W-STODOLE-Gdzie-matka-gdzie-rodzeA-stwo-SzorA-ciak-pilnie-DS[/URL] Pilnie potrzebny tymczas dla małego szczeniaka (3 mies), który zamarzał w stodole.... [img]http://i600.photobucket.com/albums/tt85/corkalapa/Obraz_017.jpg[/img]