-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
No i wykrakałam. Jest źle :(
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę i [COLOR=Blue][B]bardzo proszę o deklaracje na transport karmy.[/B][/COLOR] Nie wiem, ile dokładnie wyjdzie, ale nikt jeszcze nic nie zadeklarował :( -
[quote name='Kapsel']Koszty miały iść na pół, ale w takim razie nadal na transport zbieramy :-([/QUOTE] Wiadomo, ile trzeba będzie dołożyć za transport karmy? Bo na Mrówczą na 100% ma ją ktoś dowieźć (tylko teraz znów brat ms-arwi nie odbiera tel, ale mam nadzieję, że jakoś się dogadają zanim dojedzie i nie odjedzie bez karmy).
-
Kocurek z Koszalina lada dzień jedzie do DS :-)
Cudak replied to Karena's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='agnieszka32']Dajcie sobie spokój z Greven. To taka dobra rada ;)[/QUOTE] Greven=proequo na miau ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ellig']J. skontaktuj sie z Mysza moze bedzie mogla dzisiaj pojechac po karme do Marek:)[/QUOTE] Już się skontaktowałam. Póki, co osoba z miau, która zadeklarowała się ją przewieźć na Mrówczą załatwiła sobie wcześniejsze wyjście z pracy, żeby zdążyć na czas, kiedy przyjedzie do Warszawy transport z Poznania. Jedynie obawiamy się, że nie zapakuje całej karmy do samochodu, bo jest mały (z tym, że będzie jechała sama, więc jest cały tył wolny, mały bagażnik i miejsce w przodu). Więc jeśli karma jakoś się zmieści to powinno być ok :) [B]Magdola[/B] - piękny :loveu: le jak jest w schronie, to trzeba działać szybko.. pies ma jechać z Warszawy/okolic? W razie czego, gdyby nie udało się dziś zabrać całej karmy, będziesz o nas pamiętać? ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
aaa, myślałam, że jest w Szczecinie i ma jechać gdzieś ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dokąd ma jechać? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Będziesz miała 3?! :crazyeye: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='magdola']bardzo dziekuje:)[/QUOTE] A co lub kogo chcesz przewozić? ;) [COLOR=Blue][B] Nadal bardzo proszę o deklaracje na transport karmy[/B].[/COLOR] (nie wiem, ile wyjdzie.. bo miał być dzielony na 3, wtedy wychodziłoby po 100zł, ale szczeniak który miał jechać do Poznania do DS, [COLOR=Black]od rana jest w lecznicy na kroplówkach najprawdopodobniej ma babeszje, więc chyba będzie dzielone na 2 - po 150 zł :( [/COLOR]) -
[quote name='Igiełka']Cudak kocica stopniowo nabiera zaufania z czego sie bardzo cieszę coraz mniej się czuje zagrożona.;);)[/QUOTE] Tego też do końca nie wiadomo - może jest słaba, coś ją boli i dlatego jest spokojna..? Szkoda, że nie potrafi mówić, wszystko byłoby prostsze... a tak można się tylko domyślać.
-
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
Cudak replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Potrzebne będzie jeszcze drugie 200zł na sterylkę oszczenionej suni - to dopiero za jakiś czas, jak odkarmi Maluszka i zakończy laktację, ale pomału trzeba zbierać... Przydałoby się również wsparcie na zakup karmy dla podwórkowego wilczurka/owczarka. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ellig']To daj prosze ogloszenie na watku transportowym z data od kiedy bedziesz w domu,ze potrzebny transport i z numerem telefonu albo popros kogos z miau.....ja tam nikogo nie znam.[/QUOTE] Ogłoszenie na transportowym dam dopiero, jak będzie wiadomo, czy z dzisiejszego coś wyszło, czy nie. Na razie proszę o kciuki :) [quote name='Igiełka']Cudak nie mogę napisać pw- mogłabym prosić tel do Ciebie-Z góry bardzo dziękuje. Podam Ci swój w razie czego 603-249-370. :lol:;)[/QUOTE] Może masz pełną skrzynkę? Wtedy też nie można wysłać wiadomości. Pokasuj trochę ;) tel 788 938 175 [quote name='magdola']napisz cos wiecej..... o tm transporcie, prosze;)[/QUOTE] Ja potrzebuje transportu z Marek pod Warszawą do Stepnicy (ewentualnie okolic - Goleniowa, Szczecina) [B]Sebriel[/B] z dogo (i miau ;)) dała ogłoszenie na transportowym na miau: [B]"11/12 czerwca[/B]- oferuję transport samochodem na trasie: Szczecin-Kielce, Kielce-Szczecin, a także na poszczególnych trasach przez miasta, przez jakie będziemy jechać( w tym Poznań). Za oszacowanym zwrotem kosztów za przejazd od wybranej miejscowości do celu" i mogłaby zahaczyć o Poznań, żeby odebrać karmę. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Szkoda, szkoda :( Bo wtedy byłoby pewne na 100%, a tak - do końca nie wiadomo, czy ta karma pojedzie... Jak teraz się nie uda, to 11/12 czerwca ktoś będzie jechał na trasie Kielce-Szczecin. Trzeba będzie kombinować, żeby gdzieś na tą trasę karmę podrzucić (właśnie z Poznania miała byc odebrana.. gdyby udało się ją tam dzisiejszym transportem dostarczyć). Tylko ja we wtorek rano mam się najpóźniej stawic w szpitalu i min 5 dni będę tam siedzieć - bez internetu, więc raczej nic nie będę w stanie zorganizować... -
Najgorsze, że jeszcze ma dużo mleka :( Wczoraj widziałam, jak leżała na boku. Nic się nie zmniejszyło, a już tydzień minął. Może jak weźmie do końca te tabletki, to coś pomogą (było ich 5, dzisiaj dostanie trzecią). No i najpóźniej we wtorek idę do szpitala na min 5 dni. Kocica będzie pod opieką mojego TŻeta, który będzie jej sprzątał kuwetę i dawał jedzenie i wodę, ale obawiam się, że jeśli z kocicą będzie coś nie tak, to on nie zauważy :( Nawet nie będzie się jej przyglądał...
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Urwisek[/B] dziękuję za reakcję :) Karma będzie do odebrania po południu (najwcześniej ok 15:00), bo wtedy dopiero Pani Bogusia będzie miała czas podjechać do Marek (wcześniej ma jakieś zebranie) :( Ktoś z miau postara się pomóc w transporcie (bo tam również szukałam). Tylko nie jest to jeszcze na 100% pewne i dograne (+ autko to Panda, do której karma może nie wejść..), więc proszę o kciuki, bo jeśli z tą Osobą się nie uda, to już pewnie nic nie znajdziemy na jutro... :shake: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Dzięki :) Wkleiłam tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184690-P%C5%81ATNY-DT-na-rok-dla-kocurka-KOSZALIN[/url] U nas tylko jeden, stary i chorowity kocur jest oswojony, więc nawet nie pytam :( -
Kocurek z Koszalina lada dzień jedzie do DS :-)
Cudak replied to Karena's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Nes2009[/B]: "Przyjmę kocurka lub kotkę wysterylizowaną z okolic Krakowa. gg 272354 Takie ogłoszenie znalazłam." -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nes2009 nie ma tel lub maila? Tylko gg?