Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. No i wykrakałam. Jest źle :(
  2. [quote name='ageralion'][B]Cudak[/B] da rade podzielic koszty transportu na pol? Po 150zl?[/QUOTE] Ok. Mam nadzieję, że uda nam się uzbierać... Na podane konto (Fundcyjne)?
  3. Podnoszę i [COLOR=Blue][B]bardzo proszę o deklaracje na transport karmy.[/B][/COLOR] Nie wiem, ile dokładnie wyjdzie, ale nikt jeszcze nic nie zadeklarował :(
  4. [quote name='Kapsel']Koszty miały iść na pół, ale w takim razie nadal na transport zbieramy :-([/QUOTE] Wiadomo, ile trzeba będzie dołożyć za transport karmy? Bo na Mrówczą na 100% ma ją ktoś dowieźć (tylko teraz znów brat ms-arwi nie odbiera tel, ale mam nadzieję, że jakoś się dogadają zanim dojedzie i nie odjedzie bez karmy).
  5. [quote name='agnieszka32']Dajcie sobie spokój z Greven. To taka dobra rada ;)[/QUOTE] Greven=proequo na miau ;)
  6. [quote name='Ellig']J. skontaktuj sie z Mysza moze bedzie mogla dzisiaj pojechac po karme do Marek:)[/QUOTE] Już się skontaktowałam. Póki, co osoba z miau, która zadeklarowała się ją przewieźć na Mrówczą załatwiła sobie wcześniejsze wyjście z pracy, żeby zdążyć na czas, kiedy przyjedzie do Warszawy transport z Poznania. Jedynie obawiamy się, że nie zapakuje całej karmy do samochodu, bo jest mały (z tym, że będzie jechała sama, więc jest cały tył wolny, mały bagażnik i miejsce w przodu). Więc jeśli karma jakoś się zmieści to powinno być ok :) [B]Magdola[/B] - piękny :loveu: le jak jest w schronie, to trzeba działać szybko.. pies ma jechać z Warszawy/okolic? W razie czego, gdyby nie udało się dziś zabrać całej karmy, będziesz o nas pamiętać? ;)
  7. aaa, myślałam, że jest w Szczecinie i ma jechać gdzieś ;)
  8. Biedny :( Mam nadzieję, że wyjdzie z tego szybko i pojedzie do DS... [B]ageralion[/B], jak wtedy z kosztami transportu?
  9. [quote name='magdola']bardzo dziekuje:)[/QUOTE] A co lub kogo chcesz przewozić? ;) [COLOR=Blue][B] Nadal bardzo proszę o deklaracje na transport karmy[/B].[/COLOR] (nie wiem, ile wyjdzie.. bo miał być dzielony na 3, wtedy wychodziłoby po 100zł, ale szczeniak który miał jechać do Poznania do DS, [COLOR=Black]od rana jest w lecznicy na kroplówkach najprawdopodobniej ma babeszje, więc chyba będzie dzielone na 2 - po 150 zł :( [/COLOR])
  10. [quote name='Igiełka']Cudak kocica stopniowo nabiera zaufania z czego sie bardzo cieszę coraz mniej się czuje zagrożona.;);)[/QUOTE] Tego też do końca nie wiadomo - może jest słaba, coś ją boli i dlatego jest spokojna..? Szkoda, że nie potrafi mówić, wszystko byłoby prostsze... a tak można się tylko domyślać.
  11. Potrzebne będzie jeszcze drugie 200zł na sterylkę oszczenionej suni - to dopiero za jakiś czas, jak odkarmi Maluszka i zakończy laktację, ale pomału trzeba zbierać... Przydałoby się również wsparcie na zakup karmy dla podwórkowego wilczurka/owczarka.
  12. [quote name='Ellig']To daj prosze ogloszenie na watku transportowym z data od kiedy bedziesz w domu,ze potrzebny transport i z numerem telefonu albo popros kogos z miau.....ja tam nikogo nie znam.[/QUOTE] Ogłoszenie na transportowym dam dopiero, jak będzie wiadomo, czy z dzisiejszego coś wyszło, czy nie. Na razie proszę o kciuki :) [quote name='Igiełka']Cudak nie mogę napisać pw- mogłabym prosić tel do Ciebie-Z góry bardzo dziękuje. Podam Ci swój w razie czego 603-249-370. :lol:;)[/QUOTE] Może masz pełną skrzynkę? Wtedy też nie można wysłać wiadomości. Pokasuj trochę ;) tel 788 938 175 [quote name='magdola']napisz cos wiecej..... o tm transporcie, prosze;)[/QUOTE] Ja potrzebuje transportu z Marek pod Warszawą do Stepnicy (ewentualnie okolic - Goleniowa, Szczecina) [B]Sebriel[/B] z dogo (i miau ;)) dała ogłoszenie na transportowym na miau: [B]"11/12 czerwca[/B]- oferuję transport samochodem na trasie: Szczecin-Kielce, Kielce-Szczecin, a także na poszczególnych trasach przez miasta, przez jakie będziemy jechać( w tym Poznań). Za oszacowanym zwrotem kosztów za przejazd od wybranej miejscowości do celu" i mogłaby zahaczyć o Poznań, żeby odebrać karmę.
  13. Szkoda, szkoda :( Bo wtedy byłoby pewne na 100%, a tak - do końca nie wiadomo, czy ta karma pojedzie... Jak teraz się nie uda, to 11/12 czerwca ktoś będzie jechał na trasie Kielce-Szczecin. Trzeba będzie kombinować, żeby gdzieś na tą trasę karmę podrzucić (właśnie z Poznania miała byc odebrana.. gdyby udało się ją tam dzisiejszym transportem dostarczyć). Tylko ja we wtorek rano mam się najpóźniej stawic w szpitalu i min 5 dni będę tam siedzieć - bez internetu, więc raczej nic nie będę w stanie zorganizować...
  14. Najgorsze, że jeszcze ma dużo mleka :( Wczoraj widziałam, jak leżała na boku. Nic się nie zmniejszyło, a już tydzień minął. Może jak weźmie do końca te tabletki, to coś pomogą (było ich 5, dzisiaj dostanie trzecią). No i najpóźniej we wtorek idę do szpitala na min 5 dni. Kocica będzie pod opieką mojego TŻeta, który będzie jej sprzątał kuwetę i dawał jedzenie i wodę, ale obawiam się, że jeśli z kocicą będzie coś nie tak, to on nie zauważy :( Nawet nie będzie się jej przyglądał...
  15. [B]Urwisek[/B] dziękuję za reakcję :) Karma będzie do odebrania po południu (najwcześniej ok 15:00), bo wtedy dopiero Pani Bogusia będzie miała czas podjechać do Marek (wcześniej ma jakieś zebranie) :( Ktoś z miau postara się pomóc w transporcie (bo tam również szukałam). Tylko nie jest to jeszcze na 100% pewne i dograne (+ autko to Panda, do której karma może nie wejść..), więc proszę o kciuki, bo jeśli z tą Osobą się nie uda, to już pewnie nic nie znajdziemy na jutro... :shake:
  16. Obym tylko nie zapeszyła :shake: bo jutro to już na bank się nic nie znajdzie.
  17. Dzięki :) Wkleiłam tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184690-P%C5%81ATNY-DT-na-rok-dla-kocurka-KOSZALIN[/url] U nas tylko jeden, stary i chorowity kocur jest oswojony, więc nawet nie pytam :(
  18. [B]Nes2009[/B]: "Przyjmę kocurka lub kotkę wysterylizowaną z okolic Krakowa. gg 272354 Takie ogłoszenie znalazłam."
  19. Na 50% kogoś znalazłam :) Proszę o kciuki, żeby udało się wszystko dograć...
  20. Nes2009 nie ma tel lub maila? Tylko gg?
  21. [quote name='Kostek']Cudak masz pelna skrzynie-oproznij prosze:)[/QUOTE] Już pokasowałam :)
  22. Doginka nie da rady-auto w naprawie. Szukam Ciotek z Warszawy, ale ciężko idzie... Skąd będzie zabierany szczeniak, zanim dojedzie na Mrówczą? Czy ewentualnie (jeśli to bliżej z Marek) można by tam podrzucić karmę, żeby razem z nim pojechała pod siedzibę Fundacji?
  23. [quote name='Alicja']w Markach mieszka Doginka z dogo , ale nie wiem czy posiada samochód i czy porusza się często w stronę stolicy[/QUOTE] Już Jej szukam i napiszę pw. Mam nadzieję, że będzie jeszcze dziś na dogo i odczyta/odpowie. Kurcze, że też tak mało czasu jest, żeby kogoś znaleźć..
×
×
  • Create New...