Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Super, że wszystkie Maluszki już w nowych, dobrych domkach :multi: Viki też znajdzie swojego Człowieka, choć pewnie będzie trzeba trochę więcej czasu... Przepraszam za kolejny OT, ale [B]pilnie szukamy kogoś, kto przewiózłby karmę z Marek do Warszawy na ul Mrówczą 77a (pod siedzibę Fundacji SOS Bokserom) na godz 19:00[/B]. Karmy jest 50 kartoników po 6 kg, w dużej osobówce powinna się zmieścić (w bagażniku i na tylnym siedzeniu). Bardzo proszę o pomoc! Nasze kocie bezdomniaki byłyby zabezpieczone karmą na długi czas... a jeśli teraz nie uda się z transportem, to nie wiadomo, kiedy znów trafi się taka okazja...
  2. [B]Bardzo proszę o pomoc.[/B] Nie wiem, czy później trafi się jeszcze okazja, żeby przewieźć tą karmę... a nasze głodne, kocie bezdomniaki czekają...
  3. Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie do przewiezienia karmy z Marek do Warszawy... Tylko jest jeszcze jedna sprawa - trzeba będzie dołożyć się do transportu do Poznania. Jest to kwota 300 zł, dzielona na 3 (bo to transport łączony), [B]czyli 100 zł za sam transport z Wawy do Poznania[/B] + jeśli ktoś się znajdzie, kto przewiezie ją z Marek, najprawdopodobniej również trzeba będzie mu zapłacić, bo to ok 17 km w jedną stronę + zahaczenie o Pragę, po Panią Bogusię.. [B]Czy ktoś może coś zadeklarować?[/B] (Na razie tylko deklaracje, bo nie wiadomo na 100% czy wszystko wypali, ale szkoda by zmarnować taką okazję, bo to aż 300 kg karmy dla kotów - podzielilibyśmy ją na pół z kotami działkowymi i na jakiś czas nie musielibyśmy martwić się o jedzenie...) Potem znów transport z Poznania do nas/do Szczecina. To już bardziej "przy okazji" i chyba jedynie za zjazd z trasy do Poznania trzeba będzie dopłacić. Nie dowiadywałam się jeszcze, ile dokładnie.
  4. [quote name='ageralion']- [B]Kostek, Cudak[/B] jak dzielimy koszty transportu? Zgadzacie sie zeby poszlo na 3?[/QUOTE] Tak byłoby najsprawiedliwiej :) Trochę się już pogubiłam, za dużo postów do doczytania ;) Przelać potem na konto Fundacji SOS Bokserom, tak? (tylko musiałabym niestety zrobić zbiórkę i potrwałoby to pewnie kilka dni, ale postaram się wyłożyć) [B]Druga sprawa - nie ma kto dowieźć karmy na Mrówczą [/B]:( Czy ktoś, kto będzie wiózł szczeniaka, zgodziłby się za dodatkową opłatą podwieźć karmę z Marek? (najpierw trzeba podjechać na Pragę po Panią Bogusię i z Nią podjechać do Marek) Ewentualnie brat [B]ms-arwi [/B]mógłby podjechać z Panią Bogusią do Marek, już po odebraniu szczeniaczka (do Marek jest ok 17 km)?
  5. [quote name='ms_arwi']Jak dobrze rozumiem plan jest taki, do Wawy jedzie boksiu. Z Wawy pies od Kostek i karma od Cudak. Fajnie by bylo, gdyby karme i szczeniaka dostarczyc pod ten sam adres, pod ktory trafi boksio, zeby nie bylo jezdzenia po Wawie. Da rade? Czy jakos inaczej trzeba to zrobic? Poprosze wszystkie adresy. Boksio z tego co wiem jedzie tutaj: [B]Fundacja "SOS bokserom" [/B] ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa Boksio powinien byc w wawie o 19-20. Karma i szczeniak w Poznaniu kolo polnocy...[/QUOTE] Szukam transportu dla karmy z Marek do siedziby SOS Bokserom. Mam nadzieję, że uda się coś znaleźć.
  6. Ellig, czy dałoby radę dostarczyć jutro karmę do siedziby "SOS Bokserom"? [B]Fundacja "SOS bokserom" [/B] ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa Wtedy byłaby zabrana jutro do Poznania, a z Poznania do nas najprawdopodobniej 13.06.
  7. Kocica ma już tabletki na zahamowanie/zatrzymanie laktacji i nawet bez problemu dziś ją zjadła - pokruszoną i zmieszaną z whiskasem z puszki. Zrobiła się też o wiele spokojniejsza, niż kiedy kociaki były z nią. Nie atakuje mnie już, tylko spokojnie siedzi, zagląda też, co daję jej do jedzenia. Dzisiaj nawet zaczęła się przy mnie myć, więc czuje się już trochę swobodniej. Wygląda lepiej niż wczoraj, nie jest już taka osowiała, może był to taki chwilowy kryzys? I najważniejsze - ma apetyt :), a gdyby miała gorączkę, nie chciałaby jeść.
  8. [B]Mila88 [/B]chyba obiecałaś nam zdjęcia? :razz:
  9. Oooo, gdyby całość udało się zabrać, to już całkiem byłoby super :) (mam nadzieję, że nie dostanę bana za masowe prośby o pomoc w transporcie karmy..)
  10. [quote name='Ellig']Jeszcze warto napisac ,ze chodzi o 50 pudelek kartonowych po 6 kg kazde:)[/QUOTE] Tyle na pewno się nie uda na raz zabrać... ;)
  11. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt na pw! [/B]Przepraszam za OT
  12. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt na pw! [/B]Przepraszam za OT
  13. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt na pw! [/B]Przepraszam za OT
  14. Moim małym kocim tymczasowiczom też sprawdzał wet przy okazji odrobaczania, a później jeszcze potwierdził przy szczepieniach (na szczęście nic się nie zmieniło ;)). Miałam już kilka "wpadek", kiedy sama sprawdzałam płeć, dlatego teraz już zawsze proszę o to weta, jeśli kociak ma iść do adopcji, żeby potem nie było żadnych pretensji. Jeśli będą same dziewczynki to super, bo jednak większość ludzi woli kocice, niż kocurki i szybciej znajdą DS.
  15. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
  16. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
  17. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
  18. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
  19. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
  20. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
  21. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
  22. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt![/B]
  23. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt![/B]
  24. [quote name='aga&2']Dlaczego pytasz? Kociaki były wczoraj na przeglądzie, z naciskiem na obejrzenie oczu. Wszystkie leki zgodnie z zaleceniem weterynarza, ale to naprawdę nie są pierwsze kociaki którymi się Szałwia zajmuje i wiele już widziała...[/QUOTE] Pytam, bo u weta można potwierdzić płeć, co do której niektórzy mają wątpliowości (że same dziewczynki) ;) Co do tego, że mają wspaniałą opiekę nikt chyba wątpliwości nie ma :multi:
  25. [B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt![/B]
×
×
  • Create New...